Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
PotPalo Pozri príspevok
No toto je naozaj ťažké čítanie na dobrú noc. Ale tých ohlasov...

Podľa môjho názoru by uzamknutá téma mala končiť príspevkom "nick: tému som uzamkol z dôvodu xy". Bez tohoto niektoré témy vyzerajú byť bez konca, no skrátka také divne odseknuté. Slušnosť hovorí, že keď niekomu niečo zakážem, tak mu aj poviem prečo.

Tá politická anketa nebola až taká hrôza, len niektoré tie príspevky by som trošku premazal. Aspoň bolo čo čítať.

Technická otázka: Dá sa uzamknutá téma znovu odomknúť (adminom, alebo vôbec niekým)?

P.S.: odpustite si prosím výrazy typu "imho". Kto má stále pátrať po slovníkoch, čo je tým myslené?. Veď stačí napísať "...si myslím".
Prajem ti pekný deň, pre mňa nový nick, takmer podivín. Imho som sem použila ja, takže ja ti aj odpoviem. A aby som nebola , poviem názor na uzamknutie témy. Otváram témy, na ktoré si trúfam, ktoré ukočírujem, a v ktorých budem vedieť schytať tie zľava, aj tie zprava. Takže už v úvode bolo nad slnko jasnejšie, že Stanko, poverený touto úlohou, nemal šancu. Možno v srandičkách. Ja mám Stanka rada, ale plieskať si od neho po líčku nenechám. Ak nezvládal, mal požiadať moderátora, aby mu hodil záchranné lano.
Čo si máme a čo si nemáme odpustiť nechaj láskavo na nás, minimálne na mňa, mne sa IMHO veľmi páči, je to moja spomienka na ayyu.
Aj s témou som spokojná, zatiaľ, aj s novým hodnotením, mne sa možnosť červených bodíkov páči, mám ich neúroku, ale nie chválabohu ako pole vlčích makov, a ja som si v dvoch Stankových témach dokázala oddeliť zrno od pliev. Hľadaj vždy v tom zlom to najlepšie. A ak príde Milan, zvykaj si, tsunami sa určite privalí..... A bolo aj horšie na Porade, veruže bolo.... A ešte aj bude, oj, veruže bude...
2 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok

Prajem ti pekný deň podivín.

A ak príde Milan, zvykaj si, tsunami sa určite privalí.....

A bolo aj horšie na Porade, veruže bolo.... A ešte aj bude, oj, veruže bude...
Ale veď ja iba reagujem na uverejnené (a nedám si od NIKOHO skákať po hlave).

PS
Inak som v podstate dobrý .


PS2
Danka.
(Prajem ti pekný deň, pre mňa nový nick, takmer podivín.)
Preveroval som ho - podľa mňa je "čistý"
Naposledy upravil moriteru : 30.04.10 at 06:36
1 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
jozka56 Pozri príspevok
Moriteru a Ty to prečo tu stále "moderuješ"????? túto tému založil Stanislav1975, poveril Ťa???? alebo začal pre neho mesačný pôst???


Jožka , asik sa pobral do predčasného poraďáckeho dôchodku
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Danila Pozri príspevok
Prajem ti pekný deň, pre mňa nový nick, takmer podivín. Imho som sem použila ja, takže ja ti aj odpoviem. A aby som nebola , poviem názor na uzamknutie témy. Otváram témy, na ktoré si trúfam, ktoré ukočírujem, a v ktorých budem vedieť schytať tie zľava, aj tie zprava. Takže už v úvode bolo nad slnko jasnejšie, že Stanko, poverený touto úlohou, nemal šancu. Možno v srandičkách. Ja mám Stanka rada, ale plieskať si od neho po líčku nenechám. Ak nezvládal, mal požiadať moderátora, aby mu hodil záchranné lano.
Čo si máme a čo si nemáme odpustiť nechaj láskavo na nás, minimálne na mňa, mne sa IMHO veľmi páči, je to moja spomienka na ayyu.
Aj s témou som spokojná, zatiaľ, aj s novým hodnotením, mne sa možnosť červených bodíkov páči, mám ich neúroku, ale nie chválabohu ako pole vlčích makov, a ja som si v dvoch Stankových témach dokázala oddeliť zrno od pliev. Hľadaj vždy v tom zlom to najlepšie. A ak príde Milan, zvykaj si, tsunami sa určite privalí..... A bolo aj horšie na Porade, veruže bolo.... A ešte aj bude, oj, veruže bude...
Súhlasím a dodám, že táto téma v koncentrovanej podobe odráža úbohosť súčasnej oddychovej časti Porady.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

moriteru Pozri príspevok
Kukulienka.

Môžeš kľudne spať.
To iba Euália použila 8 krát Riškovu metódu = to je jedno, čo napísal, stačí keď to on napísal.
Myslím, že aj takto sa prejavuje INTELIGENCIA.


TO je tá stará dobrá Porada


PS
Ja som vyrástol na dedine - mali sme aj kravu. Dokonca bola (tá naša) užitočná !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moriteru Pozri príspevok
To by aj Hitler závidel taký bleskový útok 8 razy od 19,55 do 20,00.
moriteru Pozri príspevok
Také ma napadlo :

Doplniť do Etikety :

XX Keď niekto dá niekomu hattrick (3) mínusových bodov, je povinný oznámiť dotyčnému dôvod mínusiek do 8 dní.

XXa Keď niekto dá niekomu 8 mínusových bodov, je povinný oznámiť dotyčnému dôvod mínusiek do 3 hodín (aby zaspal ).

To som teda zvedavý, či STARÁ (dobrá ?? ) poraďáčka / (Evička) je dosť ZBABELÁ , aby sa neozvala.
moriteru Pozri príspevok
Sranda !!

Na toto ti EULáLKA dala plusový bod.
A potom mne 8 mínusových.
Tá teda má logiku
Ďakujem Ti za zhodnotenie môjho charakteru. Nie som zbabelá, len som bola zhnusená z toho, že tu zase presadzuješ svoje nekonečné ego a radšej som z Porady odišla.
Aj tieto citáty svedčia o tom, že neuznávaš nič iné len svoje vlastné názory a všetci, čo majú iný názor ako Ty, sú pre Teba dobre že nie pod úrovňou "handry". A práve to bol dôvod, prečo som komentovala Tvoje príspevky tak, ako som komentovala. Môžeš mať názor na svoj spor s Richardom aký chceš, do toho sa nemienim starať, nie je to moja záležitosť. Ale spôsob, akým si tú svoju pravdu presadzuješ nemusí byť prijateľný pre ostatných. Ale to Ty ignoruješ.

A ak už hovoríš o "zbabelosti", pozri sa láskavo do vlastného svedomia a spomeň si na multilampičkovanie. Tam to bolo bezpečné, pretože sa tam neukazovalo meno toho, kto ten červený palec dal. Ako vidíš, nie som tak zbabelá, aby som sa bála prejaviť svoj názor verejne.

Je mi jedno, či mi budeš tu naďalej verejne nadávať do "inteligentných" a "zbabelých", nemienim viac na Teba reagovať. Máš voľné pole pôsobnosti. Kľudne mi môžeš "skákať po hlave".
3 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Som rad, ze sa mi podarilo portal porada.sk objavit podstatne skor, ako sa to podarilo individuam, ktore sa tu v sucasnosti prezentuju mimoriadne hlasnym vykrikovanim a inymi sposobmi nasvedcujucimi napriek nadpriemernemu IQ o absencii slusneho vychovania.
Po mojej hlave mozu tieto individua skakat tiez kolko im bude chutit.

Dnesnym dnom im definitivne prestavam prekazat na tomto portali. Akekolvek vyjadrenie vlastneho nazoru na tomto fore v pritomnosti spomenutych individui je zbytocne.

Vsetkym ostatnym slusnym ludom, ktorych som spoznal vdaka Porade, dakujem za tie prijemne chvile, ktore som mal moznost zazit pocas komunikacie s nimi na tomto fore alebo pocas osobnych stretnuti.
Dufam, ze s vacsinou mne sympatickych ludi z tohoto fora sa mi podari aj v buducnosti stretavat bez toho, aby som sa tu musel akokolvek prezentovat.
7 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Dobre, pre mňa, za mňa, používajte si imho, btw, lol, a čo ja viem ešte čo. Ale aspoň potom na konci príspevku napíšte (stačí celkom maličkým), čo to znamená, neznalých návštevníkov je tu okrem mňa určite viac.
2 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Eulalia Pozri príspevok

1, Ďakujem Ti za zhodnotenie môjho charakteru. Nie som zbabelá, len som bola zhnusená z toho, že tu zase presadzuješ svoje nekonečné ego a radšej som z Porady odišla.

2, Aj tieto citáty svedčia o tom, že neuznávaš nič iné len svoje vlastné názory a všetci, čo majú iný názor ako Ty, sú pre Teba dobre že nie pod úrovňou "handry". A práve to bol dôvod, prečo som komentovala Tvoje príspevky tak, ako som komentovala.

3, Môžeš mať názor na svoj spor s Richardom aký chceš, do toho sa nemienim starať, nie je to moja záležitosť. Ale spôsob, akým si tú svoju pravdu presadzuješ nemusí byť prijateľný pre ostatných. Ale to Ty ignoruješ.

4, A ak už hovoríš o "zbabelosti", pozri sa láskavo do vlastného svedomia a spomeň si na multilampičkovanie. Tam to bolo bezpečné, pretože sa tam neukazovalo meno toho, kto ten červený palec dal. Ako vidíš, nie som tak zbabelá, aby som sa bála prejaviť svoj názor verejne.

5, Je mi jedno, či mi budeš tu naďalej verejne nadávať do "inteligentných" a "zbabelých", nemienim viac na Teba reagovať. Máš voľné pole pôsobnosti. Kľudne mi môžeš "skákať po hlave".

1, Ja ho tak vidím - čo je na tom zlého ?

2, Moje krédo je :
Ty povieš - ty máš pravdu !!!!!!!!!!!!
(až na jednu maličkú výnimku = keď mám pravdu JA ).
A neviem prečo, ak je niečo modré - skúšate na mňa :
- a ja som si myslela, že už si zmúdrel
- ženu ani kvetinou neudrieš
- atď .
To predsa NIČ NEMENÍ na modrosti .
To sú kecy a ja som technik = staviam na faktoch.

Akurát od iných otvorene hovadinu nazvem hovadinou a (blbca blbcom) - čo niektorým nie je dosť fajné pre Poradu.(ako keby klebety boli niečo LEPŠIE )

3, Menovite Riška neriešim asi pol roka = žiješ ešte v minulom desaťročí . (vari si nemyslíš, že som sa s ním doťahoval pre plezír)

4, Nedaj sa vysmiať so svedomím.
Drobné hrátky som tam hral a baby verejne organizovali moje ulampičkovanie - nechceš vari tvrdiť, že organizovať "skupinky" proti "vlkovi samotárovi " je až také čisté svedomie.

5, Keby si si toto bola povedala včera o 19,54 - nepichla by si do osieho hniezda a
mohla si ušetriť kopu zlej krvi - ale ty si sa rozhodla / svedomie ti nedalo.
2 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

endrju Pozri príspevok
Som rad, ze sa mi podarilo portal porada.sk objavit podstatne skor, ako sa to podarilo individuam, ktore sa tu v sucasnosti prezentuju mimoriadne hlasnym vykrikovanim a inymi sposobmi nasvedcujucimi napriek nadpriemernemu IQ o absencii slusneho vychovania.
Po mojej hlave mozu tieto individua skakat tiez kolko im bude chutit.

Dnesnym dnom im definitivne prestavam prekazat na tomto portali. Akekolvek vyjadrenie vlastneho nazoru na tomto fore v pritomnosti spomenutych individui je zbytocne.

Vsetkym ostatnym slusnym ludom, ktorych som spoznal vdaka Porade, dakujem za tie prijemne chvile, ktore som mal moznost zazit pocas komunikacie s nimi na tomto fore alebo pocas osobnych stretnuti.
Dufam, ze s vacsinou mne sympatickych ludi z tohoto fora sa mi podari aj v buducnosti stretavat bez toho, aby som sa tu musel akokolvek prezentovat.
Mávame Ti na rozlúčku, a do kapesníčka utierame SLZY,

zaštrngaj si kľúčmi a spomínaj na 17. november ...
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

endrju Pozri príspevok
Som rad, ze sa mi podarilo portal porada.sk objavit podstatne skor, ako sa to podarilo individuam, ktore sa tu v sucasnosti prezentuju mimoriadne hlasnym vykrikovanim a inymi sposobmi nasvedcujucimi napriek nadpriemernemu IQ o absencii slusneho vychovania.
Po mojej hlave mozu tieto individua skakat tiez kolko im bude chutit.

Dnesnym dnom im definitivne prestavam prekazat na tomto portali. Akekolvek vyjadrenie vlastneho nazoru na tomto fore v pritomnosti spomenutych individui je zbytocne.

Vsetkym ostatnym slusnym ludom, ktorych som spoznal vdaka Porade, dakujem za tie prijemne chvile, ktore som mal moznost zazit pocas komunikacie s nimi na tomto fore alebo pocas osobnych stretnuti.
Dufam, ze s vacsinou mne sympatickych ludi z tohoto fora sa mi podari aj v buducnosti stretavat bez toho, aby som sa tu musel akokolvek prezentovat.
Je dobré včas prísť - - je umenie VČAS odísť.

Gratulujem k tvojmu rozhodnutiu.
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

endrju Pozri príspevok
Som rad, ze sa mi podarilo portal porada.sk objavit podstatne skor, ako sa to podarilo individuam, ktore sa tu v sucasnosti prezentuju mimoriadne hlasnym vykrikovanim a inymi sposobmi nasvedcujucimi napriek nadpriemernemu IQ o absencii slusneho vychovania.
To by ste ani nepovedali, aký bol tento chalan SLUŠNÝ (po Vianociach 2008 ) :
endrju Pozri príspevok

Takeho chrapuna som uz davno necital. Ani na forach kde sa to urazkami len tak hemzi.
Karas chod uz konecne smrdiet niekam inam. Svojimi vylevmi si dokazal pokazit sviatocnu naladu obrovskemu mnozstvu ludi.
1 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

moriteru Pozri príspevok
To by ste ani nepovedali, aký bol tento chalan SLUŠNÝ (po Vianociach 2008 ) :


Ja nemožem pripojiť JEHO nazory na moju osobu, pretože TENTO arogantný TYPEK ,najskor UZAMKOL a potom VYMAZAL celú TÉMU !
-----------------------------------------------------------------------

Všetko čo rozdávaš, sa Ti jedného dňa VRÁTI.
Naposledy upravil Laco-monter : 30.04.10 at 13:05
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Laco-monter Pozri príspevok
Ja nemožem pripojiť JEHO nazory na moju osobu, pretože TENTO arogantný TYPEK , VYMAZAL celú TĚMU !
-----------------------------------------------------------------------

Všetko čo rozdávaš, sa Ti jedného dňa VRÁTI.
Archív je archív .

Ps
A z toho bodovania som úplne stratil prehľad.
Ale odhadom - od včera 18,00 do dnes 14,00 cca 12 červených / 33 zelených .
1 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

moriteru Pozri príspevok
Archív je archív .

Ps
A z toho bodovania som úplne stratil prehľad.
Ale odhadom - od včera 18,00 do dnes 14,00 cca 12 červených / 33 zelených .

MY montéri budeme držať SPOLU !

Vieš Vyzdvihnuť PODSTATU VECI a odhaliť úbohosť a PODRAZACTVO , niektorých indivíduí , tu sa predvádzajúcich .

PRETO Ti prideľujem BODY.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Laco-monter Pozri príspevok
MY montéri budeme držať SPOLU !

Vieš Vyzdvihnuť PODSTATU VECI a odhaliť úbohosť a PODRAZACTVO , niektorých indivíduí , tu sa predvádzajúcich .

PRETO Ti prideľujem BODY.
Vieš jediná to verejne priznala :
- že občas má iný meter na seba
- a prísnejší na iných.

Za toto ju obdivujem.

A po nej som aj ten princíp nazval : Petrokracia .
1 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

endrju Pozri príspevok
Som rad, ze sa mi podarilo portal porada.sk objavit podstatne skor, ako sa to podarilo individuam, ktore sa tu v sucasnosti prezentuju mimoriadne hlasnym vykrikovanim a inymi sposobmi nasvedcujucimi napriek nadpriemernemu IQ o absencii slusneho vychovania.
Po mojej hlave mozu tieto individua skakat tiez kolko im bude chutit.

Dnesnym dnom im definitivne prestavam prekazat na tomto portali. Akekolvek vyjadrenie vlastneho nazoru na tomto fore v pritomnosti spomenutych individui je zbytocne.

Vsetkym ostatnym slusnym ludom, ktorych som spoznal vdaka Porade, dakujem za tie prijemne chvile, ktore som mal moznost zazit pocas komunikacie s nimi na tomto fore alebo pocas osobnych stretnuti.
Dufam, ze s vacsinou mne sympatickych ludi z tohoto fora sa mi podari aj v buducnosti stretavat bez toho, aby som sa tu musel akokolvek prezentovat.

Súhlas k celému príspevku na tomto mieste. Súhlas vyššie by mi prišiel ako nemiestne potešenie z odchodu poraďáka, ktorého rady a vedomosti boli (žiaľ iba boli - vďaka neradiacim, zato vytrvalo sa hašteriacim osobám, ktoré jednoducho MUSIA ) veľkým prínosom v oblastiach, kvôli ktorým bola Porada stvorená v rade prvom. Idem i ja, pekný deň prajem .
1 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Myslím, že téma už dospela do štádia, kedy už každý si povedal svoje a príspevky sa vyostrujú. Preto tému uzatváram.
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať