Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nyyankees Nyyankees

Nyyankees je offline (nepripojený) Nyyankees

Pokusam sa vlastne zistit... ...viac
Dakujem velmi pekne za odpoved...(moja blbost, mal som hladat, takze sa zaroven ospravedlnujem za zbytcny prispevok)
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
nič sa nestalo...všetci sa učíme.....
Naposledy upravil alla66 : 27.04.10 at 23:07
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Nyyankees Pozri príspevok
Neviem, kde sa spytat, skusim tu, snad ma nejabijete. Ked chcem niekomu dat bod (viem, ze len v odbornych temach), tak:
1. Ak mi niekto poskytol radu a teda pomoc, odvďačím sa mu a poďakujem aspoň tým, že mu pridelím PoradaBod stlačením +oceňujem.

Mne sa to tlacidlo zobrazuje len vzdy pri prvom prispevku v teme, je chyba niekde v mojom primaci....ci v mojej hlave?
Už je tu politika a ty tomu nezabrániš, zisti si prečo bola založená táto téma? Ale vyskúšať treba všetko.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

sito Pozri príspevok
Už je tu politika a ty tomu nezabrániš, zisti si prečo bola založená táto téma? Ale vyskúšať treba všetko.
Táto téma NIE je politika.
To sa iba Stanko inšpiroval (mišomišo) a provokuje "hrdinským" zakladaním tém založených na "FORMÁLNEJ logike" - keď sa to týka jeho (zatváranie tém), tak je to zlé / keď neutrálnej témy (tak nebudem používať tlačidlá) / a nakoniec "nehrdinsky uteká" (dajte mi mesiac dištanc).
Táto téma je o slabosti postaviť sa ZOČI VOČI (a obhájiť si ) :
- moderátorov pri mazaní
- zakladateľov tém pri ich moderovaní .
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Laco-monter Pozri príspevok
Ja nesuhlasim z Danilou, su to len jej silne reči,ktoré ona sama chce o sebe počúvať , či lepšie povedané, čítať po sebe.

ÚCHYLKA.
Určite nesúhlasíš so zvýrazneným textom v Danilinom príspevku. S tebou sa život mazná. Ak ti záleží na tom, či ťa má niekto rád, nie sú to tvoje deti, vnúčatá, blízka rodina a zopár priateľov (podľa toho, čo máš). Vyznávaš, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Nedávaš rovnako ako berieš. No radšej berieš. Za lásku nedávaš lásku a ak ti niekto pleskne päsťou medzi oči, ty mu rovno obidve líca nastavíš.Si šťastný človek...Ber to s humorom.
Naposledy upravil gilda : 28.04.10 at 05:54
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

gilda Pozri príspevok
Určite nesúhlasíš so zvýrazneným textom v Danilinom príspevku. S tebou sa život mazná. Ak ti záleží na tom, či ťa má niekto rád, nie sú to tvoje deti, vnúčatá, blízka rodina a zopár priateľov (podľa toho, čo máš). Vyznávaš, že kto do teba kameňom, ty do neho chlebom. Nedávaš rovnako ako berieš. No radšej berieš. Za lásku nedávaš lásku a ak ti niekto pleskne päsťou medzi oči, ty mu rovno obidve líca nastavíš.Si šťastný človek...Ber to s humorom.
Ildi.

Nechcem ti brať tvoj optimizmus, ale kedže vyzeráš poraďácky "mlado a sprosto", jedno malú radu :
VŽDY buď pripravená, že sa (v podstate bez zjavnej príčiny) spustí mláťačka.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

moriteru Pozri príspevok
Táto téma NIE je politika.
To sa iba Stanko inšpiroval (mišomišo) a provokuje "hrdinským" zakladaním tém založených na "FORMÁLNEJ logike" - keď sa to týka jeho (zatváranie tém), tak je to zlé / keď neutrálnej témy (tak nebudem používať tlačidlá) / a nakoniec "nehrdinsky uteká" (dajte mi mesiac dištanc).
Táto téma je o slabosti postaviť sa ZOČI VOČI (a obhájiť si ) :
- moderátorov pri mazaní
- zakladateľov tém pri ich moderovaní .
Niekedy nie je na škodu sa zastaviť, otočiť a pozrieť sa späť! Potom je možné dovidieť ďalej, ako len na koniec nosa.

Onoho času, keď niekto tvrdil, že na PORADE je politika, je politická, som tvrdil, napísal opak. Nie je!

Teraz už nie!

1. Objavila sa tu reklama KSS.
2. Stano si otvoril tému s anketou predvolebného prieskumu politických strán.

Ale z debaty v nej a nie len v tej téme je cítiť určité skupinky, ktoré si obhajujú svoje názory, ale to už je lokálne, teda aj o politike.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

sito Pozri príspevok
Niekedy nie je na škodu sa zastaviť, otočiť a pozrieť sa späť! Potom je možné dovidieť ďalej, ako len na koniec nosa.

Onoho času, keď niekto tvrdil, že na PORADE je politika, je politická, som tvrdil, napísal opak. Nie je!

Teraz už nie!

1. Objavila sa tu reklama KSS.
2. Stano si otvoril tému s anketou predvolebného prieskumu politických strán.

Ale z debaty v nej a nie len v tej téme je cítiť určité skupinky, ktoré si obhajujú svoje názory, ale to už je lokálne, teda aj o politike.
Sito.

Uvedom si to.

Politika
na Porade nezačala pred mesiacom / ani toho roku.

JA som si ju viac všimol (ale určite tu bola aj PREDTÝM), keď Jožko Mihál začal propagovať "priateľov Porady na Facebooku" a len tak nenápadne popritom šašku = SaSku
PS
A okrem skupiniek, ja cítim aj "ochrannú ruku " nad nimi .

PS
A teraz si sa preradil do kategórie : "prebudený" - gratulujem a dobré ráno.
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

moriteru Pozri príspevok
Ildi.

Nechcem ti brať tvoj optimizmus, ale kedže vyzeráš poraďácky "mlado a sprosto", jedno malú radu :
VŽDY buď pripravená, že sa (v podstate bez zjavnej príčiny) spustí mláťačka.
Predpokladám, že ty sa už považuješ za poraďácky "starého a múdreho" člena. Od 10. 11. 09 s pauzou, to je výkon. Pripravená som a mláťačku beriem.
Naposledy upravil gilda : 28.04.10 at 06:45
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

moriteru Pozri príspevok
Sito.

Uvedom si to.

Politika
na Porade nezačala pred mesiacom / ani toho roku.

JA som si ju viac všimol (ale určite tu bola aj PREDTÝM), keď Jožko Mihál začal propagovať "priateľov Porady na Facebooku" a len tak nenápadne popritom šašku = SaSku
PS
A okrem skupiniek, ja cítim aj "ochrannú ruku " nad nimi .

PS
A teraz si sa preradil do kategórie : "prebudený" - gratulujem a dobré ráno.
Tak to asi, akože patrime do jednej skupinky, tiež si sa prebudil!?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
moriteru Pozri príspevok
A kde si bola , keď Richard začal porušovať vlastnú Etiketu = vylúčil ma za niečo, čo až POTOM dal do nej
Hľadala som pre teba čabajku, lebo som cítila, že sliediš za rohom a odrádza ťa iba môj cigaretový dym........ Tak vitaj po dlhom čase v novej škraboške....
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

gilda Pozri príspevok
Predpokladám, že ty sa už považuješ za poraďácky "starého a múdreho" člena. Od 10. 11. 09 s pauzou, to je výkon. Pripravená som a mláťačku beriem.
Nepodceňuj .

PS1
Ty nepoznáš tú Kulyho pesničku : Nič nie je isté.... ???????????

PS2
Ku mne môžeš chodiť na školenie .
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok
Hľadala som pre teba čabajku, lebo som cítila, že sliediš za rohom a odrádza ťa iba môj cigaretový dym........ Tak vitaj po dlhom čase v novej škraboške....
Dík.
Upečieš ???
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

sito Pozri príspevok
Tak to asi, akože patrime do jednej skupinky, tiež si sa prebudil!?
JA už pred 21 mesiacmi .
(to si ty ešte ani nevedel o Porade )
Naposledy upravil moriteru : 28.04.10 at 08:36
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
moriteru Pozri príspevok
Dík.
Upečieš ???
Ja štrúdle piecť neviem. Ja vlastne vôbec piecť neviem. Ale prines, nech sa konečne poriadne do niečoho zahryzneme.....asi máme obaja absťák.......
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok
Ja štrúdle piecť neviem. Ja vlastne vôbec piecť neviem. Ale prines, nech sa konečne poriadne do niečoho zahryzneme.....asi máme obaja absťák.......
nááá
Však tú čabajku som myslel.
A ja by som priniesol "rumančekový " čajík .
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
moriteru Pozri príspevok
nááá
Však tú čabajku som myslel.
A ja by som priniesol "rumančekový " čajík .
Ty si nejaký "čajový" Nemalo by to byť opačne?
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
moriteru Pozri príspevok
nááá
Však tú čabajku som myslel.
A ja by som priniesol "rumančekový " čajík .
Milan, ako to robíš, že si vždy a všade? Ja už sa aj liečim svojpomocne, aby na mňa zo stodvanástky s montérskou brašňou nevyskočil KaMIL. Ešte teda vyzvŕtaj tetu Danilu, ona má rada čardáš, a potom už oddychuj. Staré kosti sú náchylné na osteoporózu. A ja už idem, lebo seratonínu nikdy nie je dosť a dnes vyšlo.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Danila Pozri príspevok
Milan, ako to robíš, že si vždy a všade? Ja už sa aj liečim svojpomocne, aby na mňa zo stodvanástky s montérskou brašňou nevyskočil KaMIL. Ešte teda vyzvŕtaj tetu Danilu, ona má rada čardáš, a potom už oddychuj. Staré kosti sú náchylné na osteoporózu. A ja už idem, lebo seratonínu nikdy nie je dosť a dnes vyšlo.
Bacha , aby si neskončila "pripečená" .
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

marjankaj Pozri príspevok
Ty si nejaký "čajový" Nemalo by to byť opačne?
Nyee a nyeeeee.
Iba si celkom nepochopil význam slova "rumančekový" .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať