Zavrieť

Porady

eshop-sprostredkovanie

Zdravim...chcem sa informovat na sprostredkovanie predaja mobily, doplnky, rozne ine tzv hluposti...cez slovensky eshop z ciny , hongkong? vlastne nemal by som tovar hmatatelne na slovensku ale na mojom eshope by sa objednal, mne zaplatil a ja sprostredkujem jeho dovoz zakaznikovy az domov...ako je to v tomto pripade pokial dam ja ako sprostredkovatel predaja cez moj eshop na slovensku zaruku na tovar 24 mesiacov, kedze tovaru verim a podla zakona na novy tovar menej dat nesmiem, ako je to s colnou spravou...mozu aj mna ako takehoto sprostredkovatekla kontrolovat? ako je to s uctovnictvom...prijem vydaj penazi za tovar....soi-ka okrem zaruku moze vyhodit na mna nieco ine? ... ma niekto navrh na co vsetko sa este informovat??? nechcem mat problemy....zivnost mam...ako by to malo byt v zivnostenskom zapisane? ako je to s clom dph...kedze ja tento tovar nebudem mat na moju adresu?? par zasielok mi takto prislo...colnici zatial v pohode....vzdy som to mal okolo 80-90 €...a nemal som s nimi problem..zatial..

vdaka za kazde infoooo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kamowski je offline (nepripojený) kamowski

    kamowski
    Na Vaše otázky neviem odpovedať ale zaujímalo by ma, ak ste to už skúšali, ako dlho sem ten tovar išiel a čo to stálo?

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    neboj sa colnici ti to zachvilu stopnu ... pozname to viaceri, chvilu ta nechaju, potom ta slusne upozornia a dalej neviem co bude nasledovat, ja som to stopol, a som im vdacny, vsetko zle je na nieco dobre

    Apache23 je offline (nepripojený) Apache23

    Apache23
    Práve sa snažím o niečo podobné a poviem ti že colníci sú mega prekážka. Včera som bol kvoli jednemu baliku v BA a nič nové čo som potreboval som sa nedozvedel.
    Každopádne zabudni na sprostredkovanie....pre teba je to nákup a predaj. Kupuješ to ty z tvojho účtu.

    lbubo je offline (nepripojený) lbubo

    lbubo
    Apache23 Pozri príspevok
    Práve sa snažím o niečo podobné a poviem ti že colníci sú mega prekážka. Včera som bol kvoli jednemu baliku v BA a nič nové čo som potreboval som sa nedozvedel.
    Každopádne zabudni na sprostredkovanie....pre teba je to nákup a predaj. Kupuješ to ty z tvojho účtu.

    To ano ja z mojho uctu...ale tovar ide od predajcu z ciny priamo ku kupujucemu, ktory to kupil cez moj eshop...tak ako potom????

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    to je jedno ze ho posiela predajca priamo kupujucemu... pokial idu peniaze cez tvoj ucet, si predavajucim uz ty... ak chces byt sprostredkovatel, kupujuci bude musiet poslat peniaze do ciny a ty mu mozes vyfakturovat sprostredkovanie, kde tebe zaplati len cast.

    akonahle posle peniaze za produkt tebe, si predavajuci..

    eshop-sprostredkovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.