Zavrieť

Porady

HLADAME INVESTORA

podnikam... niekolko rokov... ...viac
Ahojte,

hladam investora na podnikanie. Jedna sa o produkt z oblasti automobilov, konkretne o technologiu na opravu. Technologia pochadza zo zahranicia (EU) a mame moznost ziskat vyhradne zastupenie pre Slovensko. V buducnosti mozno aj pre Rakusko, Madarsko a CR. Na Slovensku tato technologia a sluzby s nou spojene zatial neexistuju (takisto nie v okolitych krajinach). Zastupenie sa tyka aj predaja samotnej technologie aj predaja spotrebneho materialu k nej (vyrobca garantuje exkluzivitu). Cielovou skupinou su primarne autoservisy, autobazary ale aj ine podniky (bohuzial nemozem spresnit verejne). Vyrobca nepodmienuje udelenie zastupenia ziadnymi minimalnymi odbermi. Tato technologia je v zahranici napr pouzivana aj zmluvnymi partnermi automobiliek ako Mercedes, Ford ci Porsche.

Potrebny objem investicie je MIN 10 000,00 EUR, podla dohody sa da rozsirit na cca EUR 20 000,00.

Zo spominanych EUR 10 000,00 my sami investujeme EUR 2 000,00 (non-cash), hladame partnera ktory by priniesol minimalne zvysnych EUR 8 000,00.

Spominanych dodatocnych EUR 10 000,00 je predmetom diskusie a zavisi od vole a moznosti partnera, nie je potrebne na samotne rozbehnutie distribucie, su to prostriedky, urcene na vybavenie dvoch servisnych vozidiel (mimo samotnych vozidiel), ktore by mohli vykonavat mobilne opravy, tj je to akysi bonus k distribucii samotnej.

Partnerovi ponukame:
- 50% podiel na zakladnom imani ucelovo zalozenej SRO a vsetky s tym suvisiace prava (podiel na zisku a vedeni spolocnosti),
- takto zalozena SRO bude v pripade expanzie na zahranicny trh majitelom licencie aj pre tieto trhy,
- konanie v ramci spolocnosti LEN SPOLOCNE,
- prioritna vyplata podielu zo zisku do objemu investicie,
- moznost neskorsieho odkupenia 50% podielu investora (tj jeho vyplatenie zo spolocnosti) po dohodnutom case (napr po roku).

Z prostriedkov investora sa cca 50% pouzije na nakup realnych hodnot ktore je v pripade nudze mozne spenazit predajom, zvysnych 50% (tj cca EUR 4 000,00) bude pouzitych na abstraktne hodnoty typu prenajom priestorov na skolenie, ubytovanie skolitela zo zahranicia a podobne.

TATO INVESTIACIA PONAHLA A JE POTREBNE JU UZAVRIET RYCHLO. Deadline mame velmi kratky kedze o dva tyzdne sem ma priletiet predseda predstavenstva vyrobcu na osobne rokovanie.

Dovod pre tuto ponuku:
Povodne sme planovali realizovat tento obchod sami, avsak na ozajstne rozbehnutie je potrebny vacsi financny objem ako sme povodne mysleli. Kedze uz mame s vyrobcom vsetko predrokovane, neradi by sme tuto prilezitost zahodili, preto hladame partnera ktory by sa jej chopil spolu s nami. Vsetko je pripravene, staci zalozit SRO, vlozit do nej prostriedky a "ide sa". Jedna sa o serioznu ponuku, ziadne abstraktne napady, mame bohate skusenosti s podnikanim (aj ked v inej sfere).

Na osobnom stretnuti so serioznym zaujemcom (a prip. podpisani dohody o utajeni) si radi prejdeme vsetky nase materialy (mame od vyrobcu videa, brozurky, ekonomicke analyzy priamo Mercedesu - ktore nam poskytol vyrobca, vlastne analyzy, rozpocty atd.).

Viac informacii prostrednictvom tejto temy alebo sukromnej spravy, najlepsie zanechat tel cislo na ktore mozem zavolat spat.

Michal
Usporiadat
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
Neviem kde zijest ty - ja v kapitalizme. Tu nemcinu som ti uz opravil, nemas za co, takze kludne sa odo mna uc.

A ja som nenapisal ze sa nenasli, praveze nasli, ale este nepovedali svoje definitivne ano, hoci uznali ze projekt je super, a kedze cas tlaci, rozhodli sme sa to ponuknut verejne.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
miso2201 Pozri príspevok
Neviem kde zijest ty - ja v kapitalizme. Tu nemcinu som ti uz opravil, nemas za co, takze kludne sa odo mna uc.

A ja som nenapisal ze sa nenasli, praveze nasli, ale este nepovedali svoje definitivne ano, hoci uznali ze projekt je super, a kedze cas tlaci, rozhodli sme sa to ponuknut verejne.
O.K. Prečítal som si celú tému pozorne a verejne Ti ponúkam 20 000 E!
Ale ako obchodník,potrebujem vedieť,akú záruku a protihodnotu mi
ponúkaš Ty. V dnešnej dobe,nechcem investovať do prázdnej studni.
Takže,moje peniaze musia zarábať,nie skončiť v niekoho vrecku.
Potrbujem protihodnotu,nie prázdne reči a sľuby!
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
Odpoviem ti verejne, napriek tomu ze to je na Sukromnu Spravu:
Protihodnotu si videl v tom co ponukame partnerovi. Ak mas naozaj zaujem, mozme sa stretnut, ja ti presne detailne odprezentujem co je to za technologia, kto je vyrobca, ake materialy mame, ako chceme produkt dostat na trh, kolko prostreidkov bude presne na co pouzitych, kde mozme usetrit, skratka vsetko co potrebujes vediet. Ak potom zvazis ze je to fasa vec, ma to perspektivu (co zatial zvazil kazdy kto to videl, ale nehovorim, mozes byt vynimka, trebars nam ukazes slabe stranky ktore ani my sami nevidime) - v kazdom pripade, ak potom zvazis ze to ma perspektivu a dohodneme sa, mozme to dalej rozvijat spolu.

Moja osobna predstava je ze kupime 50/50 ready-made SRO, dame tam ako konatela teba a mojho kolegu ktori budu konat spolocne, zbehneme do banky, naucet SRO vlozis 20tis (v principe staci len 10 ako som spominal) a ide sa robit. Uzavrie sa na tuto SRO zmluva s vyrobcom, zaplatime im co treba, poslu nam tovar, nechame sa zaskolit (kludne aj ty) a ideme sa snazit predavat (pisem my, idea je ze sa dame vsetci partneri zaskolit tiez, nie len zamestnanci, aby sme neboli od nich uplne zavisli).

Je samozrejme otvorene ci sa to podari, vsetko tomu nasvecuje. Ludia z branze jasne potvrdili ze to je dobra vec o ktoru by mal byt zaujem. Zaruku ti vsak na to nedam ani ja, ani nikto iny. Tvoje peniaze vsak celkom urcite neskoncia v mojom vacku, kedze konat sa bude len spolocne, peniaze sa budu cerpat len spolocne a na uhradu faktur podla rozpoctu ktory si prejdeme na prvom stretnuti... To je podla mna fer, nie?

Takze, ak naozaj chces, ty, alebo ktokolvek iny, SUKROMNA SPRAVA.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
ja nemam kamaratov s ferarri ale ked potrebujem 1000 eur tak mi ich kamarat co sa vozi na aute za 2tis eur bezproblemov do minuty pozicia lebo vie ze ich prave nevyhodil... u teba nie su problem peniaze ale to ze to mas cele na vode.. neviem ci poznas program DEN D na CT kde investori sa rozhodovali ci daju niekomu peniaze, bol tam jeden taky pripad ako ty, len z ineho odboru, ale mal to asi tak rozpracovane ako ty. Myslis ze mu dal niekto korunu? vyhnali ho odtial...
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
miso2201 Pozri príspevok
Odpoviem ti verejne, napriek tomu ze to je na Sukromnu Spravu:
Protihodnotu si videl v tom co ponukame partnerovi. Ak mas naozaj zaujem, mozme sa stretnut, ja ti presne detailne odprezentujem co je to za technologia, kto je vyrobca, ake materialy mame, ako chceme produkt dostat na trh, kolko prostreidkov bude presne na co pouzitych, kde mozme usetrit, skratka vsetko co potrebujes vediet. Ak potom zvazis ze je to fasa vec, ma to perspektivu (co zatial zvazil kazdy kto to videl, ale nehovorim, mozes byt vynimka, trebars nam ukazes slabe stranky ktore ani my sami nevidime) - v kazdom pripade, ak potom zvazis ze to ma perspektivu a dohodneme sa, mozme to dalej rozvijat spolu.

Moja osobna predstava je ze kupime 50/50 ready-made SRO, dame tam ako konatela teba a mojho kolegu ktori budu konat spolocne, zbehneme do banky, naucet SRO vlozis 20tis (v principe staci len 10 ako som spominal) a ide sa robit. Uzavrie sa na tuto SRO zmluva s vyrobcom, zaplatime im co treba, poslu nam tovar, nechame sa zaskolit (kludne aj ty) a ideme sa snazit predavat (pisem my, idea je ze sa dame vsetci partneri zaskolit tiez, nie len zamestnanci, aby sme neboli od nich uplne zavisli).

Je samozrejme otvorene ci sa to podari, vsetko tomu nasvecuje. Ludia z branze jasne potvrdili ze to je dobra vec o ktoru by mal byt zaujem. Zaruku ti vsak na to nedam ani ja, ani nikto iny. Tvoje peniaze vsak celkom urcite neskoncia v mojom vacku, kedze konat sa bude len spolocne, peniaze sa budu cerpat len spolocne a na uhradu faktur podla rozpoctu ktory si prejdeme na prvom stretnuti... To je podla mna fer, nie?

Takze, ak naozaj chces, ty, alebo ktokolvek iny, SUKROMNA SPRAVA.

Inak!

Nemám záujem o Tvoj biznis,ale vieme sa baviť o investovaní a po
určitom čase,vrátení finančných prostriedkov s dohodnutým úrokom,preto tá protihodnota!
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
To nedokazem posudit, nikdy som o tom nepocul. Sranda ale je ze ty vies posudit ako mam ja rozpracovanu vec, napriek tomu ze o tom vieme len 4 ludia a ty medzi nich nepatris...
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
ludex Pozri príspevok
Inak!

Nemám záujem o Tvoj biznis,ale vieme sa baviť o investovaní a po
určitom čase,vrátení finančných prostriedkov s dohodnutým úrokom,preto tá protihodnota!
Prepac, ale ako som pisal v prvom poste "hladame cloveka ktory sa toho chopi s nami". Nie uver... Sme si potom nerozumeli asi.
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
vychadzam z toho co sa tu popisalo,... ja uz len tolko k tejto teme, ze nech sa ti dari.
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
Popisalo sa tu toho kopec, 90% od ludi ktori o to nemaju zaujem a prisli kritizovat. Ako som povedal hned na zaciatku - na osobnom stretnuti objasnime detaily. TEN clovek co tam s nami bude sediet bude vediet ako to je rozpracovane. Ostani polemizuju...
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

No ako spása sveta a priľahlého vesmíru ? už máš investora s ktorým si podpísal mandátnu zmluvu ? Ah, prepáč, veď máš toľko žiadostí so životopismi, že pokiaľ si naštuduješ predchádzajúce referencie tvopho investora prejde nejaký ten čas
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
A zase robis zo seba sasa. Ze mandatnu zmluvu, heh, taku si ty ani nevidel este.

Ale ano, predstav si, stretli sme sa s niekolkymi ludmi, niekolko ludi sa vyjadrilo pozitivne, s jednym sme sa dohodli . A prave zakladame spolocnu SRO. Potom si spravim tu namahu a poslem ti vypis z OR, aby si bol aj treti krat za sasa...

btw nemecky uz si sa naucil alebo este stale radis ludom somariny?
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

človeče, ty mi celý život utieraš prdel, keď zaručene vieš čo som v živote kedy videl a nevidel ? nepotrebujem tvoj výpis, stačia mi moje. A k tej nemčine, presne tak prekladám, ako ty poskytuješ zaručené projekty na zbohatnutie
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
no.... ked ich ma viacero a napriek tomu si v zivote nevidel 30tis eur pokope tak musis byt drsnyyy podnikatel....
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

ak sa budeš stále držať doslovne všetkého, čo ti napíšem budeš môj najlepší kamarát a normálne budem sem chodiť iba kvôli tebe
0 0
miso2201 miso2201

miso2201 je offline (nepripojený) miso2201

podnikam... niekolko rokov... ...viac
sorry, potom ale klames a pises bludy ked sa ich neda doslovne drzat....
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

myslel som si, ze s tymi 30t eurkami sa dovtípiš ale prepáč teda
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať