Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

je to hrozné, ale prachy vládnu aj nad chorobou a "vysokokvalifikovaní žurnalisti" sú im nápomocní......
http://omediach.blog.sme.sk/c/328533..._campaign=blog
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
maja
je to hrozné, ale prachy vládnu aj nad chorobou a "vysokokvalifikovaní žurnalisti" sú im nápomocní......
http://omediach.blog.sme.sk/c/328533..._campaign=blog
Preto beriem z obrovskou rezervou tie všeliaké netové stránky ...
Môže tam byť názor aj neviem akej celejvriti ...no pokiaľ nepozná onkológiu z vnútornej strany objektu , tak mi môže akurát ( prepytujem ) kolonoskopiu orálne robiť ...
2 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

pepsikova
...dám sem, z face...nie je tu veľa slov, ale obrázky hovoria za všetko...rakovina nekričí, neupozorňuje,je dôležité, aby sme si uvedomili, že prevencia a lekárske prehliadky sú dôležité...

http://aktualne.atlas.sk/obrazom-muz...vetove/foto/42
.........krásna tvár zmenená nielen bolesťou ....
......... z komentárov pod foto:


Ľubica Hamzová-Mazúchová · Ekonomická Košice
Prave pred rokom a pol som tuto chorobu zvladala aj ja, trvalo mi to cely rok a este teraz sa z toho dostavam a riesim telo, nastastie som nepodstupila ziadnu chemicku liecbu ani radio liecbu, lekarom som sa vyhla ako sa dalo, lebo viem, ze to by bol moj koniec. Na umretie som bola aj ja minuly rok a su to strasne pocity, ked neviete co bude...Teraz som uz zdrava a mam to potvrdene! Je strasne, ze klasicka liecba je preferovana ako jedina pritom nefungujuca a rakovinu podporujuca! Je mi velmi luto manzela a rodiny Jeniffer, takych pripadov je bohuzial velmi vela.Krasne fotky, z ktorych idu velmi silne emocie a slova netreba...Posielam im vela energie lasky aj ostatnym. Ked sa clovek rozhodne to zvladnut, vie si najst lekara a liecbu, ktora ho vylieci ale treba po tom trocha patrat a nie hned podlahnut vplyvu lekarom...Pred par rokmi mi zomrel na rakovinu otec, no vlastne nezomrel na rakovinu, ale na otravu krvi, bol otraveny chemoterapiou!Prajem vsetkym vela zdravia a lasky v zivote, je velmi kratky na to, aby sa premrhal co len jeden den...
.................................
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gilda
Ľubica Hamzová-Mazúchová · Ekonomická Košice

Prave pred rokom a pol som tuto chorobu zvladala aj ja, trvalo mi to cely rok a este teraz sa z toho dostavam a riesim telo, nastastie som nepodstupila ziadnu chemicku liecbu ani radio liecbu, lekarom som sa vyhla ako sa dalo, lebo viem, ze to by bol moj koniec. Na umretie som bola aj ja minuly rok a su to strasne pocity, ked neviete co bude...Teraz som uz zdrava a mam to potvrdene! Je strasne, ze klasicka liecba je preferovana ako jedina pritom nefungujuca a rakovinu podporujuca! Je mi velmi luto manzela a rodiny Jeniffer, takych pripadov je bohuzial velmi vela.Krasne fotky, z ktorych idu velmi silne emocie a slova netreba...Posielam im vela energie lasky aj ostatnym. Ked sa clovek rozhodne to zvladnut, vie si najst lekara a liecbu, ktora ho vylieci ale treba po tom trocha patrat a nie hned podlahnut vplyvu lekarom...Pred par rokmi mi zomrel na rakovinu otec, no vlastne nezomrel na rakovinu, ale na otravu krvi, bol otraveny chemoterapiou!Prajem vsetkym vela zdravia a lasky v zivote, je velmi kratky na to, aby sa premrhal co len jeden den...[/SIZE][/B] .................................
[/SIZE]
.......hm...........
...žeby " odborníčka " ...
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

"buchač"
.......hm...........
...žeby " odborníčka " ...

Nech už je komentár akokoľvek "neodborne" napísaný, tvár Jeniffer zmenila choroba a dlhodobá klasická liečba, tu bez úspechu. ........... povedal mi lekár: chemoterapiu nemôžeme dávať donekonečna, pacienta by sme zabili. .............................. vyliečenie tou či onou liečbou žiaľ bez záruky.
Naposledy upravil gilda : 20.05.13 at 05:55
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
gilda
"buchač"
.......hm...........
...žeby " odborníčka " ...

Nech už je komentár akokoľvek "neodborne" napísaný, tvár Jeniffer zmenila choroba a dlhodobá klasická liečba, tu bez úspechu. ........... povedal mi lekár: chemoterapiu nemôžeme dávať donekonečna, pacienta by sme zabili. .............................. vyliečenie tou či onou liečbou žiaľ bez záruky.
...vidis ....!

Toto je komentar , tento beriem....
Hlavne tu poslednu vetu.........
Bez zaruky , nakolko ziaden lekar takuto nedava , respektive neda...

Aj moja onkologicka do kazdej spravy napise .... prognoza neista , ale vylieceny som ...
NIkdy nevies , kedy a ktora bunka sa jednoducho zblazni...
5 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

buchač
gilda
"buchač"
.......hm...........
...žeby " odborníčka " ...

Nech už je komentár akokoľvek "neodborne" napísaný, tvár Jeniffer zmenila choroba a dlhodobá klasická liečba, tu bez úspechu. ........... povedal mi lekár: chemoterapiu nemôžeme dávať donekonečna, pacienta by sme zabili. .............................. vyliečenie tou či onou liečbou žiaľ bez záruky.
...vidis ....!

Toto je komentar , tento beriem....
Hlavne tu poslednu vetu.........
Bez zaruky , nakolko ziaden lekar takuto nedava , respektive neda...

Aj moja onkologicka do kazdej spravy napise .... prognoza neista , ale vylieceny som ...
NIkdy nevies , kedy a ktora bunka sa jednoducho zblazni...
Presne, aj ja som vraj zdravá Ale teší ma to....
0 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Z toho mám radosť aj ja. Nech je takto natrvalo.
5 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

maja
je to hrozné, ale prachy vládnu aj nad chorobou a "vysokokvalifikovaní žurnalisti" sú im nápomocní......
http://omediach.blog.sme.sk/c/328533..._campaign=blog
A úplne "najlepšie" je si to prečítať, ako som si to ja prečítala na Facebooku od niektorých priateľov, ktorí to dávali do pozornosti a práve teraz, keď beriem 6.cyklus chemoterapie a ešte asi 5.cyklov budem brať. Ja ale môjmu onkologovi a chemoterapii verím a verím, že práve tá mi pomôže. Také články naozaj môžu písať len slabí "písalkovia", ktorí tomu prd rozumejú a prahnú po senzácii. A k tej firme- proste no comment....
"Kto nezažije, nepochopí" a to je fakt pravda.
7 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Práve preto, čo ste už popísali onkáči moji, ja tento blog neotvorím, nečítam a mám pokoj. Ak sa niekto podrobuje liečbe, zbytočne bude čítať takéto veci. Načo zasievať zrnko pochybností.
1 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Jarka, v tom blogu to tá pani napísala "na plnú hubu" ako to celé bolo o tom článku. Ak sa na základe toho článku, čo i len jeden človek rozhodol nespolupracovať s onko lekárom, je to smutné, lebo išlo o reklamu.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nedá mi ešte napísať. Už som tu asi pred mesiacom písala o čerstvom onkáčovi, ktorého bolo treba "postaviť na nohy", aby bojoval. Tak už má za sebou 20 kokteilov a furt žiadne problémy. Ja som bola po prvej dávke ko.

Naznačila som, že už to s telom môže aj seknúť, aby potom nebol vyšokovaný. Vyletel na mňa, že to mu ani nemám hovoriť, lebo ak mu bude zle, tak on končí. Vždy mi pri spomienke na to, preletí úsmev po tvári.
2 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Jarka 1
Práve preto, čo ste už popísali onkáči moji, ja tento blog neotvorím, nečítam a mám pokoj. Ak sa niekto podrobuje liečbe, zbytočne bude čítať takéto veci. Načo zasievať zrnko pochybností.

Pre mňa za mňa si môže niekto písať čo chce, ja si moje presvedčenie o tom, že chemoterapia mi pomôže aj tak nedám vziať. Len som chcela poukázať na to, ako niektorí "odborníci" zavádzajú ľudí, pochybujem, že sa niekto dá ovplyvniť netom, každý by mal skôr veriť svojmu onkologovi, ako ja tomu môjmu.
8 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Akosi dlhšie ste tu ticho...dúfam a pevne verím, že len z jediného dôvodu...darí sa Vám, i vašim blízkym, a tak sa venujete iba príjemným stránkam, čo život dáva... Želám veľa zdravia a elánu všetkým vám.....
2 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Pozdravujem všetkých . Za seba môžem povedať, že po zdravotnej stránke v poriadku -výsledky vyšetrení v mesiaci apríl a máj v norme. Najbližšie mám onko kontrolu koncom tohto mesiaca a taktiež mamografiu. Tak ako píše Evuš, dúfam, že ste všetci v poriadku a iba nemáte čas.
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dobrá správa, verím, že aj ostatní majú len samé dobré. Tak sa držte v pohode a veľa šťastia.
6 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

som rada, majka 62, že sa máš dobré správy
Ja sa cítim tiež dobre, ale na onko kontrolu idem až v júli, tak verím, že aj výsledky budem mať dobré...
A všetkým Vám prajem len dobré správy
5 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Dievčatá som veľmi rad, že sa máte dobre, držím Vám palce.
Už som na Vás myslela, odkedy je táto nová porada málo sa tu píše a Vierku som to ani nevidela, dúfam že je u nej všetko OK.
Veľa dobrej pohody v tomto upršanom počasí Vám prajem.
4 0
majka 62 majka 62

majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

Snáď sa ozvú postupne všetci a dajú o sebe vedieť. Zatiaľ môžme iba dúfať, že všetci sú v poriadku. Bea, teším sa s Tebou a v júli nech ti to dobre dopadne
3 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Ja ešte stále beriem chemoterapiu, teraz to bol 7.cyklus, neviem ešte koľko ich budem musieť vybrať, nakoľko výsledky sú.... nič moc. Ale inak som v pohode
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať