Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
prosím ta kukina-nevytrhavaj z kontextu- dnes som sa presvedčil že kamil je v pohode - čítaj celý príspevok...

Stanko tak to je naozaj veľká škoda, že iba dnes si sa o tom presvedčil, že Kamil je v pohode /viď jeho rady v odborných témách/

p.s. prosím ťa nič v zlom
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Petra Nová Pozri príspevok
Túto tému vytvorila pestrá mozaika rôznych názorov. Tak na margo tých silných slov čo tu odzneli, pridám pár mojich záverečných.

Je úplne prirodzené, že ľudia majú rôzne názory, pretože sú mysliacimi bytosťami. Ale táto rozdielnosť by nemala byť dôvodom na to, aby sa chceli vyvraždiť.

P.S. A už to tak bude, že aj priateľstvo časom preverí stret práve týchto rôznych názorov.
Poviem ti to výrokom ALCOTTOVEJ:

ZOSTAŇ ! - To je zázračné slovo v priateľovom slovníku.
4 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

No a čudujeme sa našej vláde a niet komu ani čomu akí ľudia taká vláda.
Naposledy upravil rozum : 29.04.10 at 21:21
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok

ZOSTAŇ ! - To je zázračné slovo v priateľovom slovníku.
Je to výstižný, pravdivý, krásny výrok, naviac preverený časom. Nepoznala som ho, takže zaň ďakujem.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok
Poviem ti to výrokom ALCOTTOVEJ:

ZOSTAŇ ! - To je zázračné slovo v priateľovom slovníku.
A ešte jedno (tretie "zázračné slovíčko " - čo niektorých naučí život) - PREPÁČ.
4 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
rozum Pozri príspevok
No a čudujeme sa našej vláde a niet komu ani čomu aký ľudia taká vláda.
Prečítaj si po sebe napísané a rýchlosťou blesku oprav názov nicku.
0 0
rozum rozum

rozum je offline (nepripojený) rozum

Danila Pozri príspevok
Prečítaj si po sebe napísané a rýchlosťou blesku oprav názov nicku.
Ty si taká super čo?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Toto mi nerobte! ako ja baba zvedavá zistím, začo dostal Kamil mínusky? A až toľko?
Teraz nezaspím
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

kukučka Pozri príspevok
Toto mi nerobte! ako ja baba zvedavá zistím, začo dostal Kamil mínusky? A až toľko?
Teraz nezaspím
Kukulienka.

Môžeš kľudne spať.
To iba Euália použila 8 krát Riškovu metódu = to je jedno, čo napísal, stačí keď to on napísal.
Myslím, že aj takto sa prejavuje INTELIGENCIA.


TO je tá stará dobrá Porada


PS
Ja som vyrástol na dedine - mali sme aj kravu. Dokonca bola (tá naša) užitočná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

kukučka Pozri príspevok
Toto mi nerobte! ako ja baba zvedavá zistím, začo dostal Kamil mínusky? A až toľko?
Teraz nezaspím
To by aj Hitler závidel taký bleskový útok 8 razy od 19,55 do 20,00.
1 1
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

kukučka Pozri príspevok
Toto mi nerobte! ako ja baba zvedavá zistím, začo dostal Kamil mínusky? A až toľko?
Teraz nezaspím
Také ma napadlo :

Doplniť do Etikety :

XX Keď niekto dá niekomu hattrick (3) mínusových bodov, je povinný oznámiť dotyčnému dôvod mínusiek do 8 dní.

XXa Keď niekto dá niekomu 8 mínusových bodov, je povinný oznámiť dotyčnému dôvod mínusiek do 3 hodín (aby zaspal ).

To som teda zvedavý, či STARÁ (dobrá ?? ) poraďáčka / (Evička) je dosť ZBABELÁ , aby sa neozvala.
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ale na nieco tento hon na carodejnice bol dobry-po 2 a pol roku mojho posobenia na porade som dnes zistil ze ten vas nenavideny kamil,ten duch to zlo porady ako sa o nom vravi-tak zistil som ze nieje az taky zly clovek;zistil som ze je to inteligentny chlap a toto pochopit mi trvalo skoro 3 roky-kamil prepac...ale lepsie neskoro ako nikdy


Hm , ale veď ani náš " najmúdrejší a najláskavejší pán pr..... " nie je sprostý ......či ...???

A koľko ľudí ho nenávidí , zatracuje ...
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

buchač Pozri príspevok


Hm , ale veď ani náš " najmúdrejší a najláskavejší pán pr..... " nie je sprostý ......či ...???

A koľko ľudí ho nenávidí , zatracuje ...
A tromi mínuskami sa pridala Peťka. (predpokladám, že ZATIAĽ )

Ona totiž (hoci bola podmienečne vylúčená) so svojím citom pre SPRAVODLIVOSŤ má názor, že Eulálka môže dať 8 mínusiek kedy chce

PS
Jedna dobrá správa :
Je overené, že nové bodovanie počíta IBA do mínus 2
V tom starom som mal párkrát aj mínus 50

PS2
Ak stihnem - budem sledovať.
Zatiaľ vedú mínusky 11 : 5

PS3
Aj rýchlosť mám ako málokto :
19,55 až 21,12 14 bodov = cca 11 bodov / hodinu ( s priemernou hodnotou mínus 11/3 )
Naposledy upravil moriteru : 29.04.10 at 21:34
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Petra Nová Pozri príspevok
Túto tému vytvorila pestrá mozaika rôznych názorov. Tak na margo tých silných slov čo tu odzneli, pridám pár mojich záverečných.

Je úplne prirodzené, že ľudia majú rôzne názory, pretože sú mysliacimi bytosťami. Ale táto rozdielnosť by nemala byť dôvodom na to, aby sa chceli vyvraždiť.

P.S. A už to tak bude, že aj priateľstvo časom preverí stret práve týchto rôznych názorov.
Sranda !!

Na toto ti EULáLKA dala plusový bod.
A potom mne 8 mínusových.
Tá teda má logiku
1 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
No toto je naozaj ťažké čítanie na dobrú noc. Ale tých ohlasov...

Podľa môjho názoru by uzamknutá téma mala končiť príspevkom "nick: tému som uzamkol z dôvodu xy". Bez tohoto niektoré témy vyzerajú byť bez konca, no skrátka také divne odseknuté. Slušnosť hovorí, že keď niekomu niečo zakážem, tak mu aj poviem prečo.

Tá politická anketa nebola až taká hrôza, len niektoré tie príspevky by som trošku premazal. Aspoň bolo čo čítať.

Technická otázka: Dá sa uzamknutá téma znovu odomknúť (adminom, alebo vôbec niekým)?

P.S.: odpustite si prosím výrazy typu "imho". Kto má stále pátrať po slovníkoch, čo je tým myslené?. Veď stačí napísať "...si myslím".
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

moriteru Pozri príspevok
Sladké rečičky (a skutek utek = nepotvrdené ).
Ja si na rozdiel od iných nerobím "čiernu skrinku" z archívu súkromných správ a rozhodne nebudem zverejňovať súkromnú korešpodenciu s adminom ani s nikým iným a nepotrebujem dokazovať pravdivosť svojích tvrdení.
To za prvé.
A za druhé - tvoja žiadosť ostane netvrdená. To patrí včerajšku.
Keď som písala svoj dnešný príspevok, mal si -3 body. A za dnešné príspevky máš u mňa -100 !!!
Veď vieš, ženu ani kvetinou...
Tento smajlík sa na Porade používa ako údiv či prekvapenie, jeho skutočný význam je oveľa nechutnejší.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

cathyc Pozri príspevok
Presne o tomto som vravela. Si vyvolená??? Lebo minimálne sa tak chováš. Ešte sa tu nikto nevyjadril, čo zlé urobil Stanko tým, že vytvoril túto tému. Čo zlé je na tom vedieť prečo bola nejaká téma zrušená?
Nevšimla som si, že by tu Richard ako autor tejto stránky pľul síru ako zopár jednotlivcov, ktorí sa tu považujú za elitu. Dokonca aj keď nesúhlasí s niečím názorom dokáže to dať najavo nanajvýš inteligentne. Hlásate tu dobré mravy, ale sami sa nimi neriadite.
Katka.

Jasne , že je Peťka :
VYVOLENÁ
SPRAVODLIVÁ - volá sa to Petrokracia (ona inému môže / naopak NIE )
EMPATICKÁ
PRÁVNIČKA
1 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
kukučka: čo presne je na mojom príspevku nevhodné? Ja som tam toho popísal viac. Dopredu sa ospravedlňujem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

PotPalo Pozri príspevok

Technická otázka: Dá sa uzamknutá téma znovu odomknúť (adminom, alebo vôbec niekým)?

P.S.: odpustite si prosím výrazy typu "imho". Kto má stále pátrať po slovníkoch, čo je tým myslené?. Veď stačí napísať "...si myslím".
Technická odpoveď: téma sa dá odomknúť, čo si pamätám, stalo sa tak raz

PS: to imho rozumie ten, kto je tu dlho a vie čítať medzi riadkami. Pošepkám: používala ho len jedna jediná osoba...

A teraz jedno veľké ospravedlnenie, išla som citovať tvoj príspevok a v žiadnom prípade som ti nechcela dať mínusový bod, veľmi prosím admina aby ho zmazal
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

kukučka Pozri príspevok
Ja si na rozdiel od iných nerobím "čiernu skrinku" z archívu súkromných správ a rozhodne nebudem zverejňovať súkromnú korešpodenciu s adminom ani s nikým iným a nepotrebujem dokazovať pravdivosť svojích tvrdení.
To za prvé.
A za druhé - tvoja žiadosť ostane netvrdená. To patrí včerajšku.
Keď som písala svoj dnešný príspevok, mal si -3 body. A za dnešné príspevky máš u mňa -100 !!!
Veď vieš, ženu ani kvetinou...
Tento smajlík sa na Porade používa ako údiv či prekvapenie, jeho skutočný význam je oveľa nechutnejší.
Kukulienka.

Demokracia znamená aj to, že za svoju kritiku nesiem zodpovednosť!!

Ani sprostú a ZBABELÚ ??????

NIKDY som sa pri rozhodovaní neriadil inými, ale sám sebou
( či mi ty dáš +5 alebo -100 bodov to predsa nezmení môj názor)
Pravda je pravda či sa to niekomu (včetne teba) páči, alebo NIE - a mínuskami ju nezmeníš - dokonca ani VYLÚČENÍM.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať