Zavrieť

Porady

6. SUPERSTRETKO - HRONEC 25.6-27.6.2010

Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

Chotár: Turist Hotel Drotár http://web.stonline.sk/hoteldrotar/

Na drevo: cena cca 45 € za dve noci s plnou penziou, platí si každý sám na mieste. Cena sa bude odvíjať od počtu nocí a stravy. Celodenný výlet mašinkou do vydrovskej doliny - cena cca 15 €.

Program:
25.6.2010- príchod individualít do 18:00 ( pobyt začína večerou)
26.6.2010- podľa záujmu možnosť celodenného výletu http://www.vydrovskadolina.sk/Article:22
možnosť turistiky v okolí hotela, rôzne spoločenské hry
27.6.2010 – lúčenie, lúčenie a kto môže gangovo

Téma sobotného večera: 60-te roky - éra hippies

Výhody z predchádzajúcich stretnutí:


€ zážitky, ktoré závidí celé okolie,
€ noví a starí kamaráti,
€ aktívna zábava, dokonalé prečistenie hlavy, málo nudenia, nové skúsenosti,
€ povinná večierka a budíček :-)
€ žiadne počítače a iné nebezpečné žiariče....


...Nikomu nie je zakázané ani inak bránené prejaviť vlastnú kreativitu...
v mieri s mierou :-)

TAK UŽ LEN KONEČNE NEVÁHAŤ A VYPÍSAŤ PRIHLÁŠKU
Naposledy upravil Denda : 13.05.10 at 12:24
Usporiadat
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

ceníme si vašu trpezlivosť, ste šikulky
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Mam pripravene vsetko potrebne tak, aby mohli byt vsetky fotecky umiestnene na jednom mieste s moznostou stiahnutia podla potreby vo vacsich balikoch.
Pridam do archivu aj tie fotky, ktore sa uz vcera alebo dnes objavili na Porade v albumoch ucastnikov stretka.
Ak poslete infosku cez SSku alebo mailik, prispejete k tomu, ze neprehliadnem niektore albumy. Najintenzivnejsie sa chcem venovat umiestnovaniu fotiek do archivu pocas najblizsieho vikendu, ktory bude navyse aj o cosi predlzeny.
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

andrej, už sa teším
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

účtovník 007 Pozri príspevok
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.
áno, to je pravda, preto treba zvážiť priateľov
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

endrju Pozri príspevok
Mam pripravene vsetko potrebne tak, aby mohli byt vsetky fotecky umiestnene na jednom mieste s moznostou stiahnutia podla potreby vo vacsich balikoch.
Pridam do archivu aj tie fotky, ktore sa uz vcera alebo dnes objavili na Porade v albumoch ucastnikov stretka.
Ak poslete infosku cez SSku alebo mailik, prispejete k tomu, ze neprehliadnem niektore albumy. Najintenzivnejsie sa chcem venovat umiestnovaniu fotiek do archivu pocas najblizsieho vikendu, ktory bude navyse aj o cosi predlzeny.
Andrej, tiež mám všetko pripravené, budem čakať na mailík od Teba, kam to môžem uložiť.

A dúfam, že všetci prispejú fotkami, kto fotil, či foťáčikmi či mobilmi
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

AdaG Pozri príspevok
Aj mne to trvalo pri menšom množstve skoro 3 hoďky
Adi, áno, trvá to dlho a neviem si predstaviť, že by som trojnásobne dlhší čas ako Ty strávila vkladaním fotiek do albumov. A video by som sem aj tak nedala. Ale super, že si sa tomu hneď v nedeľu venovala a dala fotky na web.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
účtovník 007 Pozri príspevok
Len podotýkam, že ak pridáte fotky do miniporady, vidia ich všetci, ktorých ste si pridali za priateľov.

Bobo, trošku ťa poopravím, do miniporady môžu pozrieť len jej členovia...tak to u nás riešil i jarecko po stretku v Prešove...a bolo to super riešenie.

Súhlas na členstvo dáva zakladateľ miniporady...
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
michelle84 Pozri príspevok
A dúfam, že všetci prispejú fotkami, kto fotil, či foťáčikmi či mobilmi
Miška ... kuk na FB.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Jana Acsová Pozri príspevok
Miška ... kuk na FB.
perfektné fotečky nie sme žiadne béčka vo fotení
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Luna Pozri príspevok
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
Fúúúha, tak snáď to rýchlo prejde
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Luna Pozri príspevok
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
Tak Ti želám, aby si čo najskôr zmenila farbu modriny na obvyklú a bola zase zdravá.
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Luna Pozri príspevok
Také menšie varovanie pre ostatných. Tá moja modrinka si vyžiadala antibiotiká -je to infekcia v tele. Takže radšej nič nepodceňovať.
.... asi si málo dezinfikovala, keď sa ti tam dostala infekcia.... polepši sa!!!!
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

hnedoočka Pozri príspevok
Bobo, trošku ťa poopravím, do miniporady môžu pozrieť len jej členovia...tak to u nás riešil i jarecko po stretku v Prešove...a bolo to super riešenie.

Súhlas na členstvo dáva zakladateľ miniporady...
Upresnim to trocha.
Z jednej polovice ma pravdu účtovník 007 a z druhej hnedoočka. Cize obidvaja mate spolocnu pravdu o miniporade.

V podstate je to tak, ze vsetky foto na miniporade vidia jej clenovia a tiez priatelia toho nicku co umiestnil sukromny album na miniporade a ma ho vo svojom profile. Nepocitam do toho moderatorov, ktori mozu prezerat vsetko.

Ked som dobre pozeral zoznam vsetkych miniporad, tak ,, Aďa ,, nezalozila ziadnu miniporadu ,,stretko Hronec,,. Ma iba vo svojom profile umiestnene z neho dva sukromne fotoalbumy, ktore mozu prezerat osoby, co ma uvedene v priecinku ,, priatelia,,. Napr. osoby, ktore sa nezucastnili stretka Vychod a su jej priatelia, mozu tiez z neho prezerat sukromny fotoalbum, ktory ma tam ulozeny.

Ja ako Adin poradacky priatel som videl tiez foto z Hronca, hoci som nebol ucastnikom stretka. Dufam, ze som tym neporusil nejake poradacke tajomstvo a ani ti co videli foto z nasho stretka a na nom neboli.
Neda sa to v terajsom stave vyselektovat tak, aby urciti priatelia daneho nicku videli iba prislusne foto, ktore sa ich tyka.

Dalo by sa to vyriesit sposobom, ze by sa zrusil priecinok ,, priatelia ,, to znamena, ze by nikto nemal takyto priecinok na porade z poradackymi priatelmi a osoba, ktora by zalozila miniporadu zo stretka (spravca miniporady) a umiestnila tam sukromny fotoalbum by umoznila vidiet foto iba clenom tejto miniporady, clenom by bol iba ten kto sa stretka zucastnil. Boli by aj dalsie riesenia aby priatelia ostali, ked Richard dokazal urobit rozne upravy, tato by tiez nebola pre neho problem. Len asi mu treba dat zadanie.

My to mame zo stretka Vychod urobene tak ze, sme tam clenovia iba ti co sme sa ho zucastnili. Problem je iba z priatelmi, ktorych maju (tutiola, AdaG) a na stretku neboli, ti mozu foto vidiet tiez. Kedze ja mam poradackych priatelov iba zo stretka Vychod, foto, ktore som z neho na miniporadu umiestnil by ini co tam neboli teoreticky vidiet nemali.
Naposledy upravil jarecko : 30.06.10 at 12:39
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Kto ste si pozerali fotky na fb, nič podozrivé ste si nevšimli na fotke č. 148 v 1. časti? Veľmi pozorne si pozrite fotku
0 0
valblink666 valblink666

valblink666 je offline (nepripojený) valblink666

michelle84 Pozri príspevok
Kto ste si pozerali fotky na fb, nič podozrivé ste si nevšimli na fotke č. 148 v 1. časti? Veľmi pozorne si pozrite fotku
no ja neviem, ze by clenovia tejto poradackej particky z hronca po tych "..." diskusiach boli taki nevsimavi hmmm hmmm
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Gratulujem k prvému príspevku
0 0
valblink666 valblink666

valblink666 je offline (nepripojený) valblink666

ved uz bolo aj nacase, mi to trvalo ci?
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja nemám FB. Ako kuknem fotku 148?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať