Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prosil by som o podmienečné vylúčenie na mesiac, nech si oddýchneme navzájom od seba- dúfam, že richard moju žiadosť vypočuje a učiní tak-myslím to vážne...
Prepáč, Stanko, ale práve toto mi pripadá trochu falošné, akoby sa teraz od nás očakávalo, že Ťa budeme prehovárať... Veď ak sa chceš na mesiac odmlčať, nikto Ti v tom nebráni a nemusíš takto trpiteľsky na to všetkých upozorňovať.

Na druhej strane ale súhlasím s Lenkou, naozaj by si tu chýbal.
2 0
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Je to všetko o moderovaní samého seba:
http://baricak.blog.sme.sk/c/206029/...a-silnymi.html
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
JarkaL Pozri príspevok
Prepáč, Stanko, ale práve toto mi pripadá trochu falošné, akoby sa teraz od nás očakávalo, že Ťa budeme prehovárať... Veď ak sa chceš na mesiac odmlčať, nikto Ti v tom nebráni a nemusíš takto trpiteľsky na to všetkých upozorňovať.

Na druhej strane ale súhlasím s Lenkou, naozaj by si tu chýbal.
Jarka
ja si myslím, že Stanko to ani od nás neočakáva, nie je z tých, ale príspevkom naznačoval niečo iné,
neviem, možno jeho podráždenie z Porady.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Danila Pozri príspevok
Za oveľa menšie prešľapy na Porade som dostala veľa zodvihnutých prstov od admina, a jedno žlté napomenutie. A tak čudne krútim hlavou, za čo sa na Porade vlastne bude vylučovať, ak tu tvoj nick a nick tebe podobných ešte svieti. Ak je podľa teba politicky korektná osoba tá, čo preferuje bludy SaS, tak vedz, že nenavrhnem tvoj príspevok moderátorovi ako osočujúci hnus za iný politický názor, ale rada budem nekorektnou, pred vami vaša výsosť vyslaná na podporu SaS, Laco-montér. Som presvedčená, že tvoj politický postoj patrí do volebnej urny, nie do politických šarvátok na Poradu. Takže dnes pre vás asi opäť po jednom pivečku, páni.

Danilla , zase si nerozumieme.

Odkiaľ berieš názor, že som sympatizantom SaS ?

Pod termínom :"politicky nekorektne osoby", som myslel osoby stojace si za svojim názorom, čo sa nedajú ovplivniť nijakým tlakom.

Ale to o sebe prehlasuješ aj Ty sama , ak sa nemýlim.

Mne sa to vidí tak, že ty Danilla stále ideš vykopávať otvorené dvere, len preto aby si na seba nejako upozornila , a robila rámus okolo seba.
Naposledy upravil Laco-monter : 27.04.10 at 16:52
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

A ešte niečo :

Uzamknutie témy je v každom prípade SKRATOVÉ JEDNANIE , nezvládnutie situacie.

Prečo však bola táto konkretna téma uzamknutá až po 9-tich hodinách od pridania posledného príspevku, je mimo mojho chápania.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Laco-monter Pozri príspevok

Pod termínom :"politicky nekorektne osoby", som myslel osoby stojace si za svojim názorom, čo sa nedajú ovplivniť nijakým tlakom.

3 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ešte niečo-keď niekto fňuká tak si to ty milá Danila- vyhlasuješ sa tu za neviem akú disidentku a neviem čo ešte- stále nezabudneš pripomenúť, že ako ťa tu nikto pre tvoje názory nemá rád- tak ty robíš zo seba disidentku a fňukáš...
Konečne si ma rozosmial. Milý Stanko, práve si odo mňa dostal jednu slušnú od ruky namiesto mamky. Počul si to plesknutie? Život sa s nikým z nás nemazná. Ani so mnou, ani s tebou nie. Ak mi záleží na tom, či ma má niekto rád, tak sú to moje deti, vnúčatá, blízka rodina a zopár priateľov. A aby si vedel ešte niečo, ja také blbosti, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom nevyznávam. Rovnako dávam ako beriem. No dávam radšej. Za lásku dám lásku a ak mi niekto pleskne päsťou medzi oči, ja mu rovno mojou päsťou obidve oči vyrazím. Inak by som neprežila. To len ak do budúcna budeš chcieť vyrývať. Druhá téma a opäť ťa nikto nenapomenul. Čo je dané Bohovi, nie je dané volovi. Ale ja som si už zvykla. Ty samozvaná spravodlivosť Porady. Cmuk.
2 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Laco-monter Pozri príspevok
Danilla , zase si nerozumieme.

Odkiaľ berieš názor, že som sympatizantom SaS ?

Pod termínom :"politicky nekorektne osoby", som myslel osoby stojace si za svojim názorom, čo sa nedajú ovplivniť nijakým tlakom.

Ale to o sebe prehlasuješ aj Ty sama , ak sa nemýlim.

Mne sa to vidí tak, že ty Danilla stále ideš vykopávať otvorené dvere, len preto aby si na seba nejako upozornila , a robila rámus okolo seba.
Keďže ja sa skutočne nedám ovplyvniť nejakým, či žiadnym tlakom, odkazujem ti milý montér, že máš pravdu. Robím rámus, lebo väčšina sa mlčky prizerá na najzávažnejšie porušovanie Etikety Porady. Porada je zneužívaná na prihrievanie politickej polievky, na lovenie hlasov v mútnych vodách. A budem tu rámusiť, pokiaľ sa Etiketa bude porušovať, minimálne v rovine politickej, prípadne pokiaľ ma nevylúčia.
Toto som ešte na Porade nezažila. Toto nie!!!!!!!!!
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Prosil by som o podmienečné vylúčenie na mesiac,

JarkaL Pozri príspevok
Prepáč, Stanko, ale práve toto mi pripadá falošné, ak sa chceš na mesiac odmlčať, nikto Ti v tom nebráni a nemusíš takto trpiteľsky na to všetkých upozorňovať.
nech si oddýchneme navzájom od seba- dúfam, že richard moju žiadosť vypočuje a učiní tak-myslím to vážne...
Stanko je predsa známy FŇUČKO.
PS
Ale ak veľmi chceš napíš SS poradím




Danila Pozri príspevok

P.S. Ja si môžem dovoliť na Porade povedať názor, akokoľvek nepopulárny, v mojom ponímaní však pravdivý, lebo je mi šuma fuk, či ma admin vylúči. Ja poradu na rady nepotrebujem, a nikdy som nepotrebovala.

Poradu mám len v úcte za veľa iných dôvodov.

Teda vlastne na týchto úradoch zvyčajne vytáčam ja. A rada. Takže preto sa neobávam vysloviť názor komukoľvek a len a len objektívne.
JA ani to

Hodnotí (skromná) zadavateľka SAMA SEBA




Laco-monter Pozri príspevok
Ja tiež to mám v paži, proti klubu alfa-gama sa nedá uspešne bojovať,

NEHRAJÚ FÉR !
Danila Pozri príspevok

Laco-monter Pozri príspevok
A už sme došli ako Baťa z drevákmi, téma o malom politickom prieskume bola uzmknutá.
Klub alfa-gama-delta zapracoval.


Za oveľa menšie prešľapy na Porade som dostala veľa zodvihnutých prstov od admina, a jedno žlté napomenutie. A tak čudne krútim hlavou, za čo sa na Porade vlastne bude vylučovať, ak tu tvoj nick a nick tebe podobných ešte svieti. Ak je podľa teba politicky korektná osoba tá, čo preferuje bludy SaS, tak vedz, že nenavrhnem tvoj príspevok moderátorovi ako osočujúci hnus za iný politický názor, ale rada budem nekorektnou, pred vami vaša výsosť vyslaná na podporu SaS, Laco-montér. Som presvedčená, že tvoj politický postoj patrí do volebnej urny, nie do politických šarvátok na Poradu. Takže dnes pre vás asi opäť po jednom pivečku, páni.
Milá teta Danila.

Keď si to "necháš robiť" , tak sa nečuduj, že ti to robia.

Taká veľká a NEVIE
Za nič čo sa Richardovi páči :
ako kedysi Buchačove vulgarizmy na mňa

PS
mne vylučoval nicky Buchačov príspevok , viselo aspoň 3 mesiace :
Ukážka
buchač Pozri príspevok
ADD karicho


P.S.
Omlúvam sa všetkým dámam (a modroknižkárom) - určite nechápu.
Vysvetlím JA

Modrá knižka -
buchač Pozri príspevok
to boli kriplovia , debili a iný , ktorí nemohli nastúpiť na vojenčinu ,


buchač Pozri príspevok
Nedalo mi nereagovať , hoci rodičia sa mi snažili vštepovať to príslovie o kameni a chlebe .
Nakoľko
chlieb je drahší ako náboje , inak sa nedá.


TOTO je reakcia na urážlivý príspevok , ktorý som odchytil skôr , ako ho stihol nectihodný KARAS Milan / alebo ako sa to prasa volá / odstrániť !!!!!
No , koledoval si si , Ty hajzel

ÓDA NA ZMRDA

Veľká pištoľ , nie je hračka !
Veľký Kamil , žiadna sračka !
Spolupráca týchto dvoch ?
Neprichádza do úvah !
NIKDY ,
tobôž , vôbec v týchto dňoch !

Každý mesiac Kamilku ?
Radšej fialku voňať od spodku !


Juraj




0 2
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

MILAtetaDANILA Pozri príspevok
Keďže ja sa skutočne nedám ovplyvniť nejakým, či žiadnym tlakom, odkazujem ti milý montér, že máš pravdu. Robím rámus, lebo väčšina sa mlčky prizerá na najzávažnejšie porušovanie Etikety Porady. Porada je zneužívaná na prihrievanie politickej polievky, na lovenie hlasov v mútnych vodách. A budem tu rámusiť, pokiaľ sa Etiketa bude porušovať, minimálne v rovine politickej, prípadne pokiaľ ma nevylúčia.
Toto som ešte na Porade nezažila. Toto nie!!!!!!!!!
HA HA

Stádo súhlasí aj s CENZÚROU
Naposledy upravil moriteru : 27.04.10 at 18:27
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok
Keďže ja sa skutočne nedám ovplyvniť nejakým, či žiadnym tlakom, odkazujem ti milý montér, že máš pravdu. Robím rámus, lebo väčšina sa mlčky prizerá na najzávažnejšie porušovanie Etikety Porady. Porada je zneužívaná na prihrievanie politickej polievky, na lovenie hlasov v mútnych vodách. A budem tu rámusiť, pokiaľ sa Etiketa bude porušovať, minimálne v rovine politickej, prípadne pokiaľ ma nevylúčia.
Toto som ešte na Porade nezažila. Toto nie!!!!!!!!!

A kde si bola , keď Richard začal porušovať vlastnú Etiketu = vylúčil ma za niečo, čo až POTOM dal do nej
0 1
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Danila Pozri príspevok
Konečne si ma rozosmial. Milý Stanko, práve si odo mňa dostal jednu slušnú od ruky namiesto mamky. Počul si to plesknutie? Život sa s nikým z nás nemazná. Ani so mnou, ani s tebou nie. Ak mi záleží na tom, či ma má niekto rád, tak sú to moje deti, vnúčatá, blízka rodina a zopár priateľov. A aby si vedel ešte ja také blbosti, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom nevyznávam. Rovnako dávam ako beriem. No dávam radšej. Za lásku dám lásku a ak mi niekto pleskne päsťou medzi oči, ja mu rovno mojou päsťou obidve oči vyrazím. Inak by som neprežila. To len ak do budúcna budeš chcieť vyrývať. Druhá téma a opäť ťa nikto nenapomenul. Čo je dané Bohovi, nie je dané volovi. Ale ja som si už zvykla. Ty samozvaná spravodlivosť Porady. Cmuk.
Súhlasím s Danilou (zvýraznený text)... Asi treba viac skúseností (každá akcia vyvolá reakciu, keď urobím prvý krok, mal by som vedieť, aký bude druhý... asi toľko k stiahnutej téme... táto by potom nebola... Ale všetko zlé je na niečo dobré, učíme sa celý život.
Naposledy upravil gilda : 27.04.10 at 18:29
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Poradu si veľmi vážim, ale tiež som si už všimla, že sa tu človek občas musí báť vyjadriť svoj názor. To však len na okraj. Tento príspevok však pridávam len preto, že som zdesená a s vyvalenými očami hľadím na obrazovku a čítam príspevky vraj inteligentných žien. Prepáčte, ale asi si budem musieť poopraviť svoje predstavy o niektorých z Vás. Toľko arogancie na piatich stranách je ťažko uniesť.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

cathyc Pozri príspevok
Poradu si veľmi vážim, ale tiež som si už všimla, že sa tu človek občas musí báť vyjadriť svoj názor. To však len na okraj. Tento príspevok však pridávam len preto, že som zdesená a s vyvalenými očami hľadím na obrazovku a čítam príspevky vraj inteligentných žien. Prepáčte, ale asi si budem musieť poopraviť svoje predstavy o niektorých z Vás. Toľko arogancie na piatich stranách je ťažko uniesť.
Ale trvalo ti to skoro 3 roky
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

moriteru Pozri príspevok
Ale trvalo ti to skoro 3 roky
S Tebou som tu už asi mala tú česť, však? Teda ak sa to tak dá povedať
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

cathyc Pozri príspevok
S Tebou som tu už asi mala tú česť, však? Teda ak sa to tak dá povedať
Jasne.
Veď som z GA
A ty : "sereDanka"
PS
Neviem - no ale ak to ty berieš ako česť = ja súhlasím
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

cathyc Pozri príspevok
S Tebou som tu už asi mala tú česť, však? Teda ak sa to tak dá povedať

Ak ti nevadí trochu rýpania a srandy - dá
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

cathyc Pozri príspevok
S Tebou som tu už asi mala tú česť, však? Teda ak sa to tak dá povedať
A drobná srandička :

všímaš si nick (osobu) a NIE to , čo píše (a možno aj PRAVDU ).
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

moriteru Pozri príspevok
Jasne.
Veď som z GA
A ty : "sereDanka"
PS
Neviem - no ale ak to ty berieš ako česť = ja súhlasím
Už si začínam zvykať na ten Tvoj extrémizmus, veľké písmenka a iné hrozné maniere. . Patríš k tým, ktorých vyhodíš dverami a vrátia sa oknom. Nie si upír? Teraz sú v móde.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

moriteru Pozri príspevok
A drobná srandička :

všímaš si nick (osobu) a NIE to , čo píše (a možno aj PRAVDU ).
nemáš pravdu, všimla som si ťa podľa Tvojho príspevku. Štýl nezaprieš. Ja si náhodou nerobím úsudky podľa nickov. Pri Tebe by sa to ani nedalo, príliš často ich meníš
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať