Zavrieť

Porady

Reklamácia vchodových dverí

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ohľadom reklamácie vchodových dverí z plastu a to v tom, ako to máme ďalej riešiť. Po necelom roku sme reklamovali dvere nakoľko sme zistili, že sú krivé, nepriliehajú celkom k tesneniam, atď.Reklamácia bola spísaná 12.4., o dva týždne prišli z firmy a vybrali dvere zase založili, žeby už to "malo byť dobre." Ale zistili, že tým nič nevyriešili. Nechali to tak iba to "zapenili" aby dvere držali, všetko si pofotili a odišli. Všetko okolo dverí máme "rozbité". Včera skončila 30 dňová reklamačná doba a z firmy sa neozvali. Čo máme robiť ďalej? Môžme odstúpiť od kúpnej zmluvy - žiadať vrátenie peňazí? Alebo žiadať nové dvere? ďakujem vopred za vaše odpovede.
Usporiadat
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

Mohli by ste mi poradiť, či môžem takto poslať list firme na odstúpenie od kúpnej zmluvy.....Ďakujem pekne

VEC: Odstúpenie od kúpnej zmluvy č. ...
Keďže nebol dodržaný zákon o ochrane spotrebiteľa (§18 ods.4) a ani nie som spokojná s vybavením reklamácie, mám nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy s vrátením peňazí . Sumu ....Eur prosím zaslať na číslo účtu .....
Za kladné vybavenie Vám vopred ďakujem, v opačnom prípade to budem riešiť súdnou cestou.
S pozdravom
Naposledy upravil arizona : 25.08.10 at 05:39
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

anaja Pozri príspevok
Mohli by ste mi poradiť, či môžem takto poslať list firme na odstúpenie od kúpnej zmluvy.....Ďakujem pekne

VEC: Odstúpenie od kúpnej zmluvy č. ...
Keďže nebol dodržaný zákon o ochrane spotrebiteľa (§18 ods.4) a ani nie som spokojná s vybavením reklamácie, mám nárok na odstúpenie od kúpnej zmluvy s vrátením peňazí . Sumu ....Eur prosím zaslať na číslo účtu .....
Za kladné vybavenie Vám vopred ďakujem, v opačnom prípade to budem riešiť súdnou cestou.
S pozdravom
Poslať môžeš, prečo nie...?

Otázne je, či ti to uznajú. Nič si nenapísala, ohľadne čoho sa reklamácia týkala, ako ti ju ne/vybavili, tak ti nevieme povedať, či je tvoja žiadosť oprávnená alebo nie.

Však vyskúšaj...
0 0
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

Prepáčte, tento príspevok nadväzuje na môj príspevok Reklamácia vchodových dverí...., ale tam ste mi neodpovedali , tak som to dala ako nový príspevok.....

Ďakujem za presunutie.....
Naposledy upravil anaja : 16.08.10 at 05:23
0 0
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

Dobrý deň,
tak minulý týždeň mi prišlo vyjadrenie zo SOI, že zistili porušenie zákona o ochrane spotrebiteľa v súvislosti s vybavovaním rekl.- nedodržanie zákonnej lehoty 30 dní.....

Tak by som chcela napísať Odstúpenie od zmluvy s vrátením peňazí, nakoľko nie som ani spokojná s vybavením reklamácie.... Takže môžem to napísať tak ako som to "vyššie" písala???? Ďakujem pekne
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona


témy som Ti spojila, aby mali náväznosť.
Pokračuj v tejto, aby sme nemuseli pátrať, na čo ďaľšia téma nadväzuje

Ak chceš tému oživiť, stačí napísať "posúvam" , ako ďaľší príspevok
0 0
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

"posúvam"
0 0
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

Tak som ten list - Odstúpenie od kúpnej zmluvy - poslala ....

Neviete dokedy by sa mi mali ozvať? Je tam nejaká lehota, lebo ja som ju v tom liste neuviedla
0 0
anaja anaja

anaja je offline (nepripojený) anaja

Dobrý deň.......nájde sa tu niekto kto by mi pomohol??? Ďakujem vopred
Naposledy upravil anaja : 28.08.10 at 17:21
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať