Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

eri ka
Ahojte máte niekto skúsenosti s MMS kvapkami, ak áno, tak aké?
Funguje to. Mojej mami priatel si tym vyliecil rakovinu a uspesne vyliecil aj dalsich ludi. Aj s pomocou upravy jedalnicka a dalsich prirodnych lieciv
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
eri ka
Ahojte máte niekto skúsenosti s MMS kvapkami, ak áno, tak aké?
Funguje to. Mojej mami priatel si tym vyliecil rakovinu a uspesne vyliecil aj dalsich ludi. Aj s pomocou upravy jedalnicka a dalsich prirodnych lieciv
Ale Tebe to asi veľmi nepomohlo ...či ?
Lebo ako tak pozerám , následky ostali ...vypálilo Ti to mozok ...
0 0
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

Takeho primitiva by mal admin odtialto zmazat. Mas aj nieco k teme ? Alebo si len prisiel ukazat svoju inteligenciu ? Mimochodom, mozog sa pise s G
Dam sem link na najvacsie forum o MMS v CZ/SK, snad to tu ostane, ked to moze niekomu pomoct
http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120480#p120480
alebo http://upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36
Naposledy upravil KristianBB : 11.06.14 at 22:10
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
Takeho primitiva by mal admin odtialto zmazat. Mas aj nieco k teme ? Alebo si len prisiel ukazat svoju inteligenciu ? Mimochodom, mozog sa pise s G
Primitív si TY !!!

Ja či mám niečo k téme ???????

TY DEBIL , oveľa viac , ako si myslíš !!!

Prečítaj pár stránok od začiatku témy ...potom pokračuj ďalej a ( možno aj ) pochopíš ...

Milujem takýchto , čo iba drístajú a snažia sa zarobiť na nešťastí druhých ...

Radšej si urob koktail z MMS kvapiek , do ktorého nadrbeš prášok bhupi ...

Budeš potom za totálne vymletého uja ...
0 0
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

Zarobit ? Ako prosim ta ? MMS je prakticky zadarmo a nic s nim nemam. Precitaj si linky vyssie.
Hej cital som na zaciatku tvoj citat: ,,Keď človek niečo odmieta, musí to najprv vyskúšať, aby vedel o čom hovorí."
Vidim, ze sa nim aj riadis, aj s tym bhipom...
Nechce sa mi s takym primitivom ani zaoberat uz
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Hej, chlapci klídek. Čo sa týka kvapiek MMS, tak čítala som, že to niekomu aj pomohlo. Na druhej strane mám zaručené info o pacientoch s rakovinou, u ktorých spôsobili totálny rozvrat oslabeného organizmu a tak len urýchlili ich koniec.
Takže nech si každí rozhodne sám na vlastné riziko, či to skúsi. Ale brať chemo a popri tom kvapky MMS a nepovedať to lekárovi, tak to teda neviem. Čo ak bude treba riešiť nejaký problém a lekár nebude vedieť, že ho mohli spôsobiť kvapky MMS. To bude pacient pchať do seba ďalšie lieky, budú vznikať ďalšie problémy a ... No nemá zmysel to tu ďalej rozoberať a žiadam o to aj ostatných. Táto téma má iný cieľ.
Všetci sme svojprávni, len sa bojím toho, že rodina v dobrej viere podstrčí pacientovi niečo bez toho, aby vedel o čo ide, bez toho, aby sa sám mohol rozhodnúť. Toho sa vyvarujte, lebo svedomie vie poriadne hrýzť.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
Zarobit ? Ako prosim ta ? MMS je prakticky zadarmo a nic s nim nemam. Precitaj si linky vyssie.
Hej cital som na zaciatku tvoj citat: ,,Keď človek niečo odmieta, musí to najprv vyskúšať, aby vedel o čom hovorí."
Len k môjmu citátu .
Vidím , že si nepochopil .
" Vyskúšaj " si rakovinu , zaži peklo onkológie ... potom , až POTOM sa môžeme - budeme rovnocenne baviť . Inak nemá význam .
Tie netové stránky ...alebo zaručené správy od agentúry " Jedna pani povedala " ja osobne mám v trubke .

Jarka 1
No nemá zmysel to tu ďalej rozoberať a žiadam o to aj ostatných. Táto téma má iný cieľ.
Presne ... táto téma má iný cieľ ...a podľa mňa propagácia všeliakých všeliekov ( medzi ktoré radím aj MMS ) tu absolútne nepatrí .
Tie linky na tému ohľadom MMS ( čistá fantazmagória ) nech si číta , kto len chce .
Pozrel , prebehol som si nie jeden ...reakcia ???

1 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Keby to bolo možné, dala by som každému, kto sem chce prispieť, povinne prečítať aspoň časť tejto témy.
Každému, kto si na vlastnej koži neodžil rakovinu, nevyskúšal nejakú tú alternatívu, nestál pred rozhodnutím či odmietnuť chemo a liečiť sa len alternatívou, nemusel podstúpiť riziko vlastného rozhodnutia a niesť prípadné následky sa veľmi ľahko napíše: funguje to.

Ak by tento človek rozhodoval sám o sebe, tak by sa spytoval sám seba mnoho a mnoho nocí, či to naozaj funguje a čo ak to práve na neho nebude fungovať, čo ak potom už bude neskoro, na koľko percent asi funguje to zaručene fungujúce, čo ak mi to viac uškodí, ako pomôže ... Vtedy by napísal, že to možno u niekoho funguje, lebo zovšeobecniť sa to naozaj nemôže.

Buchač tu veľakrát napísal, že kto nezažil, nepochopí. Toto platí nie na 100%, ale na 1000%.
10 0
eri ka eri ka

eri ka je offline (nepripojený) eri ka

ahojte všetci, dnes som bola pre výsledky z CT, ihneď som ich vzala ku chirurgovi (deň predtým ma kontaktoval, či už maminka absolvovala CT a že s výsledkami mám ísť za ním), chirurg si výsledky pozrel, zhodnotil CT ako negatívne, tým pádom by sa mohlo podľa neho pristúpiť k reoperácii, čo však ešte chce konzultovať s onkologičkou a neurochirurgom, či je táto operácia možná vzhľadom na vek maminky (63)..taktiež mi dnes povedal, že počas laparoskopii žlčníka odstránil aj jednu uzlinu (o čom som doteraz netušila), uzlinu asi tiež poslali na histológiu - bola negatívna...reoperovať by vlastne teraz chceli tkanivo pri pečeni, ale nevedia sa rozhodnúť...síce tomu už prestávam rozumieť, ale veľmi ma potešilo a upokojilo, že aspoň krv a CT je negatívne (bodaj by to tak bolo vždy a pravdaže aj u každého z vás) prajem Vám všetkým veľa zdravia a o tom, čo bude ďalej, určite dám vedieť ...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Erika, tak to sa veľmi teším a určite daj vedieť ako to celé bude pokračovať. Niekomu inému takéto informácie môžu pomôcť.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ahoj Erika...držím palce aby dopadlo všetko čo najlepšie...ja len k tomu veku som...moju babku operovali teraz v máji na Kramároch....vzali jej prsník tumor 4x5....operovali ju vo veku 89r...vysoko rizikový pacient...vek xy diagnoz...2x embolia.....bolo to bud alebo....babka prežila!....výsledky z histo.samozrejmé zlé...dalšiu liečbu odmietla.
po čakaní na onko ústave v BA....omylom do inej ambulancie , kde sa konzultujú operácie....nakoniec vyšlo najavo, že asi by ju ani nezoperovali...pri čítaní jej anamnézy ....až ked lekárka prišla k poslednej správe a zistila, že operácia už bola...
3 0
eri ka eri ka

eri ka je offline (nepripojený) eri ka

ahojte, krásny deň želám všetkým Dnes mi zavolal chirurg, v pondelok máme ísť pre výsledky k onkologičke (povedala, že je všetko OK) a v stredu ideme do BA NOÚ za Mudr. Romanom Dovalom, ktorý sa na maminu pozrie. Máte s ním niekto skúsenosť?
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Doktor, ako doktor. Dám ti dobrú radu, ktorú som dostala ja na začiatku mojej choroby, od pacoša, ktorý tam už dlho chodil. Keď ideš do NOÚ, nikdy si nič neplánuj, nikdy nevieš ako dlho tam v ten deň budeš.
Tí, ktorí sú tam prvý krát sú často vyvalení z toho, ako to tam funguje. Plné chodby onkáčov, väčšinou trpezlivo, bez stresu čakajú, kedy na nich príde rad, kedy sestrička zavolá ich meno. To čakanie je niekoľko hodinové. Tí čo nejdú na chemo, čakajú dlhšie.
Vždy mi je do smiechu, keď prídem k bežnému lekárovi a tam niekto čaká pol hoďku až hodinu a sťažuje sa tam na celú čakáreň , že toto už nie je normálne. Vtedy si pomyslím, že by ho bolo treba poslať na onkológiu, aby si vážil čo má.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moja mama z babkou...tam bola aj ked sme logicky usudili,ze netreba na Kramaroch,ze treba aj ked odmieta dalsiu liecbu.....ze aby bola niekde evidovana.....ano plne chodby...nekonecne cakanie......nakoniec aj tak zbytocne...
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

Erika som rada,že výsledky ma mamina negatívne a prajem jej aby jej všetko dobre dopadlo a nech sa drží,musíme to všetci vydržať.
0 0
eri ka eri ka

eri ka je offline (nepripojený) eri ka

ďakujem demeter. tebe sa ako darí? dúfam, že dobre a tiež ti prajem, nech je všetko v poriadku. ano musíme to vydržať.
0 0
demeter demeter

demeter je offline (nepripojený) demeter

V stredu som bola na 5 chemoterapii,ale po tej mi už bolo dosť zle,na druhý deň som dostala infúziu,ta mi pomohla,že mi je trochu lepšie,ešte jednu chemoterapiu mám pred sebou a už len čakať na operáciu.Verím,že to dobre dopadne.
0 0
eri ka eri ka

eri ka je offline (nepripojený) eri ka

držím ti palce demeter, aby si to zvládla a uzdravila sa! nás čaká v stredu konzultácia s chirurgom, tak som zvedavá, čo nám povie, či odporučí ďalšiu operáciu, alebo čo bude nasledovať ďalej...
0 0
eri ka eri ka

eri ka je offline (nepripojený) eri ka

... prichádza týždňové čakanie na rozhodnutie chirurga z BA NOÚ, či maminku operovať, alebo nie...ak áno, tak odoberie maminke pečeňové tkanivo 2cm do hĺbky, kde bol predtým umiestnený žlčník...síce sme tam nečakali dlho a ani tam neboli plné chodby onkáčov (ako spomínala Jarka - asi sme mali "šťastie"), ale predsa nemám dobrý pocit z tejto onkológie...nepáči sa mi ani samotný chirurg, ledva nám povedal jednu kompletnú vetu a keď som sa ho spýtala, akú operáciu chce zvoliť pri maminke (či klasickú), tak sa len usmieval ako taký šašo a vôbec mi to nevysvetlil....jedno čo si o tomto myslím je: či je to pacient, alebo rodinný príslušník, tak každý z nich má právo pýtať sa lekára na všetko čo ho ohľadom ochorenia zaujíma, vrátane samotnej operácie, a lekár by mal byť TEN, kto vypočuje, poradí, pochopí a úprimne odpovie............namiesto toho som sa dočkala z jeho strany "veľkého ticha" ))
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Erika a čo si chcela počuť? Veď píšeš, že chirurg ešte len rozhodne, či bude operovať. Ak áno, odoberie tkanivo.Podľa výsledkov sa posúdi rozsah a následne zvolí vhodný spôsob operácie. To ako má už teraz vedieť, akú operáciu zvolí pri maminke? Uznaj, že je zbytočné, aby teraz vymenoval všetky možné spôsoby. Ale aspoň povedať, že sa rozhodne, až keď bude mať všetky výsledky Ti mohol. Ak to teda nepovedal.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať