Zavrieť

Porady

Kúp. Lúčky - osobné skúsenosti...

Dostala som poukaz na kúp.pobyt v Lúčkach. Rada by som vedela vaše osobné skúsenosti. Idem prvýkrát a na 28 dní. Ďakujem.
Usporiadat
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Zdravím, ja som tam bola veeeľmi spokojná. Bývala som v Choči, na izbe sme boli dve. Len aby si nemala nejakú harpiu. Procedúry dobré, lekári, sestričky dobrí, ochotní. Strava nadmieru dobrá. Neviem aké máš problémy, s akou dg.ideš, asi podľa toho budeš ubytovaná. Dá sa zavolať na recepciu, ale ak máš už termín. Obec veľká, je tam nádherný vodopád. To musíš vidieť. Urobila som množstvo fotiek. Určite by som išla ešte raz tam. Všetko závisí od toho aká si náročná..
3 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

prave vcera som pozerala kupele a o Luckach je napisane,ze tam liecia aj primarnu a sekundarnu sterilitu.ja mam sekundarnu.a nikkto mi anilen neponukol ziadne kupele,hned mi navrhli umele............skoda.
0 0
mazanova mazanova

mazanova je offline (nepripojený) mazanova

Osky, poznám akupunkturistu (Mudr. - 20r. prax), ktorý okrem iného dosť úspešne pomohol mnohým párom - videla som u neho album narodených detičiek, ináč by som nevedela, že aj v tejto oblasti pomáha. Cez súkromnú správu pošlem kontakt, prípadne napíšem telefón - lepšie osobne poinformovať, aby som nerobila reklamu.
m
osky Pozri príspevok
prave vcera som pozerala kupele a o Luckach je napisane,ze tam liecia aj primarnu a sekundarnu sterilitu.ja mam sekundarnu.a nikkto mi anilen neponukol ziadne kupele,hned mi navrhli umele............skoda.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať