Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak Pozri príspevok
Porada dala šancu Stankovi, aby si aj odmoderoval a dal pozor na svoju tému. Ale akosi Stanko neustriehol všetko, aj keď upozornený bol. Keby sa mne dalo, tak v noci by kopec príspevkov z témy zmizlo..., ale ktovie či sa z tohto Porada poučí.
Lenka, si poraďák, ktorý si zasluhuje úctu nás všetkých. Ale ak dala elita Porady Stankovi šancu v zásadnom princípe porušiť Etiketu Porady, dala šancu opäť posunúť demokraciu smerom k anarchii. Ale ja už idem, lebo už si nepohmkávam, už som zhnusená. A to sa mi často nestáva. Vlastne stáva, ale už len na Porade, a v istých štátnych inštitúciách.

P.S. Ja si môžem dovoliť na Porade povedať názor, akokoľvek nepopulárny, v mojom ponímaní však pravdivý, lebo je mi šuma fuk, či ma admin vylúči. Ja poradu na rady nepotrebujem, a nikdy som nepotrebovala. Poradu mám len v úcte za veľa iných dôvodov. Viem si odpočítať DPH, urobiť daňové priznanie, viem, čo robiť ak ma na Daňovom úrade, či na sociálke vytočia. Teda vlastne na týchto úradoch zvyčajne vytáčam ja. A rada. Takže preto sa neobávam vysloviť názor komukoľvek a len a len objektívne.
Naposledy upravil Danila : 27.04.10 at 16:24
7 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Elita Porady? Ja tam určite nie som. Ja som taký istý člen ako ty. Nič viac. Že mám pár možností navyše, ale zase ani nie všade , ešte nič neznamená.
P.S. ak si v kontakte s Ayyou, pozdravujem ju.
Ale už padám aj ja, synček už moc buchoce, idem sa venovať príjemnejším veciam...
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď to niekto zvládne lepšie ako ja,tak robte čo chcete...Ja už kašlem na to...
Stanko, svoje dieťa nestačí len splodiť, ale treba ho aj vychovať a starať sa o neho. A to nielen vtedy, kedy sa krásne usmieva. Platí to aj na iné sféry života. Ak si považoval za potrebné zakladať anketu, ....
5 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stefan2005
teraz si krásne vystihol aj moje myšlienky.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
lenkak Pozri príspevok
Elita Porady? Ja tam určite nie som. Ja som taký istý člen ako ty. Nič viac. Že mám pár možností navyše, ale zase ani nie všade , ešte nič neznamená.
P.S. ak si v kontakte s Ayyou, pozdravujem ju.
Ale už padám aj ja, synček už moc buchoce, idem sa venovať príjemnejším veciam...
Nie, Ty tam,v tej elite nie si Lenka. Nepochopila si ma. Ty si múdrosť Porady. A ELITA S MÚDROSŤOU nekráča vždy ruka v ruke. A nie si ani taký člen Porady, ako ja. Ja som o poznateľné poznanie až ďaleko za Tebou. Ja som vedomostne slabšia. To len môj dovetok pre Teba.
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ach jaj bože, teraz si tu vymieňajte nasilu komplimenty-ktorá je viac krajšia múdrejšia inteligentnejšia...a Danila je samozrejme najutláčenejšia členka porady, len ona chce poriadok a ostatní neporiadok, ach jáj bože-kam sme to dospeli...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Lenka, si poraďák, ktorý si zasluhuje úctu nás všetkých. Ale ak dala elita Porady Stankovi šancu v zásadnom princípe porušiť Etiketu Porady, dala šancu opäť posunúť demokraciu smeroch k anarchii. Ale ja už idem, lebo už si nepohmkávam, už som zhnusená. A to sa mi často nestáva. Vlastne stáva, ale už len na Porade, a v istých štátnych inštitúciách.

P.S. Ja si môžem dovoliť na Porade povedať názor, akokoľvek nepopulárny, v mojom ponímaní však pravdivý, lebo je mi šuma fuk, či ma admin vylúči. Ja poradu na rady nepotrebujem, a nikdy som nepotrebovala. Poradu mám len v úcte za veľa iných dôvodov. Viem si odpočítať DPH, urobiť daňové priznanie, viem, čo robiť ak ma na Daňovom úrade, či na sociálke vytočia. Teda vlastne na týchto úradoch zvyčajne vytáčam ja. A rada. Takže preto sa neobávam vysloviť názor komukeľvek a len a len objektívne.
zhnusený som ja- a tiež mi je šuma fuk či ma richard vylúči a možno by to aj bolo lepšie si dať nejaký mesiac pauzu-lebo už je to tu až moc okato všetko falošné...-za to že s Danilkou niekto nesúhlasí,tak už je v téme anarchia a pod.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Prosil by som o podmienečné vylúčenie na mesiac, nech si oddýchneme navzájom od seba- dúfam, že richard moju žiadosť vypočuje a učiní tak-myslím to vážne...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ach jaj bože, teraz si tu vymieňajte nasilu komplimenty-ktorá je viac krajšia múdrejšia inteligentnejšia...a Danila je samozrejme najutláčenejšia členka porady, len ona chce poriadok a ostatní neporiadok, ach jáj bože-kam sme to dospeli...
Stanko, ja mažem príspevky s fanfárami a ohňostrojom.Podarila sa Ti téma, kde sa dalo zamknutie očakávať.

A čo sa týka toho, kto sme akí....veď keď nejde o život...prečo sa hašteriť zbytočne...
P.S. zajtra má pohreb synov spolužiak, 21 ročný, zomrel po dlhej a vážnej chorobe...
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Toto nevypadá byť vrúcne. Začína to bublať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Stanko, ja mažem príspevky s fanfárami a ohňostrojom.Podarila sa Ti téma, kde sa dalo zamknutie očakávať.

A čo sa týka toho, kto sme akí....veď keď nejde o život...prečo sa hašteriť zbytočne...
P.S. zajtra má pohreb synov spolužiak, 21 ročný, zomrel po dlhej a vážnej chorobe...
R.I.P.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prosil by som o podmienečné vylúčenie na mesiac, nech si oddýchneme navzájom od seba- dúfam, že richard moju žiadosť vypočuje a učiní tak-myslím to vážne...
Danilka sem nechodí vyfňukávať, ako Ty. Tvoja Katarínka by mohla zobrať nejaký remeň a dať ti ním poriadne na zadok. Netušila som, že už vydávaš odporúčania Richardovi.Počkám si, či ťa poslúchne. Danilka je slobodný, svojprávny človek, nepostihnutý demenciou. Tvoj pochod na Porade si pamätá. Tak len fňukaj ďalej, ale Stanko, mám na teba prosbu. Ako môj dobrý kamarát, ak by si dostal knižôčky dve, jednu mi podaruj....ja mám radosť z každého špásu. Chlapi nefňukajú, Stanko.....
3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Danilka sem nechodí vyfňukávať, ako Ty. Tvoja Katarínka by mohla zobrať nejaký remeň a dať ti ním poriadne na zadok. Netušila som, že už vydávaš odporúčania Richardovi.Počkám si, či ťa poslúchne. Danilka je slobodný, svojprávny človek, nepostihnutý demenciou. Tvoj pochod na Porade si pamätá. Tak len fňukaj ďalej, ale Stanko, mám na teba prosbu. Ako môj dobrý kamarát, ak by si dostal knižôčky dve, jednu mi podaruj....ja mám radosť z každého špásu. Chlapi nefňukajú, Stanko.....
a kde ja akože fňukám? si smiešna...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Danila
ďakujem za dovetok, aj keď sa s ním nestotožňujem.
A teraz ani so Stankom.
Mne ide len o to, aby členovia Porady si svoje príspevky moderovali, nielen administrátor či moderátor.
Témy by sa nemuseli uzatvárať, či mazať, keby si každý člen dal na ňu pozor.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a kde ja akože fňukám? si smiešna...
ešte niečo-keď niekto fňuká tak si to ty milá Danila- vyhlasuješ sa tu za neviem akú disidentku a neviem čo ešte- stále nezabudneš pripomenúť, že ako ťa tu nikto pre tvoje názory nemá rád- tak ty robíš zo seba disidentku a fňukáš...
0 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ach jaj bože, teraz si tu vymieňajte nasilu komplimenty-ktorá je viac krajšia múdrejšia inteligentnejšia...ach jáj bože-kam sme to dospeli...
Stanko, pokiaľ si ľudia vymieňajú v témach komplimenty, tak je všetko OK a nikto nemôže mať námietky. Ak je téma pre tému a má slúžiť len pre pár jednotlivcov, spravidla to dopadne tak, ako v prípade ankety. Neviem, možno sa mýlim, ale Tvoju tému uzavrel admin, takže moderátori sú v tom nevinne. Ale v tomto prípade s Richardom plne súhlasím.
5 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano, tvojej ankety som sa nezúčastnila, ani nevyslovila žiaden politický názor, tak len pozorne čítaj, napríklad tu: http://www.porada.sk/1384616-post82.html

všimnite si, keď je niekto v koncoch,namiesto argumentov, alebo priznania si, že sa mýli, rozdáva nálepky a vytvára skupinky
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a ešte dovetok, nevyžaduj od druhých to, čo sám nepoužívaš
hovorím o obyčajnej ľudskej slušnosti
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanko

bola by som veľmi nerada, keby si sa na Porade odmlčal,
ty si občas "korením" a aj korenie život potrebuje...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať