Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...hm ............

P.S.:
...a to moje " hm " sa dá vyložiť všeliako ....
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

buchač Pozri príspevok
...hm ............

P.S.:
...a to moje " hm " sa dá vyložiť všeliako ....
.... 90 je požehnaný vek. Pomôž si človeče sám aj Boh ti pomôže.... Dostali sme rozum a slobodnú vôľu - je na nás čo si vyberieme.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gilda Pozri príspevok
.... 90 je požehnaný vek. Pomôž si človeče sám aj Boh ti pomôže.... Dostali sme rozum a slobodnú vôľu - je na nás čo si vyberieme.
gilduš....nepochopila si ma ...

Je to link v engliš ...ani googoľ ho okamžite nepreloží a nie každému sa chce ( alebo nevie ) dať do prekladača ...

ALE keď som sa viac povenoval , nuž aj na iné " infošky " som došiel ....od GERSON inštitútu ...
Gerson Institute
Za posledných 60 rokov, tisíce ľudí používa terapia Gerson zotaviť sa z tzv "nevyliečiteľných" chorôb, vrátane:
Rakovina (vrátane melanómu, rakoviny prsníka, prostaty, hrubého čreva, lymfómu, rakoviny slinivky brušnej a mnoho ďalších)
Cukrovka
Choroba srdca
Artritída
Auto-poruchy imunity, a mnoho ďalších.

Gerson Inštitút poskytuje odporúčania s povolením kliník , lekári a Home Set-up školiteľov . V súčasnej dobe licenciu na dva Gerson kliniky: Clinica Nutricion y Vida , v Mexiku, a Gerson Health Centre , v Maďarsku.

Ponúkame niekoľko vzdelávacích programov , trénovať Gerson praktizujúci , pacientov a opatrovateľov , a Home Nastavenie tréneri v terapii Gerson.

Štát sa plne vzdelaní o Gerson terapia je prvým krokom k rekultiváciu vaše zdravie a robiť informované rozhodnutia o vašich možnostiach liečby. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako terapia Gerson funguje, navštívte naše Gerson Store pre široký výber výučbových materiálov.
...nuž a také čítať , šak bičak sa mi vo vačku otvára .........
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Link o Charlotte Gerson som pridala skôr ako aktualizované info k predchádzajúcemu príspevku, ktorý je z r. 2004. V zdraví sa dožila 90. Rozoberať Gerson Institute nebudem, poukazujem na terapiu s dôrazom na stravovanie. Prijať predkladaný model stravovania za svoj to je jedna z ciest prevencie, liečby a v uvedených prípadoch aj vyliečenia. Nič menej, nič viac.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahojky všetci,

Juri nevzrušuj sa, veď nech si to prečíta kto chce i keď to zaváňa miernou reklamou na odšťavovače, nič v zlom gilduš, viem , že si to myslela dobre a Ty si z toho pozerala zrejme zo stránky zdravej stravy ako prevencie.....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Niesisam,

rešpektujem Tvoj citát"Nerob inému to, čo by si nechcel, aby robil on Tebe" a preto prosím nevyužívaj túto tému na reklamu a ešte ku tomu reklamu produktu, ktorý nie je pre onkologických pacientov......prepáčte ostatní, ale to som sa ešte miernila.....
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
...je to zaujímvé, len kedy to príde k nám?
pridávam ešte čosi
http://tech.sme.sk/c/6579225/rakovin...ove-bunky.html

toto neznie síce optimisticky, ale vysvetľuje to, prečo vznikajú metastázy....a tie sú najhoršie...lebo rakovinu Ti vyrežú, ale čo s tými ostatnými bunkami, ktoré po čase začnú robiť zle a metastázujú...toto by mali vyriešiť...dúfam, že nám svitne nová nádej - aspoň pre ďalšie generácie.
Držím nám všetkým palce!
6 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...aj v tejto téme by som chcela každému zaželať najmä zdravie, šťastie, splnené sny a všetko čo k tomu patrí..


Posielam Vám anjela, aby Vás chránil,
posielam Vám lásku, ktorej veríte,
posielam Vám plamienok, ktorý blikoce
a prajem Vám najkrajšie Vianoc
e


..KRÁSNE SVIATKY!



10 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Všetkým, ktorí v tejto téme prispievajú, aj tým, čo len potichu čítajú, želám krásne a požehnané Vianoce. Strávte ich v pokoji a so svojimi najbližšími.
11 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...


...keby som bola princezná Arabela- tak by som iba prstienkom otočila
a zrušila všetku bolesť a pliagy a choroby
a každému z vás by som dala anjela, nech vám pomáha a chráni vás-
nie iba v tento vianočný čas...
..nerýmuje sa mi to nijako, ale chcela by som, aby ste našli pod stromčekom silu, nádej, podporu najbližších a hlavne chuť zvíťaziť a žiť!...
10 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Všetkým ťažko skúšajúcim prajem zo srdca krásne a požehnané vianočné sviatky v kruhu najbližších.
10 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...i ja sa pripájam! Kdesi som čítala, že priať si treba hlavne šťastie - lebo kto ho má, má aj zdravie...

8 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Moji milí,

najskôr sa ospravedlním za svoju dlhšiu neprítomnosť, dúfam, že mi ju prepáčite a všetkým, ktorí Ste prispievali do tejto témy veľmi pekne ďakujem za hodnotné príspevky, ale hlavne som rada , že som Vás spoznala i keď bohužiaľ prostredníctvom tejto choroby. Prajem Vám všetkým v Novom roku veľa , veľa, veľa zdravíčka aspoň ako tak v rámci možností, veľa lásky, pohody a podporu svojich blízkych a verím, že sa v roku 2013 budeme naďalej stretávať prostredníctvom tejto témy , ale len so samými dobrými správami.

Vaša Viera
16 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Všetkým Vám moji milí "onkáči",chcem z celého srdca popriať do nového roku 2013 hlavne veľa-veľa zdravia a dobrých správ, nech ho prežijete v radosti a spokojnosti!
11 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Všetkým Vám,

opäť je za nami ďalší rok, rok 2012 bol pre niektorých ťažký, niektorých ľahší, nuž či už bol taký, alebo onaký všetkým Vám prajem z celého srdca, aby ten nadchádzajúci bol pre všetkých aspoň o kúsok ľahší. Prajem nám veľa zdravia aspoň tak v rámci našich možností, šťastia bez ktorého sa táto hra zvaná život nedá hrať, veľa trpezlivosti a síl a našim blízkym, tiež nemajú to s nami niekedy ľahké.....takže moji milí ak si budete v noci niečo želať, nech sa Vám to všetko splní....

Život je krásny, keď si ho užívane,
Život je boj s citmi , ktoré prežívame,
Život je náš priateľ i nepriateľ.
V blahobyte i chudobe,
v zdraví i chorobe.
Ceňme si svoje zdravie to nám život vraví,
tak sa na rozcestí nezastaví.....


15 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Vierka - t je krásne aj ja by som si priala aby sa všetko tot, či si navzájom všetci želáme splnilo!
0 0
peha133 peha133

peha133 je offline (nepripojený) peha133

Ahojte,pripadalo mi hlupe mať tu cele meno tak som sa znovu registrovala...moje meno je P...a priezvisko Han.....á bola som tu asi pred dvoma troma mesiacmi... tak som bola na tom PET/CT .Vysledky vyšli také nijake takže sa nevedeli pohnuť,ale vzali mi onkomarkery tak tie boli OK.Pokračujem v liečbe Xelodou...Beriem 3tí cyklus a je mi strašne zle..neviete mi povedať prečo len spím a nevladzem ani byť hore? dnes som to spominala dr..len točila hlavou..o týžden po dobratí cyklu pojdem na KO a biochemiu... fuuuu....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať