Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

plavčík Pozri príspevok
Pre UCT007 - viem ako sa cítiš... ľahko sa povie, že markery sú len čísla...ale keď pre tieto "čísla" Vás posielájú od jedného vyšetrenia k ďalšiemu a ďalšiemu a čakáte na výsledky tak nech sa snažíte ako koľvek myslieť pozitívne - nejde to.

Nezostáva nám nič iné ako dúfať...

Prajem Vám všetkým len samé dobré správy!!!
... ale veď DÚFAŤ, to je veľmi pozitívne (aj keď niekedy je to možno jediné, čoho sa ešte môžme držať...)

Držím všetkým palce!, a aj čo najmenej "predvianočného stresu" želám...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Je naozaj ťažké, pozitívne myslieť. Nestačí len chcieť, snažiť sa, ale treba pomôcť sebe samému, aby to človek aj dokázal. I keď sa to občas nebude dariť, ale vo veľkej miere áno. Každý si musí intuitívne nájsť sám to, čo mu pomôže k pozitívnemu mysleniu.
Ja som sa našla v cvičení Tai Chi - nie vonkajšieho štýlu /bojového/, ale vnútorného štýlu, zameraného na zdravotnú stránku. Aj keď Ivan, nebude so mnou súhlasiť, lebo je to stále Tai Chi. Psychicky aj fyzicky mi to veľmi pomáha a len to je pre mňa dôležité.
7 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Dievčatá,

som na tom podobne, nemám dobre markery nie len Ca 19-9, ale i Ca15-3 a CA 74-9, no zo svojej vlastnej skúsenosti viem (11 rokov), že tieto čísla nie v každej situácii sú hneď onkologického charakteru, niekedy stačí malý zápal o ktorom nevieme a zvýšia sa nám.
No nie to som chcela napísať, ale to: čo už urobíme ak sa zvýšia, nič, naozaj viem, že zbytočne sa budem trápiť či mám rakovinu, alebo nie, čakať na výsledky, trápením absolútne nič nezmením, musím s tým žiť.
Ak sa naučíte s tým žiť, že je Vašou súčasťou toto ochorenie, ako keby od narodenia, máte skoro polovičku úspechu v boji.
Najväčším pomocníkom rakoviny je stres a strach, preto ja žijem každý deň tak ako keby som sa s tým narodila. Viem, že skôr či neskôr ten boj prehrám, ale prečo by som ho mala vzdať, alebo ulahčiť rakovine zvíťaziť nado mnou.
Nehnevajte sa, že takto otvorene to píšem, ale ja tak žijem. Niekedy sú obdobia lepšie , inokedy horšie, no snažím sa žiť naplno a robiť to čo ma baví.
Idú sviatky - vianoce, úprimne? Teším sa na ne, chystám výzdobu, pomaly upratujem, zháňam drobnosti pod stromček a neuvažujem nad tým čo bude, teším sa z toho čo je dnes.
Včera sme sa rozlúčili s Jarkou, bolo to neskutočne smutné, ale trápením sa nepomôžeme nikomu, hlavne nie sebe.

Snažte sa žiť, tak nie ako keby sa Vás to ochorenie netýkalo, ale tak, že Vás sa netýka.
Prežite vianoce v kruhu svojich blízkych s úsmevom na tvári a tešte sa z každého dňa.

Ja ak príde čas, odídem s úsmevom, nedám rakovine ten pocit , že nado mnou zvíťazila, tak nedovoľte to ani Vy.
Naposledy upravil VieraPopluharova : 08.12.11 at 13:25
29 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Vierka, ďakujem, tak tento Tvoj príspevok si vytlačím a dám zarámovať, aby som ho mala každý deň na očiach.
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá,

som na tom podobne, nemám dobre markery nie len Ca 19-9, ale i Ca15-3 a CA 74-9, no zo svojej vlastnej skúsenosti viem (11 rokov), že tieto čísla nie v každej situácii sú hneď onkologického charakteru, niekedy stačí malý zápal o ktorom nevieme a zvýšia sa nám.
No nie to som chcela napísať, ale to: čo už urobíme ak sa zvýšia, nič, naozaj viem, že zbytočne sa budem trápiť či mám rakovinu, alebo nie, čakať na výsledky, trápením absolútne nič nezmením, musím s tým žiť.
Ak sa naučíte s tým žiť, že je Vašou súčasťou toto ochorenie, ako keby od narodenia, máte skoro polovičku úspechu v boji.
Najväčším pomocníkom rakoviny je stres a strach, preto ja žijem každý deň tak ako keby som sa s tým narodila. Viem, že skôr či neskôr ten boj prehrám, ale prečo by som ho mala vzdať, alebo ulahčiť rakovine zvíťaziť nado mnou.
Nehnevajte sa, že takto otvorene to píšem, ale ja tak žijem. Niekedy sú obdobia lepšie , inokedy horšie, no snažím sa žiť naplno a robiť to čo ma baví.
Idú sviatky - vianoce, úprimne? Teším sa na ne, chystám výzdobu, pomaly upratujem, zháňam drobnosti pod stromček a neuvažujem nad tým čo bude, teším sa z toho čo je dnes.
Včera sme sa rozlúčili s Jarkou, bolo to neskutočne smutné, ale trápením sa nepomôžeme nikomu, hlavne nie sebe.

Snažte sa žiť, tak nie ako keby sa Vás to ochorenie netýkalo, ale tak, že Vás sa netýka.
Prežite vianoce v kruhu svojich blízkych s úsmevom na tvári a tešte sa z každého dňa.

Ja ak príde čas, odídem s úsmevom, nedám rakovine ten pocit , že nado mnou zvíťazila, tak nedovoľte to ani Vy.

...Vierka, už som to viackrát napísala, ale pri každom Tvojom príspevku, či dobrom skutku to musím vravieť a písať zas a zas..... si obdivuhodná ŽENA!!!!!! Držím päste Tebe i ostatným, ktorí stále rozdávate KO tej potvore... Krásny deň i celý predvianočný čas !
9 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Vierka - nik by to krajšie nenapísal. Si žena, ktorá vie o čom píše a píše to jemne a so srdca, hlboko sa pred Tebou a Tvojím správnym postojom skláňam.
10 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

katarina.j Pozri príspevok
Ja som sa nechcela nikoho dotknúť...viem, čo je to za pliaga, čím človek prechádza, más pravdu, kto nezažije, nepochopí, ale nie vsetci su nechápaví...ja velmi dobe viem o čom píšem...presli sme si tým....až do konca :-(
Ved si sa ani nikoho nedotkla, povedala si svoj názor a ja svoj, všetko je v pohode. Ved o tom to je, keby sme mali všetci rovnaký názor, tak by sme si ani "nepokecali", maj sa fajn
3 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá,

som na tom podobne, nemám dobre markery nie len Ca 19-9, ale i Ca15-3 a CA 74-9, no zo svojej vlastnej skúsenosti viem (11 rokov), že tieto čísla nie v každej situácii sú hneď onkologického charakteru, niekedy stačí malý zápal o ktorom nevieme a zvýšia sa nám.
No nie to som chcela napísať, ale to: čo už urobíme ak sa zvýšia, nič, naozaj viem, že zbytočne sa budem trápiť či mám rakovinu, alebo nie, čakať na výsledky, trápením absolútne nič nezmením, musím s tým žiť.
Ak sa naučíte s tým žiť, že je Vašou súčasťou toto ochorenie, ako keby od narodenia, máte skoro polovičku úspechu v boji.
Najväčším pomocníkom rakoviny je stres a strach, preto ja žijem každý deň tak ako keby som sa s tým narodila. Viem, že skôr či neskôr ten boj prehrám, ale prečo by som ho mala vzdať, alebo ulahčiť rakovine zvíťaziť nado mnou.
Nehnevajte sa, že takto otvorene to píšem, ale ja tak žijem. Niekedy sú obdobia lepšie , inokedy horšie, no snažím sa žiť naplno a robiť to čo ma baví.
Idú sviatky - vianoce, úprimne? Teším sa na ne, chystám výzdobu, pomaly upratujem, zháňam drobnosti pod stromček a neuvažujem nad tým čo bude, teším sa z toho čo je dnes.
Včera sme sa rozlúčili s Jarkou, bolo to neskutočne smutné, ale trápením sa nepomôžeme nikomu, hlavne nie sebe.

Snažte sa žiť, tak nie ako keby sa Vás to ochorenie netýkalo, ale tak, že Vás sa netýka.
Prežite vianoce v kruhu svojich blízkych s úsmevom na tvári a tešte sa z každého dňa.

Ja ak príde čas, odídem s úsmevom, nedám rakovine ten pocit , že nado mnou zvíťazila, tak nedovoľte to ani Vy.

Krásne si to napísala !!
Presne o to sa snažím prijať tú chorobu ako by som ju mala roky....ide to pomaly ale ide, operovali ma v júni, ešte na sebe popracujem, aby som to takto vnímala ako ty Vierka. Aj ja sa teším na Vianoce, vyzdobujem byt, pečiem, a venujem sa 7-ročnej prváčke nielen v učení, ale aj inak....naučila som ju včera štrikovať tak štrikuje so mnou, ja svetrík a ona šál bábe. Trochu ma to včera zaskočilo tie zvýšene markery, lebo sa naozaj cítim výborne...ale už som to predýchala.
12 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...ženská jedna ...pesimizmu sa Ti zachcelo ????....doma mám na rozdávanie , taká malá manufaktúra sa občas zjaví vo dverách po návrate z práce ...

VieraPopluharova Pozri príspevok
Dievčatá,

som na tom podobne, nemám dobre markery nie len Ca 19-9, ale i Ca15-3 a CA 74-9, no zo svojej vlastnej skúsenosti viem (11 rokov), že tieto čísla nie v každej situácii sú hneď onkologického charakteru, niekedy stačí malý zápal o ktorom nevieme a zvýšia sa nám.
No nie to som chcela napísať, ale to: čo už urobíme ak sa zvýšia, nič, naozaj viem, že zbytočne sa budem trápiť či mám rakovinu, alebo nie, čakať na výsledky, trápením absolútne nič nezmením, musím s tým žiť.
Ak sa naučíte s tým žiť, že je Vašou súčasťou toto ochorenie, ako keby od narodenia, máte skoro polovičku úspechu v boji.
Najväčším pomocníkom rakoviny je stres a strach, preto ja žijem každý deň tak ako keby som sa s tým narodila. Viem, že skôr či neskôr ten boj prehrám, ale prečo by som ho mala vzdať, alebo ulahčiť rakovine zvíťaziť nado mnou.
...Tak potom prečo tie pochmúrne myšlienky ...???
Nehnevajte sa, že takto otvorene to píšem, ale ja tak žijem.
...otvorene píšeš ???...a čo potom JA...hej , viem , som takpovediac " utajený " - každý máme tú svoju komnatu , ale ako vravím ..." čo na srdci ,to na jazyku "....
...žijem -užívam si ten svoj život ...pijem z jeho náruče plnými dúškami

Niekedy sú obdobia lepšie , inokedy horšie, no snažím sa žiť naplno a robiť LEN a IBA ( poväčšinou... ...) to čo ma baví.
Idú sviatky - vianoce, úprimne? Teším sa na ne, chystám výzdobu, pomaly upratujem, zháňam drobnosti pod stromček a neuvažujem nad tým čo bude, teším sa z toho čo je dnes.
...Vianoce ???...trochu iná káva...nejak veľmô nemusím ...no zároveň musím uvažovať aj dopredu , nič sa nedá robiť
Včera sme sa rozlúčili s Jarkou, bolo to neskutočne smutné, ale trápením sa nepomôžeme nikomu, hlavne nie sebe.

Snažte sa žiť, tak nie ako keby sa Vás to ochorenie netýkalo,
...o čom je reč ...???
ale tak, že Vás sa netýka.
Prežite vianoce v kruhu svojich blízkych s úsmevom na tvári a tešte sa z každého dňa.
...každý deň budúúúú raz Vianoce ....

Ja ak príde čas, odídem s úsmevom, nedám rakovine ten pocit , že nado mnou zvíťazila, tak nedovoľte to ani Vy.
...to sa radšej picnem ...s úsmevom ...
4 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

VieraPopluharova Pozri príspevok
.
....
Ja ak príde čas, odídem s úsmevom, nedám rakovine ten pocit , že nado mnou zvíťazila, tak nedovoľte to ani Vy.
Ono to nie je tak ľahko s úsmevom odchádzať. Posledné dni sú také, aké sú. Zvyčajne je človek napojený na "hadičky" cez ktoré do tela prichádzajú oblbováky na utíšenie bolesti, čo samozrejme narušuje racionálne myslenie, správanie a uvažovanie a človek pomaly ani nevie ako sa volá.
Ano dá sa odchádzať s úsmevom na tvári a dá sa odchádzať aj s úsmevom v duši, hoci je tvár skrivená od bolesti. Ale tento úsmev treba mať hlboko vpečatený vo svojom vnútri a nie každý to dokáže. Ale samozrejme veľmi každému prajem, až príde tá jeho hodina H, aby sa s "úsmevom" dokázal vysporiadať s momentom že TU navždy končí.....
A viem o čom píšem.
14 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Manual Pozri príspevok
Ono to nie je tak ľahko s úsmevom odchádzať. Posledné dni sú také, aké sú. Zvyčajne je človek napojený na "hadičky" cez ktoré do tela prichádzajú oblbováky na utíšenie bolesti, čo samozrejme narušuje racionálne myslenie, správanie a uvažovanie a človek pomaly ani nevie ako sa volá.
Ano dá sa odchádzať s úsmevom na tvári a dá sa odchádzať aj s úsmevom v duši, hoci je tvár skrivená od bolesti. Ale tento úsmev treba mať hlboko vpečatený vo svojom vnútri a nie každý to dokáže. Ale samozrejme veľmi každému prajem, až príde tá jeho hodina H, aby sa s "úsmevom" dokázal vysporiadať s momentom že TU navždy končí.....
A viem o čom píšem.
...snažím sa , snažím ...

...a posledné dni ???......chcel by som mať taký krásny koniec ako môj foter a aj starý otec ...
Neboli nikomu na obtiaž a ani sebe ...do posledných dní , do tej hodiny H žili si ten svoj život ...v spánku sa porúčali .....




....kua ....a prestaňme na takúto nôtu .....
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Ahojte,chcela by som sa opýtať, či má niekto už skúsenosť alebo počul niečo viac o rakovine lymfatických uzlín- konkrétne Non-Hodkingov lymfóm. Internet už mám preštudovaný, chcela by som niekoho vlastný príbeh-skúsenosť, ako sa znáša liečba, symptómy.... vďaka.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veľa je tu popísané,
veľa bolesti, smútku,
či nádeje, ťažké sú slová,
posielam aspoň niečo
... na zamyslenie

Život
Si príliš krátky, na to čo chceme prežiť,
utekáš, naháňaš čas, o nič sa nestaráš,
a ľudia si hľadájú voľnú chvíľu,
na oddych, pokoj či relax.
Ale na preteky s Tebou sa nedá súťažiť,
nik nemá šancu nad Tebou zvíťaziť,
veď ty plynieš, nevšímaš si žiadnu slzu,
bolesť, obavy či strach.
Ty len bežíš, nevnímaš, bezhlavo sa rútiš,
pomedzi prsty preskočíš ako nič,
nezastavíš ani keď je radosť v oku,
ani keď počuť smiech či plač.
Si v každom z nás, musíme sa učiť,
ako s Tebou vychádzať a ako si Ťa deliť,
nedáš si pokoja, smelo pokúšaš každú dušu,
ale tvojim súperom je len čas.
Ideš, pokiaľ sa dá, dá sa odolávať,
musíme byť zdraví a všetko si vážiť,
len každý z nás má inú tvoju mieru
ako aj možnosť všetko ovládať.
Ty rozhodneš kedy pri kom už chceš zastaviť,
zadávaš tempo, kedy z vlaku koho vysadiť,
vtedy už nie je čas na sny či vidinu,
to už je neskoro, žiaľ.
Preto kým bežíš, či rýchlo utekáš,
ja si často spomeniem na srdcu blízkych,
podám im ruku, usmejem sa, poviem novinu,
mám šťastie, že si mi tú možnosť dal.
10 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Lenka1979 Pozri príspevok
Ahojte,chcela by som sa opýtať, či má niekto už skúsenosť alebo počul niečo viac o rakovine lymfatických uzlín- konkrétne Non-Hodkingov lymfóm. Internet už mám preštudovaný, chcela by som niekoho vlastný príbeh-skúsenosť, ako sa znáša liečba, symptómy.... vďaka.
Lenka,

neviem či sa to týka priamo Teba, alebo niekoho blízkeho, no počas existovania tejto témy, sa nám tu nič také nevyskytlo,Ludmilka sa nám dávno neozvala , vedela nám tu vždy poradiť.
V prípade ak by si potrebovala niečo konkretne, môžeš mi napísať ss-ku a na NOU sa môžem u p. Prof. Kozu informovať.

Viera
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Toto som dostala teraz emailom, prečítajte a zvážte, či je špargľa naozaj taká zdravá a lieči aj rakovinu:
3 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Toto som sa teraz dovedel.
(neviem presné názvy tak ma za to nekarhajte napíšem ako viem)
Dcéra mojej sestranice pracuje ,ako výskumný pracovník v nejakom laboratóriu(mikrobiológia alebo niečo podobné) v Brne.Skúmajú skúšajú liečiť civilizačné choroby ,ako cukrovka, rakovina pomocou základných buniek , ktoré dokážu vypestovať z každého organizmu.Tvrdí ,že dokážu vyliečiť akýkoľvek organizmus z rakoviny ,alebo cukrovky pomocou novovypestovaných buniek.(je to dobré dievča nemám sebemenší dôvodik jej neveriť)Jej otec má cukrovku tvrdí ,že jedna injekcia niekam pod žalúdok a je zdravý.Má to háčik na. Slovensku vďaka Kresťansko demokratickému hnutiu je takýto výskum a liečba zakázaná je to trestné a trestné vykonávať skúšať aj na myšiach.V Čechách tento výskum robia na myšiach tam je to ešte dovolené ,ale na základe najnovších nariadení a európskych noriem s týmto ,už takmer ukončeným výskumom musia okamžite prestať!Takže.Celý výskum s laboratóriami aj zamestnancami kúpila nejaká firma z USA.Takže sa sťhuje do USA.Tam je to povolené a dovolené, budeme sa chodiť liečiť do USA k Slovenským lekárom a biológom za obrovské prachy aj keď to vymysleli a vyrobili Česi a Slováci doma v Čechách.
Preto sa pýtam čo tej špinavej KDH-áckej čvarge urobili deti ,ktoré je možné vyliečiť jediným vpichom injekcie???a prečo musia zomrieť len preto ,že nejaký zvrátený kresťanský hlupáci majú svoju vieru.
Som z tohto nenormálne vytočený ,radšej mi to nemala hovoriť.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
VieraPopluharova Pozri príspevok
Lenka,

neviem či sa to týka priamo Teba, alebo niekoho blízkeho, no počas existovania tejto témy, sa nám tu nič také nevyskytlo,Ludmilka sa nám dávno neozvala , vedela nám tu vždy poradiť.
V prípade ak by si potrebovala niečo konkretne, môžeš mi napísať ss-ku a na NOU sa môžem u p. Prof. Kozu informovať.

Viera
Vierka, ďakujem,že si reagovala. Týka sa to môjho ocina. Buď taká dobrá, a ak môžeš tak sa poinformuj u p. prof. KOzu. Vďaka.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...220870... jasné, veď ide o kmeňové bunky...z pupočnej krvi. Ja som mala tiež kmeňové bunky, ale vygenerovali z mojej panvy v labáku. Robili to jedine v KE, ale už dávno nerobia..pardón asi je to
Naposledy upravil Valcake : 09.12.11 at 16:44 Dôvod: doplnok
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
220870 Pozri príspevok
Toto som sa teraz dovedel.
(neviem presné názvy tak ma za to nekarhajte napíšem ako viem)
Dcéra mojej sestranice pracuje ,ako výskumný pracovník v nejakom laboratóriu(mikrobiológia alebo niečo podobné) v Brne.Skúmajú skúšajú liečiť civilizačné choroby ,ako cukrovka, rakovina pomocou základných buniek , ktoré dokážu vypestovať z každého organizmu.Tvrdí ,že dokážu vyliečiť akýkoľvek organizmus z rakoviny ,alebo cukrovky pomocou novovypestovaných buniek.(je to dobré dievča nemám sebemenší dôvodik jej neveriť)Jej otec má cukrovku tvrdí ,že jedna injekcia niekam pod žalúdok a je zdravý.Má to háčik na. Slovensku vďaka Kresťansko demokratickému hnutiu je takýto výskum a liečba zakázaná je to trestné a trestné vykonávať skúšať aj na myšiach.V Čechách tento výskum robia na myšiach tam je to ešte dovolené ,ale na základe najnovších nariadení a európskych noriem s týmto ,už takmer ukončeným výskumom musia okamžite prestať!Takže.Celý výskum s laboratóriami aj zamestnancami kúpila nejaká firma z USA.Takže sa sťhuje do USA.Tam je to povolené a dovolené, budeme sa chodiť liečiť do USA k Slovenským lekárom a biológom za obrovské prachy aj keď to vymysleli a vyrobili Česi a Slováci doma v Čechách.
Preto sa pýtam čo tej špinavej KDH-áckej čvarge urobili deti ,ktoré je možné vyliečiť jediným vpichom injekcie???a prečo musia zomrieť len preto ,že nejaký zvrátený kresťanský hlupáci majú svoju vieru.
Som z tohto nenormálne vytočený ,radšej mi to nemala hovoriť.
...skúsim ...

Dobrému dievčaťu verím ...asi myslelo toto :

Kmeňové bunky sú prísľubom pri liečbe cukrovky

http://vat.pravda.sk/clovek/clanok/1...ecbe-cukrovky/

Pokiaľ viem , tak zatiaľ najlepšie výsledky dosahuje preparát Exenatid , no cena lieku Byetta je dosť vysoká ...len jedna injekcia cca 55 €...
http://www.mojelekarna.cz/leky/ucinn.../exenatid.html

Tento liek sa vyrába z jaštera - Kôrnatec jedovatý ...



http://www.zdravie.sk/sz/content/673...-jedovaty.html

Na prípravok z jaštera som sa informoval aj u mojej diabetky , no nebol som z toho veľmô múdry ...

...no je ale úplne jedno , či hentá alebo onaká injekcia ...každý jedinec je iný , nedá sa aplikovať hocičo ......nevraviac už o tom , že IBA jedno aplikovanie prípravku zázraky prinesie .....to sa proste v dnešnej dobe nedá - NEMOŽNÉ zatiaľ ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Valčake Pozri príspevok
...220870... jasné, veď ide o kmeňové bunky...z pupočnej krvi. Ja som mala tiež kmeňové bunky, ale vygenerovali z mojej panvy v labáku. Robili to jedine v KE, ale už dávno nerobia..pardón asi je to
Čas : 18,15..................určite si si istá ??????????
Mám sa opýtať na správnom mieste...

Čas : 18,30.................zlé info.....
...opýtal , veru opýtal a za horúca.......žeby kompetentných ...
...niektoré vyšetrenia robia na .......( nemenujem ) ...
...a iné zasa na experimentálnych pracoviskách jednotlivých fakultách medicíny...
...o KE , samozrejme vravím...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať