Zavrieť

Porady

Roztrhaná zmluva a doklad o zaplatení dovolenky

Dobrý deň!
Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...
Naposledy upravil Marsyl : 01.05.10 at 13:24 Dôvod: zlý názov
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Pošli im nejaký list, že máš u nich zaplatenú dovolenku, spýtaj sa na podrobnosti ... ešte lepšie na to, či si nezaplatil o niečo viac. Oni ti odpovedia, že to máš zaplatené presne.

    moriteru je offline (nepripojený) moriteru

    moriteru
    Marsyl Pozri príspevok
    Dobrý deň!
    Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...
    Čo tak poprosiť o druhopis ??

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    Marsyl Pozri príspevok
    Dobrý deň!
    Pred pár dňami som podpísala s jednou CK zmluvu o dovolenke pri mori. Za okolností, ktoré tu radšej nebudem popisovať sa stalo, že zmluva aj príjmový pokladničný doklad sú roztrhané. Ako mám teraz postupovať? Bojím sa, že mi CK nevystaví nové doklady a my prídeme o dovolenku, aj o peniaze...
    pokial ti nechyba časť niektoreho dokladu tak to nie je problem id podla rady kolegu zažiadaj o druhopis a prajem príjemnu dovolenku

    Roztrhaná zmluva a doklad o zaplatení dovolenky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.