Zavrieť

Porady

Odpovedanie na súkromné správy od admina Porady .

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Veľmi sa ospravedlňujem za túto tému . Ale nemám inú možnosť , len využiť tento príspevok .

Dňa 21.4.2010 som požiadala Chobota o pomoc , nakoľko mzdárka renča zabudla heslo na Poradu a nevie sa sem dostať .A okrem toho medzitým zmenila aj emailovú adresu .Jednoducho nie každý musí byť technicky zdatný na vyriešenie uvedenej záležitosti .Chobot mi odpovedal , že nie je to v jeho kompetencii , čo aj chápem .
Dňa 22.4.2010 som požiadala Richarda o pomoc pri tomto probléme, kde som napísala SS a okrem toho som sa poistila s tým, že som prostredníctvom oznamu v profile upozornila na seba , že som posielala SS , a poprosila som ,aby sa mi pozrel na problém .

Ja neviem prečo , ale do dnešného dňa čakáme odpoveď od Richarda a odpovedi nieto.

Richard nehnevaj sa , že to takto píšem cez ohlasy , ale inú možnosť nemám . Čakáme stále od Teba odpoveď .
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

prípadne ešte zavolať priamo Richardovi, ja myslím, že ktosi napr. z celkom prvého superstretka by mohol mať mobil priamo naňho...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Poslal som heslo na nový email.

Takéto veci sa však robia ťažko a už som ich aj viac krát odmietol, keďže ja nemám možnosť overiť či sa niekto snaží dostať k vlastnému alebo cudziemu kontu (ak nemá v profile takmer nič).
Horšie ako zabudnúť heslo je neaktualizovať si email. Na väčšine serveroch je to bez šance. Ak si to niekto zanedbá, tak má len jednu možnosť - vytvoriť si nové konto.

Inak toto je situácia kedy môže byť užitočné overené telefónne číslo kam by sa dalo v prípade zmeny emailovej adresy nové heslo zaslať.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať