Zavrieť

Porady

1.objednavka - co robit?

Ahoj! Konecne mam tu prvu objednavku! Tesim sa tomu, ale ani presne neviem, ako postupovat. Porad mi, prosim, ake kroky mam urobit za sebou, ked dostanem objednavku na tovar, co predavam v mojom internetovom obchode. ..................... Dakujem ti za radu. Andy
Naposledy upravil Chobot : 04.05.10 at 13:18
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    Asi ako zakaznik by som ocakavala potvrdenie objednavky na mail zakaznika, pripadne fakturu alebo objednavku na mail v prilohe s fakturacnymi udajmi (ako si zakaznik zvolil platit, respektive ake mas moznosti)... mozno telefonicky kontakt

    no a ocakavala by som dodanie tovaru

    Alebo ti islo len o vlastnu reklamu?
    Naposledy upravil zk24 : 03.05.10 at 19:22

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    tak toto je bud (trapna) reklama alebo ak to je pravda, tak potom kto ti dal ZL?

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla mna je to reklama hrubo porusujuca pravidla tohto servera a dufam ze prispevok bude coskoro vymazany.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Gergo Pozri príspevok
    Ahoj! Konecne mam tu prvu objednavku! Tesim sa tomu, ale ani presne neviem, ako postupovat. Porad mi, prosim, ake kroky mam urobit za sebou, ked dostanem objednavku na tovar, co predavam v mojom internetovom obchode. ..................... Dakujem ti za radu. Andy
    Myslím, si, že tento užívateľ nezadal príspevok za účelom reklamy, ale skutočne potreboval radu. Preto nepovažujem vymazanie príspevku (či iné sankcie) za nutné, ale stačí, keď som vymazal odkaz na jej stránku.

    Nech sa jej v podnikaní darí, trochu som si o nej prečítal na jej stránke a v živnost. registri.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    ako Londyn

    1.objednavka - co robit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.