Zavrieť

Porady

Posledná vyplnená bunka - Excel 2003

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť ako zobrazovať v Exceli 2003 poslednú vyplnenú bunku v riadku. Tiež prečo mi zobrazuje chyby v niektorých stĺpcoch.
Presný popis a príklad v prílohe.
WinXP, Sp3, všetky aktualizácie systému aj MS Office 2003. Doinštalovaná podpora pre 2007 k Office 2003.
Pomôže niekto? Ďakujem.
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stevo5 Pozri príspevok
Ahoj. Predpokladám že si si nepozrel moje pôvodné zadanie, hlavne dokument z prílohy. Inak by si takto neodpovedal. Pre vysvetlenie - potrebujem zobrazovať vždy poslednú vyplnenú bunku z riadku v počte 30/31 buniek (dátumy) do bunky č. 32 - do poslednej vpravo. Ale medzitým je to už vyriešené (viď vyššie), takže ďakujem za ochotu.
Podľa toho ako si mi pomohol predtým, ja viem že ty v Exceli vieš riešiť veci. Š.

Máš pravdu. Dokument som nepozrel. A keď ti to premiko vyriešil, tak som sa už nevyjadroval. Urobil to naozaj dobre.
0 0
Stevo5 Stevo5

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Tak výborne, dokument z príspevku č 9 a hlavne č. 18 je dobrý. Precuje mi to perfektne, zostáva mi len si upraviť v mojom dokumente vzorce. Premiko, kamowski a iní - ďakujem.
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

kamowski Pozri príspevok
No asi nie
Ak vymažem v 3. riadku hociktoré číslo, M4 vyhodí chybu, pozri predchádzajúci upravený príspevok

Úprava:
Hrajem sa s tou tabuľkou vOpenOffice a teraz som sa v helpe dočítal, že OO pracuje s prázdnou bunkou ináč ako MSoffice, takže ti nepomôžem.


nechapem, ja ked zmazem v 3 riadku akekolvek cislo, M4 mi ziadnu chybu nevyhadzuje !???? (excel)

hovorime o tom istom? o poslednom subore, co som upnul ????
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

Jaj!, sorry! Nevsimol som si poslednu odpoved, takze to ide, podarilo sa nam to teda asi, fajne, ked si takto mozeme pomoct !
0 0
zacinajuci zacinajuci

zacinajuci je offline (nepripojený) zacinajuci

Muž
premiko kukol som tabulku,,,akoze velky respekt,,nechapem ako si nato prisiel,,,a uz duplom ako si to spraviltoto je uz namna asi vysoky level
0 0
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

niekedy v jednoduchosti je krasa, a nie len ja sam, pomohol i kamowski, ked som nemal v praci cas na upravu vsetkych vzorcov, zastupil a doplnil i on, dat to dokopy uz bola hracka
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať