Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Ivka dochádzajú mi slová .... posielam silné objatie a chcem len povedať: Bojuj, bojuj, budem, budeme na teba myslieť
12 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Ludmilka ďakujem za ten Tvoj príspevok a za tú krásnu myšlienku, budem to mať na pamäti, áno som slaboch, a keď si otvorím túto tému, vidím, že netreba byť slabý a keď človeka stretne niečo zlého treba bojovať, a preto obdivujem týchto ľudí, lebo sú statoční a sú veľkí bojovníci,.

Držím silno všetkým palce.
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ivka,

držím palce, nemaj strach dokážeš to si silná ženská a ostatné som Ti napísala v ss-ke.Viem, že je to momentálne podpásovka, ale nevyberieme si, no nevzdáme sa, treba bojovať ďalej, kto bojuje má šancu, kto to vzdá vopred....
9 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ďakujem Vám všetkým !!!
0 0
KatarinaNR KatarinaNR

KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

uct2007, drž sa, vydž, si silná bojovníčka!
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

uct2007 Pozri príspevok
Dnes som bola na tom CT-čku, čo som písala. Potvrdilo nález nádoru na sone, + MTS na močovode. Začiatkom decembra pôjdem na 3. operáciu v priebehu posledných 18.mesiacov, 3. operácia by sa mala uskutočniť presne o 10 mesiacov na deň po druhej.
Keď som bola po druhej operácii tak som si hovorila, že i keby som sa po dlážke plazila vydržím - aj operáciu aj chemoterapiu. Všetko som to prežila a napriek tomu je tu tá mrcha rakovina zas a ja som znova na štartovacej čiare.
Verím, že do tretice všetko dobré a už po tejto operácii sa mi to už podarí vyhrať.
Tak sa držme všetci a nedajme sa !!
No veru nepotešila si ma, nepotešila. Ale čo už, nenavyberáme si ako sa hovorí. Treba to prijať a nepoddať sa, iná možnosť veru nie je. Pozbieraj všetky sily, uvidíš bude už dobre, fakt nie nadarmo sa hovorí, že to tretice všetko dobré. Prajem Ti veľa veľa šťastia do tretice, veľa pozitívneho myslenia a vieru v konečné uzdravenie. Držím všetkých dvadsať prstov, určite tú pliagu porazíš. Objímam Maja
7 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Dobrý deň...

Prepáčte mi moju trúfalosť. Ale moja matka zomrela 14.11.2012. Bola liečená na onkológii v Blave na Klenovej. Nemám prácu a pomoc som nedostal ani z ligy proti rakovine. Na pohreb mi prispel obecný úrad Sekule.

Nejaká práca sa mi rysuje, ale som v takej situácii, že nemám veľa prostriedkov na živobytie! Áno ja 43 ročný chlap nemám na živobytie! Volám sa Peter Studenič a pochádzam z obce na záhorí Sekule...

Preto Vás veľmi prosím, keby Ste boli súcitný a ochotný mi niečím prispieť, hoci aj niečím na jedenie, alebo aj finančne...

Peter Studenič
Sekule 63
908 80

číslo účtu: 2391720759/0200 VUB banka
...Ďakujem Vám velmi
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Peter, priznám sa , že si ma prinajmenšom zaskočil. Žiadaš o pomoc onkologických pacientov, ktorý väčšinou žijú len z péénky, alebo invalidných dôchodkov, lebo Tvoja mama bola onkologický pacient. Táto téma slúži na iný účel, tak by bolo vhodné, keby si svoj príspevok presunul do vhodnejšej témy na Porade.. Nemáme o Tebe žiadne informácie. Nevieme ako dlho si bez práce, ako dlho bola chorá Tvoja matka a iné, ktoré mnoho napovie. Čosi sa dá vyčítať z Tvojich príspevkov napr. to že máš dve sestry. Takže ak chceš pokračovať, presuň sa do správnej témy, alebo založ vlastnú. Už sa stalo, že sa ľuďom dostalo pomoci, pokiaľ poraďáci boli presvedčení, že je naozaj potrebná.
5 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

zaujímavé : Rakovina - koniec jednej choroby ľudstva (titulky SK)

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cajicek21 Pozri príspevok
Dobrý deň...

Prepáčte mi moju trúfalosť. Ale moja matka zomrela 14.11.2012. Bola liečená na onkológii v Blave na Klenovej. Nemám prácu a pomoc som nedostal ani z ligy proti rakovine. Na pohreb mi prispel obecný úrad Sekule.

Nejaká práca sa mi rysuje, ale som v takej situácii, že nemám veľa prostriedkov na živobytie! Áno ja 43 ročný chlap nemám na živobytie! Volám sa Peter Studenič a pochádzam z obce na záhorí Sekule...

Preto Vás veľmi prosím, keby Ste boli súcitný a ochotný mi niečím prispieť, hoci aj niečím na jedenie, alebo aj finančne...

Peter Studenič
Sekule 63
908 80

číslo účtu: 2391720759/0200 VUB banka
...Ďakujem Vám velmi
http://www.edata.sk/ico/34734058/Peter-Studenic


http://www.google.sk/#hl=sk&gs_nf=3&...w=1366&bih=643
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Cajicek21 Pozri príspevok
Dobrý deň...

Prepáčte mi moju trúfalosť. Ale moja matka zomrela 14.11.2012. Bola liečená na onkológii v Blave na Klenovej. Nemám prácu a pomoc som nedostal ani z ligy proti rakovine. Na pohreb mi prispel obecný úrad Sekule.

Nejaká práca sa mi rysuje, ale som v takej situácii, že nemám veľa prostriedkov na živobytie! Áno ja 43 ročný chlap nemám na živobytie! Volám sa Peter Studenič a pochádzam z obce na záhorí Sekule...

Preto Vás veľmi prosím, keby Ste boli súcitný a ochotný mi niečím prispieť, hoci aj niečím na jedenie, alebo aj finančne...

Peter Studenič
Sekule 63
908 80

číslo účtu: 2391720759/0200 VUB banka
...Ďakujem Vám velmi
tiež mám 43r....som zamestnaná, ale napriek tomu raz týždenne upratujem jeden rodinný dom.....tak ty si zdvihni ten zadok a neplač tu a chod niečo robiť...... že nemáš hanbu...fuj!
2 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Jarka 1 Pozri príspevok
Peter, priznám sa , že si ma prinajmenšom zaskočil. Žiadaš o pomoc onkologických pacientov, ktorý väčšinou žijú len z péénky, alebo invalidných dôchodkov, lebo Tvoja mama bola onkologický pacient. Táto téma slúži na iný účel, tak by bolo vhodné, keby si svoj príspevok presunul do vhodnejšej témy na Porade.. Nemáme o Tebe žiadne informácie. Nevieme ako dlho si bez práce, ako dlho bola chorá Tvoja matka a iné, ktoré mnoho napovie. Čosi sa dá vyčítať z Tvojich príspevkov napr. to že máš dve sestry. Takže ak chceš pokračovať, presuň sa do správnej témy, alebo založ vlastnú. Už sa stalo, že sa ľuďom dostalo pomoci, pokiaľ poraďáci boli presvedčení, že je naozaj potrebná.
Všimla som si, že Peter žiada pomoc na viacerých fórach, tiež sa nad tým zamýšľam kde je pravda...
Nepomohlo ani Modré z neba, ani Liga proti rakovine, ani motoristi, no neviem...niekde asi bude nejaký zádrheľ.
Vierka naša, tiež bola ochotná stretnúť sa s ním a pomôcť, poradiť,no neviem, či využil túto možnosť. Mám zmiešané pocity z toho.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majka 62 Pozri príspevok
Všimla som si, že Peter žiada pomoc na viacerých fórach, tiež sa nad tým zamýšľam kde je pravda...
Nepomohlo ani Modré z neba, ani Liga proti rakovine, ani motoristi, no neviem...niekde asi bude nejaký zádrheľ.
Vierka naša, tiež bola ochotná stretnúť sa s ním a pomôcť, poradiť,no neviem, či využil túto možnosť. Mám zmiešané pocity z toho.
Pre Modré nezaujímavá téma , sú totiž aj iné - že horšie príbehy...
Liga nestíha ...
Motoristi sú darcovia orgánov a nie peňazí ...

Zvyšok ( moje rozumy - dumky ) nechávam na pokoji ....
2 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Zivnost som mal len kratko a to len ako vodič vysokozdvizneho vozika! Ziadne milionove ksefty! len na zaklade toho, ze som mal zivnost na VZV som na jaro ziskal pracu. A ked som z matkou chodil po vyšetreniach, tak sa firma v ktorej som pracoval obratila chrbtom! Taka bola realita!

lujza.j zadkom som zdvihal, ked som sa staral o matku. A ver tomu, ze uz ani neviem, kde som vasde pisal ziadosti a bol som aj na pohovoroch

majka 62 bol som z pani Vierkou

Viete čo? Jedna z mojich sestier sa nezaujimala o moju matku cez 20 rokov! Tak už nečakám asi pomoc od nikoho! Ludia boli kedysi bliššie k sebe. Nikto nikomu neveri a len svoje blaho a karieru nahanaju!

Tak sa Vám odporučam a mozete si o mne mysliet, čo len chcete! ...zbohom





Naposledy upravil Cajicek21 : 24.11.12 at 15:54
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Milý Cajícek ..nehádž každého do jedného vreca ...vybavil si sociálku? príspevok na bývanie?..nevieme o tebe toho veľa...
Určite si sa dobre staral o mamku, ale mohol si aj na ňu brať opatrovateľské..
Neviem, či bývaš v dome, bytovke, ale keď máš veľkého psa, predpokladám, že v dome.
Keď si sám, nebolo by vhodné predať a presťahovať sa do niečoho menšieho?
Veď sa neurážaj, ale popíš svoje starosti...lebo tak nastanú pochybnosti...
Zatiaľ sa drž ...
1 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Ked mi nie je schopna pomoct jedna zo sestier, tak urcite necakam uz pomoc od nikoho! Ked si nenajdem v najbližšej dobe pracu, tak končim...

Ja nemam velky dom! 2 izby, kuchyna, chodba, kupelka

Bol som aj v lige proti rakovine na Brestovej ul. v Blave a až tam som sa dozvedel, že som mal zažiadat o prispevok ešte, ked matka žila! Ale nikto ma na Klenovej onkologii neinformoval o niečom takom!

Z uradu prace by som nedostaval nic, ked som mal zivnost, tak naco tam pojdem? Opatrovatelske som si chcel vybavit, uz som mal aj papiere doma, Ale osud to zariadil inak! A co teraz? Iba ak štranek! ...z bohom




Naposledy upravil Cajicek21 : 24.11.12 at 16:38
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Cajicek, prečo hádžeš flintu do žita...tak skoro...písal si, že máš certif. na VZV. Veď takých ľudí hľadajú, čo to majú..VZV..
Nemáte v blízkosti Baumax, Metro, rôzne sklady, kde by sa mohol zamestnať?
Postav sa na nohy a ukáž, že nie si slaboch...či ten nick nie je náhoda? ...a žiadne zbohom..
..
Aj keď nemáš veľký dom, aj tak máš nárok na príspevok na bývanie...ale to nie je moja parketa...
Zadaj otázku do príslušnej témy v každom prípade...!!
Tam ti poradia skúsenejší poraďáci, čo v tom vedia chodiť...

...V tejto téme to už nemôžeme rozoberať, ale chcem ťa vidieť v inej..!!!
Naposledy upravil Valcake : 24.11.12 at 18:33
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Zvyšok ( moje rozumy - dumky ) nechávam na pokoji ....
Dumkujem už hodnú chvíľu ....

Takže , Peter , nečuduj sa - nezavrhuj nedôveru poniektorých ...
Jeden , dvaja Ti niečo pošlú ... lež každý na éčko dnes hľadí ...
Jeden tŕň z päty vytrhnutý , lež v prdely je ich zabodnutých ešte mnoho ...

Inak trochu poviem ...a ZA SEBA vravím .
Síce príjem bol , no manželka dostala kopačky kvôli svojej mame z roboty , tiež onkologický pacient a k tomu aj tí dvaja kamoši - že Alzík a Parki...
Robila na zodpovednom mieste , takže tým pádom aj tie love šli do hája ...a hypotéka na krku ...
Jak had som sa krútil , kúúúa ... a to nespomínam iné , ďaľšie skutočnosti finančného rázu ...
Spomínaš sestru ...nemusíš , poznám ... švagrinka si po letoviskách vegetovala a my po špitáľoch ...

Nikto nikomu neveri
Jak bolo niekde spomenuté ...Milanom ...
" ...že pozriem do zrkadla a dumem , či mám vôbec tomu obrazu veriť ..."
Ja som človek nedôverčivý , preverujem a či skúmam ...no keď si niekto moju dôveru získa , má aj mňa ...
Lenže sorry , cez net sa dôvera nejak nedá získať ...

Bývaš na dedine ...obec pomohla s pohrebom ...
Nuž nevedel by starosta pomôcť ?...povedzme s VPP ...
Ja len preto spomínam , že na chalupe v tej mojej maličkej obci to aj tak funguje ...normál je akože bitka o fleky .
Tohto roku sa vysadilo cca 150.000 sadeníc stromčekov ...biely vedľa cigána fungoval ...denne si jeden zarobil tých 40 € ...



...a nehnevaj sa ...ale na úradoch Ti nikto nič nepovie , pokiaľ s niečim konkrétnym - žiadosťou neprídeš...skôr Ťa niekde do teplých oných pošlú ...
3 0
bonita bonita

bonita je offline (nepripojený) bonita

na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac
Mne neda neporovnat 43 r. dospeleho muza s vlastnym domom s ludmi, ktori zostali bez strechy nad hlavou, s detmi. S ludmi , ktori ochoreli a naozaj nemaju ani len na lieky, so starymi ludmi, ktori zivoria z maleho dochodku, po desiatkach rokoch odpracovanych.

Neviem ako pomenovat tuto ziadost a prave v tejto teme. Zdravy muz a zobre o peniaze u ludi, ktori by dali posledne, len aby boli rovnako zdravi. Tomuto ja hovorim - nemat kozu na papuli.

Mam jedno rcenie /neviem ci je moje, ci som niekde skopirovala/ : Ked mas zdravie, mas vlastne vsetko. Zdravy clovek si najde pracu vzdy, ked sa snazi. Ale ja mam pocit, ze niekto sa snazit nechce, ze chce prist len tak k dakym peniazom a zial je to asi tak, ze na dakych hlupakov naozaj narazi.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
VŠEOBECNE a pre VŠETKÝCH ....

Požiadam o ten KĽUD v príspevkoch a určitú mieru ovládania vo výrazoch....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať