Zavrieť

Porady

Kontrola na DPPO

Chcela by som sa opýtať, máme kontrolu na DPPO 2008 a dnes nám povedali, že nám na ten istý rok dávajú kontrolu na účtovnícvo-to nám ešte nikdy nedali-čo také by mohli vytknúť-zvykne byť aj takáto kontrola?Viem,že sa pýtam ako hlupaňa ale po tejto správe mi ani jesť nechutí.....ďakujem
Usporiadat
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

betka Pozri príspevok
Maji prepáč, už ma se.. tieto debilné tlačídka, chcela som užitočné a ....

Vykopem aj s pod zeme nejaké záznamy o tomto
... cením si tvoje nasadenie, v nejednom prípade si mi už pomohla ... vrelá vďaka aspoň takto ..., pričom sa nechcem dotknúť aj ostatných, ste všetci skvelí, ale to som už. A čo sa týka bodovania, z toho si nič nerob ... dôležité je to, že si tu a pomáhaš.
Naposledy upravil promont maja : 19.05.10 at 06:26
0 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Je možné aby Du kontroloval DP k DPH a daň z príjmu PO za rok 2004? Nie je to už premlčaná doba?
A akú máte skúsenosť s DU, keď máte účtovnú závierku overenú audítorom, prihliadajú na to?
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
rok 2010 je posledný rok, v ktorom DU môže kontrolovať rok 2004.
DPPO za rok 2004 ste zrejme podávali do 31.3.2005 a od konca roku 2005 sa počíta 5 rokov, t.j. 2006, 2007, 2008, 2009, 2010.
Mám skúsenosť, že do istej miery zaváži, ale chyby samozrejme hľadajú, aj nájdu, audítor posudzuje podľa významnosti, hlavne ak príde až po závierke a nespolupracuje celý rok.
4 0
anna81 anna81

anna81 je offline (nepripojený) anna81

Ďakujem za odpoveď. Ešte som nemala kontrolu z DU, tak neviem čo mam očakávať a mám pocit že mám všetko zle.
No, po kontrole budem určite o skúsenosť bohatšia..
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať