Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

"Ja nemam velky dom! 2 izby, kuchyna, chodba, kupelka"

A čo auto? Predaj a už máš na prežitie tie prvé mesiace kým si nájdeš prácu. píšeš, že v dnešnej dobe nikto nikomu neverí a ty sa divíš? nezmienil si sa ani slovkom, že vlastníš auto? Ako ti máme teda verit?
Naposledy upravil majka 62 : 24.11.12 at 21:35
5 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

uz sa k tomu nebudem vyjadrovat. Nema to cenu
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Cajicek21 Pozri príspevok
uz sa k tomu nebudem vyjadrovat. Nema to cenu
Veru to naozaj nemá cenu...aj ja som si prečítala, ako si žiadal o finančnú výpomoc na viacerých fórach. Všetci na svete máme problémy, zdravotné, finančné, s deťmi, s prácou, alebo sme mnohí bez práce, ale ja osobne by som sa nikdy neznížila k tomu, aby som žobrala o peniaze na internete, od neznámych ľudí a apelovala na ich spolucítenie.
Si mladý zdravý chlap - tak choď a hľadaj si prácu v inom regióne, neseď doma v kúte a nenariekaj.
Ľudia tu píšu o svojom boji s rakovinou, takže môj názor je, že žiadne žiadosti o finančné výpožičky sem absolútne nepatria !!!
Ja by som sa od hanby prepadla, keby som mala takto žobrať o peniaze.
Naposledy upravil uct2007 : 25.11.12 at 16:22 Dôvod: doplnenie "n", v slovách "finančné"kdesi sa mi zatúlalo :)
8 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky deti moje (dúfam, že som Vás neurazila),

chvíľku tu nie som a už je tu prudká debata, takže, aby som to dala na správnu mieru Čajíček mi viackrát písal, osobne sme sa nestretli, no navštívil náš klub, kde ho moje kolegyne vypočuli a pokúsili sa poradiť, iste viete, že náš klub nie je liga proti rakovine a nie sme ani organizácia, ktorá by mohla robiť verejné zbierky a pomáhať občanom v núdzi, sme organizácia, ktorá skôr pomáha psychicky, radami, alebo návštevami chorých ak niečo potrebujú, prípadne sa pokúsime vybaviť vyšetrenie na ktoré sa dlho čaká.
Ďakujem všetkým za príspevky ku tomuto problému, máte v podstate pravdu a ja som chcela tento Čajíčkov prispevok dať moderátorovi prehodiť do inej témy-
Bohužiaľ naozaj nevieme finančne pomôcť nakoľko sme sami chorí a na ID. Myslím, že to Čajíček pochopil, no tiež musíme pochopiť jeho, stratil matku o ktorú sa staral a ostal bez prostriedkov teraz pred vianocami, iste mu nie je ľahko, ale takáto možnosť pomoci u nás nie je, musí sa obrátiť na sponzoeské organizácie, ktoré niečo takéto podporujú.
Ďakujem Vám všetkým, že Ste ma zastúpili a vysvetlili mu situáciu.
11 0
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
Je to fajn ak si ludia pomáhajú.Ja mám tiež podobné ambície, hoci nie som profesionálny zdravoťák -resp. moje vzdelanie v tomto smere som si nadobil samoštúdiom a nemám o tom papiere, a ani je nepotrebujem. štefan Sz.
Naposledy upravil arizona : 27.11.12 at 06:27 Dôvod: vymazanie REKLAMY !!!!
0 2
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

niesisam

prepáč, no tento prípravok považujem za výživový doplnok pre aktívných športovcov a pre zdravých ľudí .

Twety:

plne súhlasím so zdravou čerstvou stravou či už v upravenom, alebo neupravenom stave, veľmi pekne ďakujem.Pomáha doplniť vitamíny a látky, ktoré naše telo stráca pri chemoterapiách a ožarovaniach.
0 0
niesisam niesisam

niesisam je offline (nepripojený) niesisam

Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac
Tak to je smutné,že si sa viac neoboznámila s týmto l, a je viacero prípadov - (už sa zbiera dokumentácia od konkrétnych osôb) keď nádory miznú a netreba operovať a pod. Je to podľa mná ja to nazývam turboregenerátor buniek - lebo si imunita pomocou týchto molekúl vlastne robí konečne svoju pôvodnú prácu.
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
niesisam Pozri príspevok
Je to fajn ak si ludia pomáhajú.Ja mám tiež podobné ambície, hoci nie som profesionálny zdravoťák -resp. moje vzdelanie v tomto smere som si nadobil samoštúdiom a nemám o tom papiere, a ani je nepotrebujem. štefan Sz.
Pišta ...chceš adekvátnu odpoveď , mám sa hlbšie ponoriť do Tvojho myslenia ???

Radšej nechci ....ale ako vzorku , že ktorým smerom by som sa vybral snáď postačí nasledujúci link ...
http:XXXX1webnode.sk/

Ale TOTO ma fakt dostalo
postup registrácie je dôležitý - nedá sa zmeniť - keď sa niečo zle vyplní ..
preto ju robíme pre menej zbehlých spoločne - cez internet
...a radšej nepokračujem ...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
..... si sám ???
niesisam Pozri príspevok
Tak to je smutné
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

..... zbraň proti vzniku ochorenia. Konzumácia potravín zabraňujúcich vzniku choroby, jedna z potrebných prevencií. Výživa dôležitá počas liečby ochorenia a tiež v remisii ....
5 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojte všetci,

verím, že sa máte všetci ako tak dobre, chcela by som Vás len poinformovať, že v našej organizácii, ktorú nemenujem z reklamných dôvodov prebehne 7-8.12. konferencia , kde budú odprednášané nové postupy liečby pri rakovine hrubého čreva o ktorých Vás budem na týchto stránkach informovať, pobočka tejto organizácie vznikne i na východe Slovenska v Košiciach, tak i tí ktorí Ste z východu Vám budeme bližšie. Niektoré liečby sa aplikujú už i v praxi, niektoré sa ešte len budú. Čo sa podarilo dosiahnuť je podpora z Bruselu a konečne by sme sa mohli dostať na úroveň EU. Všetci, ktorí by mali záujem stať sa členmi mi môžu napísať do ss-ky, nezaväzuje ich to k ničomu, len, že budú dostávať informácie o liečbach a budú vedieť kam sa obrátiť s problémom, ktorý pri ich ochorení vznikne a, prípadne ak sa im nedostane potrebnej liečby či vyšetrenia , organizácia vie na základe relevantných podkladov zabojovať za pacienta, aby mu bolo dané čo potrebuje.
Verím, že to neberiete ako propagáciu, ale ako pomoc pacientom.

Ďakujem všetkým a držím nám palce.....
21 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
osky Pozri príspevok
lapejko,toto vsetko mame na nete uz preluskane,ja hladam niekoho konkretneho-lebo reci sa hovoriaa chlieb sa je...vies ako to je,skusil vsetko ,zabralo,ale predsa...
doktori nie su celkom blbi,takze je to tazke rozhodovanie.
veľmi sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som sa neúmyselne dotkol, neriešim tento problém zatiaľ osobne, pracoval som ale tri roky v nemocnici, moja svokra na onkológii upratovala 10 rokov a mala k pacientom bližšie ako niektorí lekári, manželka je sanitárka na chirurgii, takisto sa s tým často stretáva a moja známa lekárka/zákazníčka uznáva a používa kombinácie alternatívnych liečiv s chemickými, koloidné striebro napr. používam na rôzne problémy na jej doporučenie...keď som pracoval v nemocnici, fľašky od chemoterapie sme nosili v dvojitých vreciach do spaľovne bez medziskládky, pri pive nám ukazoval patológ fotky z prekládky cintorína kdesi u nás, zopár zosnulých po pár rokoch nejavili známky rozkladu, boli to pacienti po chemoterapii...ktosi to raz prirovnal k zabitiu muchy na okne kladivom...vyrábať a predávať túto chémiu je lepší biznis ako vyrábať alkohol...na druhej strane mamina sestra odmietla pred tromi rokmi chemo a pred rokom sme ju pochovali, ich mama má 94 rokov, žije s nami a psychicky ju to trochu poznačilo, bola ôsme dieťa, ktoré pochovala, ešte ostali dve.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lapejko Pozri príspevok
veľmi sa ospravedlňujem všetkým, ktorých som sa neúmyselne dotkol, neriešim tento problém zatiaľ osobne, pracoval som ale tri roky v nemocnici, moja svokra na onkológii upratovala 10 rokov a mala k pacientom bližšie ako niektorí lekári, manželka je sanitárka na chirurgii, takisto sa s tým často stretáva a moja známa lekárka/zákazníčka uznáva a používa kombinácie alternatívnych liečiv s chemickými, koloidné striebro napr. používam na rôzne problémy na jej doporučenie...keď som pracoval v nemocnici, fľašky od chemoterapie sme nosili v dvojitých vreciach do spaľovne bez medziskládky, pri pive nám ukazoval patológ fotky z prekládky cintorína kdesi u nás, zopár zosnulých po pár rokoch nejavili známky rozkladu, boli to pacienti po chemoterapii...ktosi to raz prirovnal k zabitiu muchy na okne kladivom...vyrábať a predávať túto chémiu je lepší biznis ako vyrábať alkohol...na druhej strane mamina sestra odmietla pred tromi rokmi chemo a pred rokom sme ju pochovali, ich mama má 94 rokov, žije s nami a psychicky ju to trochu poznačilo, bola ôsme dieťa, ktoré pochovala, ešte ostali dve.
Nemusíš sa ospravedlňovať ...nie je nutné , aspoň ja si myslím ...
Každý názor ( reklamný odrb nie ) je normálny predsa...
Ide len o to , že nie všetko sa dá aplikovať na všetkých a toto ja zazlievam poniektorým na tých fórach ...tie zaručené prípravky trebárs aj na tú chrípku ...

Čo sa týka patológa , nuž jedného som poznal ...dokonca bol jeden čas ako všeobecný ( podrobnosti nie sú nutné ) ...
Povedal mi nejaké info , tiež zo svojej praxe .....poniektoré som si aj k srdcu vzal ...
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja len toľko, naozaj nete na fórach je veľa názorov na alternatívnu medicínu, ale neexistuje podrobná štúdia pri akomkoľvek prípravku, áno tento je ten pravý a zázračný a ľudia nestoja na neho fronty , aby sa k nemu dostali, lebo sa vyliečia. Ak by to bolo také jednoduché tak by sme boli všetci čo sme tu vyliečení a ani jeden z nás by sa nepodroboval operáciam, chemoterapiám a rádioterapiám. Alternatívna medícina je bohužiaľ stále len ako pomocná medicína popri hlavnej onkologickej klasickej liečbe.
Nemôžem sem bohužiaľ z etických dôvodov napísať ako dopadli skutočne prípady, ktoré sa spoľahli len na alternatívnu medicínu, môžem to napísať len takto. Musím rešpektovať jednotlivcov, rodinných príslušníkov i samotných pacientov. No napriek tomu logicky odvodenú alternatívnu medicínu odporúčam naďalej hlavne tú , ktorá podporuje organizmus keď je oslabený, ale zo spoľahlivých zdrojov a hlavne po porade so svojim onkológom.
2 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

VÝŽIVA AKO ZBRAŇ PROTI RAKOVINE. Kniha pre zdravých, chorých aj vyliečených. Kniha, ktorú by mal prečítať každý, ktorému záleží na ochrane svojho zdravia a zdravia svojich blízkych...
Viac: http://www.martinus.sk/?uItem=51993
http://www.bth.sk/o-nas/8
Naposledy upravil gilda : 02.12.12 at 16:47
VYZIVA AKO ZBRAN PROTI RAKOVINE.jpg  
4 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

gilda Pozri príspevok
VÝŽIVA AKO ZBRAŇ PROTI RAKOVINE. Kniha pre zdravých, chorých aj vyliečených. Kniha, ktorú by mal prečítať každý, ktorému záleží na ochrane svojho zdravia a zdravia svojich blízkych...
Viac: http://www.martinus.sk/?uItem=51993
http://www.bth.sk/o-nas/8
Ďakujem veľmi pekne za užitočnú literatúru.....
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Súhlasím s Vierkou. Keď som bola na gyn.operácii na onkológii v Košiciach, tak mi lekár zakázal brať akékoľvek prípravky voľno predajné v lekárni, pri problémoch spojených s nedostatkom hormónov. Zdôvodnil to tým, že pri vyrobených liekoch sa pred zavedením skúmajú ich liečebné účinky, ale aj ich negatívne. Pri alternatívnych liekoch len liečivé účinky. Keď som mala problémy zašla som za svojou gynekologičkou a tá mi ako prvé ponúkla práve takýto prípravok. Práve na ten som bola upozornená, že spôsobuje rast cýst v prsníkoch...Takže raďte sa vždy so svojím onko lekárom, majú veľké skúsenosti o ktorých iný lekár nemusí vedieť.
1 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ďakujem veľmi pekne za užitočnú literatúru.....
..... slová jedného onkopacienta po prečítaní knihy:"Takto treba robiť už vtedy, keď je človek zdravý." .....
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
.....ak len jednému pomôže....
!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať