Zavrieť

Porady

Mali by moderátori oznámiť prečo bol zmazaný príspevok, resp. uzavretá téma???

Neviem, ale v poslednom čase ma zaujalo, že keď moderátor uzavrie tému alebo zmaže príspevok, tak niekto dá vedieť, že zmazal alebo uzavrel tému( príspevok) a niekto to urobí bez toho,že by dal vedieť že tak urobil- a ja potom neviem kto,prečo tak urobil-jednoducho buch- CLOSED a ja neviem kto tak urobil- neviem,ale myslím si,že aspoň zo slušnosti by mohli dať vedieť aspoň ss-kou...Aký je Váš názor- mal by to moderátor dať vedieť,že vymazal príspevok autorovi? Ja si myslím,že Áno...
Usporiadat
Téma je uzavretá.
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Danila Pozri príspevok
alla, a ako si zistila, aký SMER mal náš Stanko v pláne?..... Zatiaľ má účasť v téme, ako naši chlebodarci v parlamente...
Prečo mu už nedáte pokoj? To sa už naozaj dá diskutovať len o tom čo sedí väčšine? Verí tu ešte vôbec niekto na slobodu slova a demokraciu?
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

cathyc Pozri príspevok
Prečo mu už nedáte pokoj? To sa už naozaj dá diskutovať len o tom čo sedí väčšine? Verí tu ešte vôbec niekto na slobodu slova a demokraciu?
A toto je čo??? Prečo Danile nedopraješ to, čo dopraješ sama sebe a aj tomu "Prečo mu už nedáte pokoj? " Myslíš, že napr. v tejto téme si mala málo slobody a demokracie pre tvoje príspevky?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Sloboda a demokracia na porade sa mi pači.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Petra Nová Pozri príspevok
A toto je čo??? Prečo Danile nedopraješ to, čo dopraješ sama sebe a aj tomu: Prečo mu už nedáte pokoj? Myslíš, že napr. v tejto téme si mala málo slobody a demokracie pre tvoje príspevky?
Presne o tomto som vravela. Si vyvolená??? Lebo minimálne sa tak chováš. Ešte sa tu nikto nevyjadril, čo zlé urobil Stanko tým, že vytvoril túto tému. Čo zlé je na tom vedieť prečo bola nejaká téma zrušená?
Nevšimla som si, že by tu Richard ako autor tejto stránky pľul síru ako zopár jednotlivcov, ktorí sa tu považujú za elitu. Dokonca aj keď nesúhlasí s niečím názorom dokáže to dať najavo nanajvýš inteligentne. Hlásate tu dobré mravy, ale sami sa nimi neriadite.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

katka,nechaj to tak.na co sa rozculujes nad primitivitou inych-kasli na to.proti ludskej hluposti nezabojujes a nevyhras-to je marny boj.
1 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Založiť tému, opýtať sa, robiť anketu má každý právo. Ako ale téma dopadne, to záleží od všetkých členov, nielen zakladateľa témy.
Každý by sa mal zamyslieť nad sebou, ako sa správa, ako sa chová, a ako komunikuje.
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
cathyc Pozri príspevok
Presne o tomto som vravela. Si vyvolená??? Lebo minimálne sa tak chováš. Ešte sa tu nikto nevyjadril, čo zlé urobil Stanko tým, že vytvoril túto tému. Čo zlé je na tom vedieť prečo bola nejaká téma zrušená?
Nevšimla som si, že by tu Richard ako autor tejto stránky pľul síru ako zopár jednotlivcov, ktorí sa tu považujú za elitu. Dokonca aj keď nesúhlasí s niečím názorom dokáže to dať najavo nanajvýš inteligentne. Hlásate tu dobré mravy, ale sami sa nimi neriadite.
A nechcela by si mi radšej odpovedať na otázku? Lebo ja to stále nemôžem nikde nájsť. Kde si to čítala?

http://www.porada.sk/1381987-post3236.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ale na nieco tento hon na carodejnice bol dobry-po 2 a pol roku mojho posobenia na porade som dnes zistil ze ten vas nenavideny kamil,ten duch to zlo porady ako sa o nom vravi-tak zistil som ze nieje az taky zly clovek;zistil som ze je to inteligentny chlap a toto pochopit mi trvalo skoro 3 roky-kamil prepac...ale lepsie neskoro ako nikdy
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Danila Pozri príspevok
alla, a ako si zistila, aký SMER mal náš Stanko v pláne?..... Zatiaľ má účasť v téme, ako naši chlebodarci v parlamente...
Chcel vedieť aký je názor poraďákov, či má moderátor oznámiť autorovi témy - príspevku, že mu zmazal tému - príspevok....Už tu bola v minulosti podobná otázka prestriasaná. Nepamätám si, kto sa sťažoval...

PS:neriešim politiku... kto s kým a akým smerom sa ťahá....zapojila som sa
z toho dôvodu, pretože mi vadili osočujúce príspevky, ktoré boli . Treba si zakusnúť do jazyka a nekomentovať, ignorovať narážky tohto typu ...i keď je to veeeľmi ťažké
Hovorí sa....múdrejší ustúpi, blbec sa utopí.Každé klamstvo raz vyjde na povrch...Nechajme sa prekvapiť

Pekný večer
Naposledy upravil alla66 : 28.04.10 at 20:19 Dôvod: doplnenie textu
4 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Inteligentný Milan je, to bez debaty. Stačilo prísť na to, čo mu prekáža, čo ho prinútilo robiť to, čo robí. Mne stačilo pár jeho príspevkov, ktoré ale museli mať vystihnuté to čo chcel, aby sa pochopilo.
Ostatné si musí poriešiť s Richardom, oni dvaja vedia čo sa stalo, a každý bojuje svojim spôsobom.
Naposledy upravil lenkak : 28.04.10 at 20:22
1 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

cathyc Pozri príspevok
Presne o tomto som vravela. Si vyvolená??? Lebo minimálne sa tak chováš. Ešte sa tu nikto nevyjadril, čo zlé urobil Stanko tým, že vytvoril túto tému. Čo zlé je na tom vedieť prečo bola nejaká téma zrušená?
Nevšimla som si, že by tu Richard ako autor tejto stránky pľul síru ako zopár jednotlivcov, ktorí sa tu považujú za elitu. Dokonca aj keď nesúhlasí s niečím názorom dokáže to dať najavo nanajvýš inteligentne. Hlásate tu dobré mravy, ale sami sa nimi neriadite.
Na toto všetko ti môžem znovu napísať. O čom to ty tu? Keď horlíš za slobodu pre jedného, prečo ju nedopraješ druhému? Nenapísala som nič viac. A vôbec nemienim hodnotiť tu kohokoľvek, či je povolaný a vyvolený. Ani Teba. Natoľko cítim demokraticky.

No a písať o hockom tak neadresne: Čo mu nedáte pokoj? No, neviem.
4 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ešte sa tu stále kučkujete ?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stano, máš u mňa jedno veľké plus, ešte stále ma dokážeš prekvapiť a pobaviť. Tá čarodejnica, to máš byť ty?
No vieš, objavil si Ameriku, o Kamilovej inteligencii nevie len Neprebudený...

a len tak pozrite si počet príspevkov
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
Ešte sa tu stále kučkujete ?
slavi/tu ide o nieco ine-ja som zalozil temu a neviem ci z dovodu neukojenosti alebo z akeho dovodu sa zacalo tocit o inom-pozri sa na zadanie temy~kde je tam nieco o nejakom smere ?To len chora hlava tam v zadani temy vidi nejaky smer.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Kukučka až na tú čarodejnicu úplne súhlasím, išlo o iné čarodejnice....
Aspoň v jednej neodbornej téme mám dosť veľa príspevkov, ale 80% boli z hľadiska moderátora.

Ale aspoň na niečo bola táto téma užitočná, ako písal Stanko, aj keď zámer témy bol úplne iný.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Stano, máš u mňa jedno veľké plus, ešte stále ma dokážeš prekvapiť a pobaviť. Tá čarodejnica, to máš byť ty?
No vieš, objavil si Ameriku, o Kamilovej inteligencii nevie len Neprebudený...

a len tak pozrite si počet príspevkov
citaj dalej-kamil je dobry chlap-hlavne o to mi islo povedat.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Stanislav 1975 Pozri príspevok
slavi/tu ide o nieco ine-ja som zalozil temu a neviem ci z dovodu neukojenosti alebo z akeho dovodu sa zacalo tocit o inom-pozri sa na zadanie temy~kde je tam nieco o nejakom smere ?To len chora hlava tam v zadani temy vidi nejaky smer.
Stanko, vieš je mi to jedno ako tej palacinke, raz dopadne tak a raz zas naopak, tvoja téma má evidentný úspech
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

slavica Pozri príspevok
Stanko, vieš je mi to jedno ako tej palacinke, raz dopadne tak a raz zas naopak, tvoja téma má evidentný úspech
taky uspech si neprosim-ked sa tu vyvrsuju svetovo slizske charaktery/neprosim si
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ach jáj, prepáč, mýlila som sa, takže tým honom na čarodejnice si nemyslel túto tému o tebe, ale cirkus okolo Kamila?
Ja som sa ho nezúčastnila, moje pokusy o zmier v začiatkoch sporu boli neúspešné
Ale ako vidíš, Kamil veselo píše a baví sa s nami
Lebo táto téma je tak zábavná, až je smutná!

Nechci, aby som tvoje prívlastky a prirovnania povyťahovala a dala do výkladového slovníka porady
Naposledy upravil kukučka : 28.04.10 at 21:34
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Ach jáj, prepáč, mýlila som sa, takže tým honom na čarodejnice si nemyslel túto tému o tebe, ale cirkus okolo Kamila?
Ja som sa ho nezúčastnila, moje pokusy o zmier v začiatkoch sporu boli neúspešné
Ale ako vidíš, Kamil veselo píše a baví sa s nami
Lebo táto téma je tak zábavná, až je smutná!

Nechci, aby som tvoje prívlastky a prirovnania povyťahovala a dala do výkladového slovníka porady
prosím ta kukina-nevytrhavaj z kontextu- dnes som sa presvedčil že kamil je v pohode - čítaj celý príspevok...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať