Zavrieť

Porady

dohoda o pracovnej cinnosti

Dobry den.
Rada by som sa opytala na dve veci: v pripade zamestnania na dohodu o pracovnej cinnosti, moze dany dohodar pracovat aj cez vikend? A druha otazka: je mozne s takymto "dohodarom" ukoncit pracovny pomer s vikendovym datumom? (napr. nedostavil sa na sobotnajsiu prac. smenu - moze byt ukoncenie ku dnu 1.5.2010?) Dakujem.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Iwett Pozri príspevok
áno, viem, že to je najjednoduchšie,len sa pýtam, či môže byt taká možnosť, lebo som už také dohody napísala a neviem či ich mám spätne zrušiť a vystaviť dodatky, alebo to nechať tak ako to je, ak to žiaden zákon nezakazuje
Ak už si postupovala takýmto ( komplikovaným) spôsobom, nechaj to tak. Ale pri nových úpravách už môžeš postupovať jednoduchšie.( cez dodatky)
1 0
Iwett Iwett

Iwett je offline (nepripojený) Iwett

Tweety Pozri príspevok
Ak už si postupovala takýmto ( komplikovaným) spôsobom, nechaj to tak. Ale pri nových úpravách už môžeš postupovať jednoduchšie.( cez dodatky)
Prišla som na to, že som si to komplikovala. Ďakujem za odpovede. Pekný deň
0 0
IvetaH IvetaH

IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

Dobrý večer, ak dohodár vykonáva dve činnosti podľa potreby, musí mať dve dohody alebo stačí jedna a v nej uvediem tie dve činnosti.
Ďakujem
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
IvetaH Pozri príspevok
Dobrý večer, ak dohodár vykonáva dve činnosti podľa potreby, musí mať dve dohody alebo stačí jedna a v nej uvediem tie dve činnosti.
Ďakujem
V pohode môže mať jednu Dohodu o pracovnej činnosti, kde uvedieš každý druh práce, ktorú bude vykonávať, napr. pomocné práce v kuchyni, upratovacie práce.....Jednoducho všetky práce, ktoré prípadne môže vykonávať.

V tom je rozdiel oproti Dohode o vykonaní práce, kde uvádzaš vykonanie určitej práce, ktorá sa pravidelne neopakuje, ale dotyčný človek na nej pracuje ako na celku, napr.kompletné zoradenie archívu, alebo vypracovanie agendy pre poisťovňu za mesiac jún,.....
4 0
Uľa Uľa

Uľa je offline (nepripojený) Uľa

Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Uľa Pozri príspevok
Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem
ak máš dohodu na dobu neurčitú, nie je potrebné ju odhlásiť k 31.12.2010 a znovu prihlásiť k 1.1., odhlasuješ ju až pri skončení dohody
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Uľa Pozri príspevok
Prosím vás pekne o radu: podpísali sme dohodu o pracovnej činnosti od 01.10.2010 na dobu neurčitú. Kolegyá ma presviedča, že som ju mala odhlásiť k 31.12.2010 a znova k 01.01.2011 prihlásiť. Keď ju mám na dobu neurčitú, tak ju môžem mať prihlásenú aj tri roky, pokiaľ si plním ostatné povinnosti, či sa mýlim??? Ďakujem
Nemýliš sa.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať