Zavrieť

Porady

Tak a začínam stavať

Zdravím, len som sa chcel pochváliť, že už som konečne 10.05.2010 o 07.00hod začal stavať)) A nastali hned prvé problémy!!
1 pozemok som kúpil stým, že tam stál starý dom a pôvodný majiteľ mal všetko odstrániť z pozemku. Dom odstránil a mysleli sme si že všetko je ako má byť. tak sa začalo kopať, jasné že sme narazili na staré základy!! takže všetko som musel na svoje náklady odstrániť/ťažké stroje, a odvoz odpadu, nikdy by som neveril že odpad-bordel je taký drahý/myslím odvoz/!!!!
dalsia vec, stará pivnica, plná stavebného pordelu!! všetko vybrať a zas odniesť. pôvodný plán kopanie základou do 5 hod. s bágrom 24x9m, pretiahlo sa to na dva dni!!
2, v projekte sme mali základy bez železa!! rozhodli sme sa že tam dáme armatúru, tak sme tam dali komplet do celých základou/ a to mi tvrdil ten čo to kopal, že taký labyrint ešte nekopal/ poviem Vám že aj to že aj to železo nebolo lacné. 14.05 .2010 sme dali doniesť beton, jasné že sme museli zavolať aj pucmajstra, tiež nie lacná záležitosť!! takže už tam mám 55m3 betonu. dnes celú stavbu zašalovali/nedávam šalovačky/ zajtra zalievame./ a to tu stále prší SENEC/ robotníci aj tak robia denne 12hodín!!naozaj kvalitná firma. piatok chcu robiť deku. povedali že stačí 5 dní a ide sa murovať. Vedúci stavby povedal. že do 20.06.10 budem mať komplet hrubú stavbu so strechou 24x9 dvojpodležná!! A to sme ešte ani neni rozhodnutý aké tehly dáme pezin. alebo heluz)) dúfam že všetko pojde hladko. Pridám nové zážitky zo stavby ked budú.
Usporiadat
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

TomasHC Pozri príspevok
Oliwa: nieco mi uslo...?
Tebe nie , len petoscovi asi "ušli nervy" podľa toho, čo píše... Predčasom totiž založil tému Prasknutie poteru - dnes som náhodou na ňu klikla...
Naposledy upravil Oliwa : 05.03.11 at 17:46
0 0
pepa78 pepa78

pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

petosc už aśi aj býva...ten jeho dom vyzerá podľa foto veľmi dobre - myslím zariadenia atď
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

Oliwa Pozri príspevok
Mendosíno, došlo žiaľ, na Tvoje slová ... áále zase - trvalo to trochu dlhšie, než týždeň ... chudák chlapec, a tak sa snažil...
Hehe, no niekedy clovek nemusi byt vestec Ale takychto typkov poznam vela aj v okoli. Robenie poterov , v decembri, ked bolo v noci -10, omietky a pod...
K tomuto sa hodi prislovie: praca chvatna,malo platna.
0 0
petosc petosc

petosc je offline (nepripojený) petosc

mendo933 Pozri príspevok
Hehe, no niekedy clovek nemusi byt vestec Ale takychto typkov poznam vela aj v okoli. Robenie poterov , v decembri, ked bolo v noci -10, omietky a pod...
K tomuto sa hodi prislovie: praca chvatna,malo platna.
a tebe kto povedal, že som robil poteri a omietky v decembri ked bola teplota -10??!!! robil som ich ked bol oktober, takže neviem o čom rozprávaš pendo alobo ako sa volaš
0 0
mendo933 mendo933

mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

to ani netvrdim ze si vtej teplote robil, lebo si to ani nepisal. Mne len pripadas ako ti moji susedia. Robis systemom hŕ, bŕ a potom to aj tak vizera- vetranie, hned po poteroch, o tyzden si uz chcel kurit do podlahovky a pod.Vysledok môze byt ten isty ako keby si robil pri tych teplotach.Vsetko ma svoje tecnologicke postupy, ked to urychlis chyba sa ukaze neskôr , vid poter a kopa veci , ktore zbadas neskrôr.
0 0
ducho7 ducho7

ducho7 je offline (nepripojený) ducho7

Ahoj Petosc. Poradis mi prosim kontakt na tu stavebnu firmu co Ti stavala dom? Mozes aj cez SS. Dakujem.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
ducho7 Pozri príspevok
Ahoj Petosc. Poradis mi prosim kontakt na tu stavebnu firmu co Ti stavala dom? Mozes aj cez SS. Dakujem.
Dúfam že meno tej firmy potrebuješ na to aby si im dom nedal postaviť a nie aby dom postavili. Prečítaj si pozorne túto tému popozeraj fotky a rozhodni sa.Ja by som im nedal postaviť ani garáž.
1 0
petosc petosc

petosc je offline (nepripojený) petosc

ale blbeček pivko ešte stále ta to neprešlo? aj ja teba mám rád ahoj
Naposledy upravil petosc : 12.09.11 at 05:33
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať