Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kde to kupujes?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
kde to kupujes?
na dovčeaj olej tahám odtial...minulý rok domáci-výnimočne po rokoch inak od f.Trenton
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

to vazne?? , to na cely rok zasoba?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alaya1
to vazne?? , to na cely rok zasoba?
veru hej...robím z toho aj sol do kúpela...ked do pílingu trochu ju pomeliem.....6kg som minulý rok ťahala....kedysi predávali aj tu sol z HR...už len italy sol.....aj výrobky od Trentonu som na nejakej stránke videla,ale nie v obchode.....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ani neviem, kolko soli spotrebujem za rok, ale je to dobry napad, ved auto ponesie, chceme ist na Velku noc do Dalmacie, tak si donesiem
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Automasáž ako cesta pre dosiahnutie fyzickej i duševnej harmonie
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Pokračovanie.....
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Akupresúrne body na tlak, imunitu a obehový systém....nie je to zložité, treba vyskúšať.....
Naposledy upravil terezamaria : 18.03.15 at 15:17 Dôvod: krátky komentár
4 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dornova metóda-osobná skúsenosť,doporučujem,ak máte nejaký problém s chrbticou,kĺbami.....
www.greencircle.sk
1 0
yuriy yuriy

yuriy je offline (nepripojený) yuriy

Mňa zaujal tento článok: http://www.vsetkoozdravi.sk/co-zname...-zivotny-styl/ Osobne som musel dať portálu svoj Like. :-) Odporúčam..
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
....a hajde piť kávu ...


Z výsledkov, v ktorých obstáli najlepšie kávičkári, autori usúdili, že chronickou konzumáciou kávy môžu ľudia predchádzať druhému typu diabetu, ktorý je tiež rizikovým faktorom aterosklerózy. Pitie kávy tiež môže zlepšiť citlivosť na inzulín ale aj funkciu β-buniek, ktoré ukladajú a uvoľňujú inzulín do tela.
http://aktualne.atlas.sk/konzumaciou...tm_campaign=hp
škooda, mne je po káve zle, som bledá a ruky sa mi trasú. jak je toto možné? a ak vydržím dva tri dni po sebe, tak ma v noci určite zobudí žlčník, hoc to kafe fuknem ráno.. som dáka divná
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

akú piješ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
akú piješ?
Nadviažem na otázku, takže...

Najviac problémov so žalúdkom spôsobuje turecká káva.
Čo sa týka tej kávy typu nescafé, tak to je také prepláchnutie čriev, nakoľko výrobný proces je spojený s chémiou.
Najlepšia a najkvalitnejšia káva, ktorá spôsobuje najmenej problémov a naopak zasa má najlepšie vlastnosti, ktoré nenarušilo nič okrem procesu varenia je presso .
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

preto som sa pýtala...ak sa píše o pozitívnych účinkoch kavy na zdravie vždy je myslené pitie presso kávy...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bettylou
škooda, mne je po káve zle, som bledá a ruky sa mi trasú. jak je toto možné? a ak vydržím dva tri dni po sebe, tak ma v noci určite zobudí žlčník, hoc to kafe fuknem ráno.. som dáka divná
S najväčšou pravdepodobnosťou máš zápal a možno aj vredy, bež si na gastro po kvalitné lieky. Na kávu dosť dlho zabudni.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
bettylou
škooda, mne je po káve zle, som bledá a ruky sa mi trasú. jak je toto možné? a ak vydržím dva tri dni po sebe, tak ma v noci určite zobudí žlčník, hoc to kafe fuknem ráno.. som dáka divná
S najväčšou pravdepodobnosťou máš zápal a možno aj vredy, bež si na gastro po kvalitné lieky. Na kávu dosť dlho zabudni.
Moja 1/2 svojho času v robote aj 3-5 turkov. Len raz ju to draplo, odležala si na interne zo dva týždne a fertig. Odvtedy už kávu nie...
Ja si dávam ráno smiešnu nescu (šak len zalejem )...ale potom funguje už len presssssko - žily mi povystiera.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
http://galenus.cz/clanky/zdravi/klouby-ukladani-oxalatu
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Skúste pozrieť, možno vám niektoré video pomôže....
https://www.youtube.com/user/cinskacviceni
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
buchač
kukučka
bettylou
škooda, mne je po káve zle, som bledá a ruky sa mi trasú. jak je toto možné? a ak vydržím dva tri dni po sebe, tak ma v noci určite zobudí žlčník, hoc to kafe fuknem ráno.. som dáka divná
S najväčšou pravdepodobnosťou máš zápal a možno aj vredy, bež si na gastro po kvalitné lieky. Na kávu dosť dlho zabudni.
Moja 1/2 svojho času v robote aj 3-5 turkov. Len raz ju to draplo, odležala si na interne zo dva týždne a fertig. Odvtedy už kávu nie...
Ja si dávam ráno smiešnu nescu (šak len zalejem )...ale potom funguje už len presssssko - žily mi povystiera.
néé to už mám ja furt odmlada... nikdy som kavej ani nepila a káva mi ani nechutí, ani tá fajnová ani ju nemusím, zobudím sa aj bez nej
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Odpudzuje kliešte

"Vlaštovičníkový olej
V jednom z prvních ročníků Meduňky poradil čtenářům léčitel pan Josef Filip z
Prahy následující účinný a ověřený recept na olej z vlašťovičníku proti klíšťatům,
komárům a velkým mouchám. Doufáme, že tento recept třeba vyzkoušíte a že vám i
v budoucnu pomůže předejít nepříjemným setkáním s klíšťaty...
A panu Filipovi i po letech děkujeme!
Celý vlašťovičník promyjte, nastříhejte do zavařovací sklenice, zalijte
jedlým olejem, uzavřete víčkem a postavte na okno, na slunce na 8-10 dní. Pak
slijte do menších lahviček. Pro tři osoby stačí 50 ml na celé léto. Před
procházkou do přírody si tímto olejem namažte ruce, nohy až po kolena a třeba
i krk. Klíště se vám vyhne.
Mám to léta vyzkoušené. Potírám tím i psa na hlavě a zespodu a bezvadně to
funguje"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať