Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Akurát ma trochu zaráža myslenie lekára (viď zvýraznené), že chemo zabije dobré buňky...
Nezvyknem prispievat do tejto temy, ale vzdy nakuknem.
Je to tak, klasicka chemo zabija aj zdrave bunky.
Ja som si hladala nejake info koli otcovi, ma B-CLL. Najprv bol len v pozorovani, bola som konzultovat jeho zdravotny stav s hematologickou ... a zrazu ho poslala za klinikmi a otec bol na prvej chemoterapii ... resp. imunoterapii. Priznam nemam to cele este nastudovane, nejako pri malej nestiham, ale mozno sa to niekomu zide tak prikladam link
http://www.solen.sk/pdf/b812be84d6ac...f95c53fe72.pdf
http://www.nvr.sk/osveta/prednasky-a...erstvo-obrany/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Akurát ma trochu zaráža myslenie lekára (viď zvýraznené), že chemo zabije dobré buňky...
Nezvyknem prispievat do tejto temy, ale vzdy nakuknem.
Je to tak, klasicka chemo zabija aj zdrave bunky.
Ja som si hladala nejake info koli otcovi, ma B-CLL. Najprv bol len v pozorovani, bola som konzultovat jeho zdravotny stav s hematologickou ... a zrazu ho poslala za klinikmi a otec bol na prvej chemoterapii ... resp. imunoterapii. Priznam nemam to cele este nastudovane, nejako pri malej nestiham, ale mozno sa to niekomu zide tak prikladam link
http://www.solen.sk/pdf/b812be84d6ac...f95c53fe72.pdf
http://www.nvr.sk/osveta/prednasky-a...erstvo-obrany/
Anet

Si vypichla len tú jednu vetu z môjho príspevku.
Samozrejme, že chemo zabíja AJ zdravé bunky. Ale ide o to, že zabíja (snaží sa) HLAVNE zlé bunky.
Ako ja vravím,dojesexuje celý organizmus.. Mal som možnosť počuť, ako sa poniektorí pacienti vrúcne rozprávali zo záchodovou misou. No ak chemo zaberie, tak sa jedinec otrasie, dá sa dostať vcelku aj rýchlo do poriadku.

Tvoje linky sú úzko špecifické a ja ale vravím vo všeobecnosti ( ako väčšinou vždy), nakoľko inak sa ani nedá.
0 1
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

KristianBB, prepáč...možno na Teba viacerí reagujeme podráždene...ale....
Prežila som všeličo /zatiaľ netrpím rakovinou/ ale v mojom okolí bolo jej neúrekom...žila som s tými ľuďmi dennodenne...ver mi, že tú bolesť a beznádej by si potom pochopil....možno chceš pomôcť, ale takto Ťa skôr všetci odsúdia, než pochopia.......
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Anet

Si vypichla len tú jednu vetu z môjho príspevku.
Buchac, tvoju vetu som si vybrala len aby sa mal od coho moj prispevok "odpichnut".
Ako som pisala, nemam to celkom prestudovane a netusim ci sa imunoterapia da vyuzit aj pri inych onko ochoreniach ako B-CLL.
0 0
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

Aj mojej mami priatel ju prezil, s tym, ze odmietol chemoterapiu a uplne sa vyliecil alternativnymi metodami. (Moj otec, uzivajuci chemo ju neprezil, hold osud je nevyspitatelny...)
Bolo by teraz v poriadku podla teba, keby tu prispieval a prezentoval len svoje nazory ako tie spravne a len svoje rady ako dobre ? Ved si to zazil na vlastnej kozi...
Ja to velmi dobre chapem
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

KristianBB
Aj mojej mami priatel ju prezil, s tym, ze odmietol chemoterapiu a uplne sa vyliecil alternativnymi metodami. (Moj otec, uzivajuci chemo ju neprezil, hold osud je nevyspitatelny...)
Bolo by teraz v poriadku podla teba, keby tu prispieval a prezentoval len svoje nazory ako tie spravne a len svoje rady ako dobre ? Ved si to zazil na vlastnej kozi...
Ja to velmi dobre chapem
..nechaj tak....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

KristianBB
Aj mojej mami priatel ju prezil, s tym, ze odmietol chemoterapiu a uplne sa vyliecil alternativnymi metodami. (Moj otec, uzivajuci chemo ju neprezil, hold osud je nevyspitatelny...)
Bolo by teraz v poriadku podla teba, keby tu prispieval a prezentoval len svoje nazory ako tie spravne a len svoje rady ako dobre ? Ved si to zazil na vlastnej kozi...
Ja to velmi dobre chapem


...ak chceš poradiť, rob to nenásilne...jemne....ľudia, ktorí bojujú sami so sebou a chorobou nemajú záujem bojovať aj s inými !
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

KristianBB
Precital som si tuto temu v noci skoro celu. A mam taky divny pocit. Je tu par ludi (ti najcastejsie prispevajuci), ktori na mna posobia velmi namyslene, kt. sa tvaria akoby zjedli celu mudrost sveta, ziadny iny nazor ani rada nemoze byt dobra, len a len tie ich.
Ale z coho mam este horsi pocit je to, ze ti isti ludia, nehnevajte sa na mna (asi je to len pocit), akoby tu kopali za farmaceuticke spolocnosti, odsudzuju absolutne vsetko alternativne, vsetko, co neprinesie zisky farmaceutickemu priemyslu. Jednoducho snaziaci sa odhovarat ludi od vsetkeho, okrem striktne zauzivanych metod.
Ak som sa niekoho dotkol, ospravedlnujem sa, ale taky pocit mam po precitani temy.
Kristian, mrzí ma, že máš taký pocit. Aby som trošku osvetlila situáciu. Nikto z nás nekope za žiadnu farmaceutickú firmu. Ak si prečítal skoro celú tému, musel si si všimnúť rozdiel na jej začiatku a za asi posledný rok. Začali sa tu množiť linky na viac menej zaručenú alternatívu a mnohé sú len skrytou reklamou. Vierka, ktorá túto tému založila na pomoc onkopacientom z tohto dôvodu z vlastnej témy odišla a zrejme už nadobro. Nevládze už bojovať proti tomu silnejúcemu podsúvaniu. Nikto z nás sa tu nevyliečil alternatívou a preto si nikto z nás nedovolí dať odporúčania tohto typu, podporiť, alebo navádzať niekoho smerom na alternatívnu liečbu. To si jednoducho nikto nezoberie na zodpovednosť. Máme skúsenosť len s klasickou liečbou.
Ak sa nájde čo len jeden človek, ktorý sa naozaj vyliečil alternatívou, nech založí o tom novú tému. Nepochybujem, že pre záujem o ňu skolabuje celá porada.

A teraz niečo o mne. Liečila som sa klasicky chemoškou. Na začiatku choroby som ani netušila, že nejaká alternatíva by mohla vôbec existovať. Následky z liečby ma tak, ako väčšinu z nás ma priviedli až k tej alternatíve a veciam, nad ktorými by som si pred tým ťukala na čelo.
Cvičím štvrtým rokom tai či, druhý rok sa venujem čchi kungu, snažím sa na moje problémy používať alternatívu a dosť vytrvalo odmietam lieky, pokým sama neuznám, že už je čas na klasiku. Snažím sa, aby som sa sama pričinila o to, že chorobe nedám len takú ľahkú šancu na vrátenie.
A klamala by som predovšetkým samu seba, ak by som nepriznala, že v duchu zvažujem aj to, ako sa rozhodnúť v prípade, že sa choroba vráti. Neuveríš, ale zatiaľ som rozhodnutá, že už žiadne chemo a úplne naplno využijem alternatívnu TČM, za podmienky, že budem spolupracovať s človekom, ktorý má v tejto oblasti bohaté, niekoľkoročné skúsenosti a ktorému verím. Človek, ktorý pozná všetko okolo tela z pohľadu TČM a ktorý nefunguje len na tom, že to predáva. Ten predaj je už len dôsledok a príčina je pomoc ľuďom.
Verím, že bude ešte dlho, dlho žiť a ja ho nikdy nebudem potrebovať.

Ale nič z toho, čo som o sebe napísala, nie je zaručený návod pre iných. Nedovolím si niekoho ovplyvňovať a navádzať ho na nejaký smer. Musím zhodnotiť fakty a výsledok je ten, že som sa liečila pomocou chemo a zatiaľ som v poriadku.

Dúfam, že som to napísala dosť zrozumiteľne.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
Precital som si tuto temu v noci skoro celu. A mam taky divny pocit. Je tu par ludi (ti najcastejsie prispevajuci), ktori na mna posobia velmi namyslene, kt. sa tvaria akoby zjedli celu mudrost sveta, ziadny iny nazor ani rada nemoze byt dobra, len a len tie ich.
Ale z coho mam este horsi pocit je to, ze ti isti ludia, nehnevajte sa na mna (asi je to len pocit), akoby tu kopali za farmaceuticke spolocnosti, odsudzuju absolutne vsetko alternativne, vsetko, co neprinesie zisky farmaceutickemu priemyslu. Jednoducho snaziaci sa odhovarat ludi od vsetkeho, okrem striktne zauzivanych metod.
Ak som sa niekoho dotkol, ospravedlnujem sa, ale taky pocit mam po precitani temy.
Viacmenej som si istý, že narážaš na mňa. Mne je to úplne jedno.
Mne tie farmaká totiž pomohli...síce mám doteraz tie vedľajšie účinky po chorobe, ale to je už iná káva.
Zisky pre farmafirmy ?
Hm...a uveríš, že som statočnú sumu položil do obálok ??? Keby som kopal za tie firmy, tak by to snáď bolo aj opačne.

Poviem aj inak. To, že si prečítal celú tému ešte neznamená, že si ju aj pochopil. Ja si kľudne aj Einstainovú teóriu relativity prečítam, no rozumiem z nej trt makový.

KristianBB
Aj mojej mami priatel ju prezil, s tym, ze odmietol chemoterapiu a uplne sa vyliecil alternativnymi metodami. (Moj otec, uzivajuci chemo ju neprezil, hold osud je nevyspitatelny...)
Bolo by teraz v poriadku podla teba, keby tu prispieval a prezentoval len svoje nazory ako tie spravne a len svoje rady ako dobre ? Ved si to zazil na vlastnej kozi...
Ja to velmi dobre chapem
Takže poďme do dôsledkov.
Ak si čítal celú tému, tak potom aj vieš, čo a ako som absolvoval. Lenže to boli len načrtnuté hrubé rysy, do detailov sa nikomu veľmi nechce.
Pokiaľ dobre viem a aj pamätám, tak nezvyknem nejak svoje názory ohľadom zdravia dávať ako určujúce a správne, najsprávnejšie. Snažím sa písať vo všeobecnosti, nakoľko som toho názoru, že každé ochorenie vážnejšieho charakteru závisí od daného jedinca.

Teraz konkrétnejšie otázky:
Aké ochorenie mal otec ?
Aké ochorenie mal priateľ ?
Aké štádium choroby to bolo ?
Aký vek mali ?

Ak to nie je tajomstvo, koľko máš rokov Ty ?
Koľko rokov si mal, keď otec zomrel ?
0 1
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

Buchac, snad si nemyslis, ze ti tu budem rozpravat detaily z mojho sukromia ako na vysluchu. Priatel hrube crevo - 40 dsiatnik, otec pankreas - 50siatnik
Ano, myslel som aj teba, ale nie len. Netvrdim, ze je to tak, to si nedovolim, len mam taky pocit
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

[QUOTE="KristianBB"]
Urcite sa to da, ako som hovoril, mojej mami priatel sa vyliecil uplne a bez chemo, pouzival sice strasne vela alternativnych veci, ale podarilo sa bez neziaducich ucinkov chemo... A hlavnu ulohu v tom zohralo MMS.
QUOTE]

Ty nechápeš nás, ale ja ani len trochu nechápem, prečo sem nenapíšeš konkrétne k tomu, čo som citovala. Buchač sa ťa pýtal už niečo, ale neodpovedal si.
Ver mi, zaujímalo by ma veľmi čo a ako. Ak sa naozaj vyliečil, prečo nám nenapíše niečo o tom človeku napr. vek, typ rakoviny, aký druh alternatívy /nie konkrétne názvy všetkého čo bral, ale stačí z čoho vychádzal liečiteľ, alebo sa liečil sám, ...

Ten citovaný odsek ako taký ťažko niekomu pomôže. A tiež nikomu nepomôže len nahádzanie linkov. Treba skutočný, ale naozaj skutočný príbeh a reálneho človeka. Tu ide o vlastné skúsenosti a nie odkazy na nejaké stránky. Keby mne tu v mojich najhorších časoch namiesto odpovedí a dobrých rád nahádzali nejaké linky, tak by mi s prepáčením trt pomohli.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Jarka 1
KristianBB
Urcite sa to da, ako som hovoril, mojej mami priatel sa vyliecil uplne a bez chemo, pouzival sice strasne vela alternativnych veci, ale podarilo sa bez neziaducich ucinkov chemo... A hlavnu ulohu v tom zohralo MMS.
Ty nechápeš nás, ale ja ani len trochu nechápem, prečo sem nenapíšeš konkrétne k tomu, čo som citovala. Buchač sa ťa pýtal už niečo, ale neodpovedal si.
Ver mi, zaujímalo by ma veľmi čo a ako. Ak sa naozaj vyliečil, prečo nám nenapíše niečo o tom človeku napr. vek, typ rakoviny, aký druh alternatívy /nie konkrétne názvy všetkého čo bral, ale stačí z čoho vychádzal liečiteľ, alebo sa liečil sám, ...

Ten citovaný odsek ako taký ťažko niekomu pomôže. A tiež nikomu nepomôže len nahádzanie linkov. Treba skutočný, ale naozaj skutočný príbeh a reálneho človeka. Tu ide o vlastné skúsenosti a nie odkazy na nejaké stránky. Keby mne tu v mojich najhorších časoch namiesto odpovedí a dobrých rád nahádzali nejaké linky, tak by mi s prepáčením trt pomohli.
KristianBB
Buchac, snad si nemyslis, ze ti tu budem rozpravat detaily z mojho sukromia ako na vysluchu. Priatel hrube crevo - 40 dsiatnik, otec pankreas - 50siatnik
Ano, myslel som aj teba, ale nie len. Netvrdim, ze je to tak, to si nedovolim, len mam taky pocit
Nuž veľa sme sa nedozvedeli....

Takže dám to svoje múdrô.
Rakovina pankreasu je jednou z najhorších onko ochorení, tam sa to obvykle končí exitom...ako Tvoj foter.
Priateľ nebol určite v takom štádiu, že si dovolil dumky robiť. Mne urobili vyšetrenia a hajde pod skalpel...dávali mi 5 % ( päť percent) na prežitie.
Tak mi tu, požiadam Ťa, nebi kliny do hlavy...na to som už dosť starý.

P.S.:
Dedukujem, že máš maximálne 25-30 rokov...foter zomrel, keď si mal cca 15 rokov....a vtedy si to veľmi jeden neuvedomuje.

...a tie kvapky MMS ???
Názor som už dal nie raz....sóda bicarbóna ešte nikoho nevyliečila. Maximálne sa od nej len fasa odgrgne.
0 1
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

Dal som sem linky iba na najvacsie Ceskoslovenske forum o MMS, ktore bolo podla jeho slov zaklad uspechu. Tolko skusenosti je prepisovat nemozne. Preto som ho tu spomenul a ci si o to chce niekto pozistovat viac, je to na nom samom. Nebudem tu nikomu nic vnucovat ani nikoho na nic nahovarat, ani som to nerobil, ani nebudem. A to ani nechcete. Len mi bolo cudne, ze som precital dost stran tejto temy anikde nebolo spomenute, ma zaujimalo, ci o tom vobec viete.
Ja som s nim v moc castom kontakte nebol a nebudem s nim mozno v kontakte uz nikdy, takze vam do detailov nepoviem. A nemam s tym osobne skusenosti ako vy, o rakovine neviem zdaleka tolko, ako vy.
Viem hlavne o MMS.
Pil hektolire roznych stiav , komplet zmenil zivotospravu, rozne exoticke rastliny uzival, napr. noni, macaci pazur... Antioxidanty, lykopen, a urcite dalsie veci
Porovnat mms a sodu moze len niekto, kto o tom nema ani len zakladne informacie.
Dedukujes skoro spravne, vek si trafil v hornej hranici... A co ? To ma diskvalifikuje z debaty, lebo je tu niekto starsi ? Nebud povysenecky a sebecky... Toto forum nie je len pre teba a ludi, ktori na tom boli podobne, ale cita si ho mnoho ludi s roznymi formami rakoviny, stadiami, nazormi a skusenostami, aj ked sem vobec neprisievaju.
Naposledy upravil KristianBB : 11.09.14 at 12:58
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Kristian, mňa osobne by zaujímalo, či bolo na začiatku ochorenie potvrdené lekárom a na základe lekárskych vyšetrení vyhodnotené ako zhubné a či potom bolo aj pomocou lekárskych vyšetrení potvrdené, že pozitívny zhubný nález / nádor, alebo ako chcete/ je vyliečený Toto má pre mňa výpovednú hodnotu.
Poznám ľudí, ktorí ma ohúrili s tým, že majú rakovinu a keď som sa spýtala na liečbu, povedali, že žiadna nebola treba, lebo to len vyoperovali a nebolo to zhubné.
0 0
KristianBB KristianBB

KristianBB je offline (nepripojený) KristianBB

? Samozrejme, ze bol u lekara. Ked odmietal chemoterapiu, asi bol zhubny nie ? Hovorim, detaily vam nepoviem, spytam sa mami, potom vam napisem
Ale pripadov, kedy sa ludia vyliecili bez chemoterapie. alternativnymi metodami je velmi vela.
.... takuto dlhu debatu som tu nikdy nemal vplane viest. Nezvyknem moc vypisovat na fora
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
Dal som sem linky iba na najvacsie Ceskoslovenske forum o MMS, ktore bolo podla jeho slov zaklad uspechu. Tolko skusenosti je prepisovat nemozne. Preto som ho tu spomenul a ci si o to chce niekto pozistovat viac, je to na nom samom. Nebudem tu nikomu nic vnucovat ani nikoho na nic nahovarat, ani som to nerobil, ani nebudem. A to ani nechcete. Len mi bolo cudne, ze som precital dost stran tejto temy anikde nebolo spomenute, ma zaujimalo, ci o tom vobec viete.
Ja som s nim v moc castom kontakte nebol a nebudem s nim mozno v kontakte uz nikdy, takze vam do detailov nepoviem. A nemam s tym osobne skusenosti ako vy, o rakovine neviem zdaleka tolko, ako vy.
Viem hlavne o MMS.
Pil hektolire roznych stiav , komplet zmenil zivotospravu, rozne exoticke rastliny uzival, napr. noni, macaci pazur... Antioxidanty, lykopen, a urcite dalsie veci
Porovnat mms a sodu moze len niekto, kto o tom nema ani len zakladne informacie.
Dedukujes skoro spravne, vek si trafil v hornej hranici... A co ? To ma diskvalifikuje z debaty, lebo je tu niekto starsi ? Nebud povysenecky a sebecky... Toto forum nie je len pre teba a ludi, ktori na tom boli podobne, ale cita si ho mnoho ludi s roznymi formami rakoviny, stadiami, nazormi a skusenostami, aj ked sem vobec neprisievaju.
Si ma nepochopil........
Nie som povýšenecký a ani sebecký ( teda nie vždy a nie vo všetkých okolnostiach).
Ten vek je o niečom inom.
Ja som mal tie problémy pred 13 rokmi, takže aj moje dievky boli o tie roky mladšie. Jedna chodila na strednú a druhá na základnú školu v tej dobe.
Takže som mal možnosť vidieť, ako si ne/uvedomovali závažnosť choroby.
Už si trochu v obraze ?

-------------------------------------------------

Anti všeliaké som sa snažil aj ja, na kilá a litre...viď moje príspevky, nerozpisujem ich znova.

--------------------------------------------------

Budeš asi oponovať, no nejaké stránky o MMS nie sú pre mňa pádnym argumentom.
Spomínaš jednotlivcov, ktorí čítajú, no neprispievajú. ...a vieš, mne ide aj o týchto, nakoľko jeden v tej ťažkej situácii vyskúša všetko možné. No nie vždy tie alternatívy pomôžu, skôr naopak.
Tiež som dal niekde link, kde sa vyjadrili menovití odborníci na základe relevantných vyzkumov, že MMS je proste blud...
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

KristianBB
? Samozrejme, ze bol u lekara. Ked odmietal chemoterapiu, asi bol zhubny nie ? Hovorim, detaily vam nepoviem, spytam sa mami, potom vam napisem
Ale pripadov, kedy sa ludia vyliecili bez chemoterapie. alternativnymi metodami je velmi vela.
.... takuto dlhu debatu som tu nikdy nemal vplane viest. Nezvyknem moc vypisovat na fora
Dobre, spýtaj sa mamy a napíš. Ženy si zvyknú pamätať viac detailov. Ja zatiaľ poznám ľudí, ktorí sa vyliečili alternatívou len na základe toho, že jedna pani povedala = JPP. Možno ty budeš prvý, kto to zmení. Veď nikto od teba nechce mená a adresy. A nepozeraj sa na to ako na vypisovanie. Keby sme to robili všetci, tak by táto téma neexistovala.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
KristianBB
Ja som uz nechodil ani zakladnu, ani na strednu skolu.
To ze sa ,,renomovani" odbornici tak vyjadruju, je uplne samozrejme, vyjadruju sa tak takmer o vsetkom prirodnom, co neprodukuju farmafirmy. Ked mi sem das jeden odkaz, ako mms niekomu dlhodobo uskodilo, ja sem dam 500 ludi, ktorym to priam neskutocne pomohlo. A nie len pri rakovine, ale obrovskej skale ochoreni a problemov. Tych ludi su po celom svete statisice, mozno miliony, to ze to nieco dokaze si nevsimli uz len ludia, ktori si to nechcu vsimnut. To, ze mms nici vsetky zle, kysle bunky a pritom zanechava zasadite, zdrave je holy fakt, takze nieco to predsa len robi nemyslis ?

Jarka, nebolo to tak davno, ta si bude pamatat urcite. Vyliecili sa alternativou vdaka tomu, ze jedna pani povedala ? Ale vyliecili sa nie ? Alternativou sa vyliecilo uz tak vela ludi po celom svete, ze to moze prehliadnut len slepy, hluchy clovek.
Dobre neham vas si tu diskutovat svojim starym stylom, nemam zbytocnu energiu ani chut stracat tolko casu na fore. Vela zdravia prajem vsetkym
Tu je ten bohovský rozdiel medzi oboma tábormi.
Tí renomovaní odborníci ( bez úvodzoviek ) povedia aj negatíva tej liečby.
Tí "renomovaní odborníci" (s úvodzovkami) vidia a propagujú len a len tie "klady".
Máš už svoje roky...ale keď veríš tomu, že kvapky MMS pomôžu tak širokému spektru chorob ( viď zoznam v linku ), tak si buď fantasta alebo chorý (bez urážky).
http://www.mms1.wbl.sk/Choroby-od-A-...-uzivanie.html
Lebo taký zázrak ešte nevymysleli...a keby sa to tak udialo, tak by už dávno bola udelená Nobelová cena, ktorá je pre tento účel dávno prichystaná.
--------------------------------------
...a máš aj pravdu, aj ja mám ešte dnes čo-to na prácu-koníček...
3 1
LadyAegwynn LadyAegwynn

LadyAegwynn je offline (nepripojený) LadyAegwynn

Neviete mi nikto pomoct:

Aj keď je ťažké špecifikovať bežný prípad, aká je priemerná úspešnosť liečby rádioterapiou?

Aké sú priemerné celkové náklady liečby rakoviny rádioterapiou na Slovensku?

Líšia sa výraznejšie od iných krajín?

Kto všetko sa na tejto sume zúčastňuje, prípade aj je možné aspoň približne akým pomerom?

Ktoré firmy dodávajú techniku, materiál a ďalšie nevyhnutné súčasti potrebné pre vykonávanie rádioterapie?

Obstaráva ich ministerstvo, či jednotlivé subjekty ako také?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
LadyAegwynn
Neviete mi nikto pomoct:

Aj keď je ťažké špecifikovať bežný prípad, aká je priemerná úspešnosť liečby rádioterapiou?

Aké sú priemerné celkové náklady liečby rakoviny rádioterapiou na Slovensku?

Líšia sa výraznejšie od iných krajín?

Kto všetko sa na tejto sume zúčastňuje, prípade aj je možné aspoň približne akým pomerom?

Ktoré firmy dodávajú techniku, materiál a ďalšie nevyhnutné súčasti potrebné pre vykonávanie rádioterapie?

Obstaráva ich ministerstvo, či jednotlivé subjekty ako také?
1. https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
2. https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl
3. Líšenie ani tak nie, záleží od rôznych špecifikácií - hlavne od financií na obstaranie špeciálnych prístrojov.
4. Rádioterapia v prípade onkologických ochorení je zväčša (na 99%) hradená z poistenia.
Pri chemoterapiách je to trochu iné. Poniektoré medikamenty tabletkového charakteru sú na predpis - s patričným (nie vždy malým) doplatkom.
5. Rádioterapetuické prístroje sú dodávané predsa certifikovanými dodávateľmi (výrobcami) danej techniky.
Obstaráva ich aj ministerstvo a aj jednotlivé subjekty (zdravotnícke zariadenia), ktoré nepatria pod neho.
Niekedy sú to aj zbierky, niekedy dary...
2 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať