Zavrieť

Porady

pomoooc - zahr.dod.fa Omega

Prosim, poradte mi niekto..Mam akutny problem - neviem zaevidovat v Omege zahraničnú dodávateľsku faktúru, tak aby sa mi do DPHcky dostalo samozdanenie tej faktúry. Jedna sa o dodanie tovaru z EU. Ked si dam makro, stale mi ponuka len dva riadky 5XX(typ sumy "C")/321 a ked sa natvrdo pokusim dopisat treti riadok s typom sumy "16", a predkontaciou 343119/343319, tak mi tento doklad nechce zaevidovat. Tusim nieco robim zle a neviem co...
dakujeeeem!
Naposledy upravil kowalski : 21.10.05 at 08:17
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    skús pozrieť čo máš nastavené v predkontácii

    Ikan je offline (nepripojený) Ikan

    Ikan
    Mám pocit , že namáš nastavený správny okruh z evidencie - účtovné doklady, tam si vyberieš okruh zDF/ to znamená došlé zahraničné faktúry/ ak ho tam nemáš, tak ho pridaj. A potom už len vzor 72 /dovoz tovaru -EU/ a ono Ti to už zaúčtuje samo.

    slnko je offline (nepripojený) slnko

    slnko
    pravdepodobne nemáš naimportované tieto nové vzory, choď do okruhu zDF a klikni na lupu vedľa vzoru, potom klikni na kartu Funkcie > Nahraď vzory a predkontácie štandardnými a vyber možnosť Nahraď užívateľom nezmenené. Potom Ti tam pribudnú vzory 72 - 77.

    kowalski je offline (nepripojený) kowalski

    kowalski
    Dakujeem ludkovia, velmi ste mi pomohli! "Slnko"-extra vdaka, naozaj som nemal naimportovane ostatne vzory..
    Ahojte, pekny den!

    pomoooc - zahr.dod.fa Omega

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.