Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Usporiadat
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Týždeň váham, či to sem dať, ale dám. Dostala som nasledujúce odporúčania a rozhodla som sa to vyskúšať aspoň po dobu 1 mesiaca. Po mesiaci dám vedieť, či pozorujem na sebe niečo pozitívne.
Takže:
Každý deň si namočím nohy do lavóra s vodou až po členky. Teplota vody medzi vlažnou a horúcou. Myslím, že asi ako pre bábätká. Pridám do nej 200g sódy bikarbóny /2 krabičky/ a čučím 30 min. Raz za týždeň kúpeľ vo vani až po krk v dĺžke 20 min. a 800g sódy bik. Potom vždy iba jemne utrieť uterákom a zabaliť nohy, alebo celé telo do deky na 30 minút. Medzi tým nebehať, ale rovno z lavórika do deky a nechať sa obsluhovať.

Má to slúžiť na úpravu ph v organizme. Telo si berie čo potrebuje cez pokožku a neničí sa jemné vrásnenie na žalúdku, ako pri pití. Neonkáči môžu samozrejme menšie množstvo sódy a nie každý deň.


3 x denne 2 polievkové lyžice čerstvo pomletých ľanových semienok s tvarohom, alebo acidkom. Možno použiť orechy pri alergii na mlieko, alebo dochutiť medom. Ak si to capnem celé spolu chutí to ako jogurt s vlákninou. Jesť medzi jedlom, keď je prázdny žalúdok.

Pomleté vždy zjesť najneskôr do 24 hod, lebo nastáva oxidácia a tým sa to stáva škodlivým. Ľan obsahuje 3 a 6 omega mastné kyseliny. Takže pôsobí na odstraňovanie nánosov v črevách a cievnom systéme. Nebudem tu rozpisovať čo všetko vraj ešte dokáže. Kto chce si nájde. Je to odporúčané aj pre onkáčov.

Páčilo sa mi toto odporúčanie, lebo mi k tomu bolo povedané: Je to dobré, dostupné a lacné. Neobsahuje to žiadne prídavné gebuziny, ako mnohé výživové doplnky.

Ja dodám, že pri dlhšej kúre sa oplatí tú sódu pozháňať cez internet z firiem, ktoré ju dodávajú aj veľkoodberateľom.

Ten, kto mi to odporučil to už má úspešne overené na rodinných príslušníkoch napr. aj pri komplikovanej zlomenine nohy.
Naposledy upravil Jarka 1 : 07.08.12 at 18:00 Dôvod: doplnenie textu
4 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jarka1, verím tomu, že to pomáha. Ja som si video priložené Vierkou pozrela, aj iné články som prečítala, a určite súhlasím s tým, že prekyslenie organizmu spôsobuje mnoho ochorení. Napríklad mäso a cukor výrazne zvyšujú kyslosť organizmu a bol preukázaný aj súvis onkoochorení so zvýšenou konzumáciou mäsa. Sama som výrazne obmedzila mäso, konzumujem kvantá zeleniny a mám len dobrú skúsenosť, žáha ma vôbec nepáli. Nemyslím si, že odstraňovanie zvýšenej kyslosti organizmu je reklama na sódu bica, už dávnejšie som čítala o pití vody s lyžičkou sódy, ale o prijímaní cez pokožku som nevedela. Inak, kyslosť v tele sa dá znížiť aj úpravou stravy, ale asi nie až tak výrazne a rýchlo, ako sódou bica.
Budem trochu mimo témy, ale čerstvá skúsenosť so šťavou, o ktorej som nedávno tu v téme písala. http://www.porada.sk/t140934-p31-onk...ml#post1931956
Túto šťavu pil aj môj manžel, ktorý mal viac rokov diagnostikovanú Bakerovu cystu. No a v júli mu robili MR kolena a aké prekvapenie, lekár ortopéd mu povedal, že tam nevidí nijakú cystu. Na inom pracovisku mu každoročne robili sono ciev a vždy tam tú cystu videli a bolo na ňom, kedy si dá koleno operovať. Cysta mala 7 až 8 cm. Takže ja verím aj na účinky šťavy z aloe.
Len neviem, ako je to s prekyslením organizmu, mňa totiž po užití tejto šťavy pálila žáha. Na cysty je možno dobrá, zároveň mne osobne spôsobovala zvýšenie kyslosti žalúdka, takže toľko moja skúsenosť.
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nie všetko je vhodné pre každého. Treba po troške vyskúšať. To aloe nie každý znáša. Mám skúsenosť z rodiny, kde vôbec nepomohlo, ale spôsobovalo ťažkosti. Aj s tou sódou treba opatrne začať.
9 0
mamamima30 mamamima30

mamamima30 je offline (nepripojený) mamamima30

Ahojte, tak ja pridam moju skusenost s touto dg., ak to niekomu pomoze predchadzat...Mam 30 rokov, od preventivnej gynekol. prehliadky, podotykam platenej LBC, aby bolo vsetko aspon 98 % neuplynul ani rok a uz mam za sebou rakovinu krcka maternice s naslednou liecbou. Vsade sa pise, ze sa to vyvija 10 - 12 rokov. V mojom pripade boli stery a cela preventivka zbytocna, nakolko som mala tak agresivny typ nadoru, ze na prepuknutie a narastenie do velkosti akej bol staci par mesiacov. To mam usporiadany zivot, chlapov co som mala v posteli spocitam na dvoch prstoch a aj tak sa mi to stalo, ale zabojovala som statocne a uz len dufam, ze sa znicili oziarmi, chemoterap. a brachyterapiou vsetky tie zle bunky. Priznaky som nemala skoro ziadne, bezbolestne, kedze bolest je prejavom metastaz, len po styku som 2x krvacala, viac som nestihla kedze som nastastie hned bezala k dr a ten ma poslal hned do nemoc. a tam boli v soku, nevedeli co to je,bolo to dost velke, tak mi za 2 dni hned prisli vysledky az som skoncila na onkologii...tak vam vsetkym drzim palce, tym, ktori bojuju, prajem vela sil a tym ostatnym, aby sa ich tato tema nikdy netykala...vela zdravia mima
16 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Držím ti palce!!! ....vlastne držím nám palce všetkým, ktorí bojujeme s touto chorobou.
9 0
bajam bajam

bajam je offline (nepripojený) bajam

Ahojte aj ja drzim palce vsetkym ,aby vzdy dopadli ako teraz ja.Bola som na vysetreni kosti a vsetko je v poriadku, tak som velmi stastna.Vsetkym prajem vela sil v tomto boji.
7 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

bajam Pozri príspevok
Ahojte aj ja drzim palce vsetkym ,aby vzdy dopadli ako teraz ja.Bola som na vysetreni kosti a vsetko je v poriadku, tak som velmi stastna.Vsetkym prajem vela sil v tomto boji.

Úprimne sa teším sa s tebou !!!!! poslala som ti SS, drž sa a držím palčeky
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Jupííííí, teším sa uct2007 a bajam majú dobré správy. Ale emilly sa dlho neozvala. Napíšte aj ostatní ako sa Vám darí. Veď viete, že na Vás myslíme.
3 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
bajam Pozri príspevok
Ahojte aj ja drzim palce vsetkym ,aby vzdy dopadli ako teraz ja.Bola som na vysetreni kosti a vsetko je v poriadku, tak som velmi stastna.Vsetkym prajem vela sil v tomto boji.
Super správa teším sa s tebou len tak ďalej .
2 0
emilia18 emilia18

emilia18 je offline (nepripojený) emilia18

Ahojky dievčatá, ja som sa neozvala už dlhú dobu,ale som strááááášne zaneprázdnená....xi....mám za sebou 8.cyklus chemošky, ale pomedzi ne sa aktívne podieľam na zveľaďovaní rodinného domčeka môjho syna v Prahe, takže aj keď sem zavítam, tak len si juknúť dobré a pozitívne správičky od vás a hneď bežím pracovať. Všetko zvládam ľavou zadnou(a to som si myslela, že to po druhýkrát už nezvládnem) a za to vďačím aj Vašej podpore. Neviem, čo ma čaká ďalej, ale pri poslednom CT vyšetrení som sa z výsledkov dozvedela, že 4 nádory, ktoré mi po operácii ostali sú už minulosťou a dva zvyšné sú o polovicu menšie, takže som samou spokojnosťou zabudla aj na tých (vy moji poraďáci), ktorí ste pri mne stáli, keď som Vás najviac potrebovala. Takže posielam dobré energie a posolstvá pre všetkých, ktorí bojujeme s touto potvorou a držím palčeky, aby sme to spoločne zvládli....cmuky a určite sa ešte ozvem:-)
15 0
akeber akeber

akeber je offline (nepripojený) akeber

žienka domáca , mám rada usmiate tváre aj keď nie vždy mi je do smiechu , nemám rada lož a faloš ,a nadutých snobov ...viac
emilia18 Pozri príspevok
Ahojky dievčatá, ja som sa neozvala už dlhú dobu,ale som strááááášne zaneprázdnená....xi....mám za sebou 8.cyklus chemošky, ale pomedzi ne sa aktívne podieľam na zveľaďovaní rodinného domčeka môjho syna v Prahe, takže aj keď sem zavítam, tak len si juknúť dobré a pozitívne správičky od vás a hneď bežím pracovať. Všetko zvládam ľavou zadnou(a to som si myslela, že to po druhýkrát už nezvládnem) a za to vďačím aj Vašej podpore. Neviem, čo ma čaká ďalej, ale pri poslednom CT vyšetrení som sa z výsledkov dozvedela, že 4 nádory, ktoré mi po operácii ostali sú už minulosťou a dva zvyšné sú o polovicu menšie, takže som samou spokojnosťou zabudla aj na tých (vy moji poraďáci), ktorí ste pri mne stáli, keď som Vás najviac potrebovala. Takže posielam dobré energie a posolstvá pre všetkých, ktorí bojujeme s touto potvorou a držím palčeky, aby sme to spoločne zvládli....cmuky a určite sa ešte ozvem:-)
emili gratulujem super správy ,,,len tak ďalej zvládaš to perfektne,,,veľa šťastia a síl
3 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Veľmi sa teším. Tohtoročné jarné údržby sú bez reklamácií. Pozitívne myslenie by sme mohli rozdávať na recept a zadarmo. Nič viac si teraz nemôžeme želať.
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja sem vždy idem s takou malou dušičkou..ale držím palčoke všetkým statočne bojujúcim a milujúcim život, aby mali dosť síl prekonať všetko,aby necítili bolesť a neklesali na duchu,aby sa im podarilo žiť s dobrými výsledkami,aby-,aby-, aby-skrátka, myslím na vás a držím palčáky a tiež posielam pozitívnu energiu a dobrých anjelov na pomoc..
10 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
emilia18 Pozri príspevok
Neviem, čo ma čaká ďalej, ale pri poslednom CT vyšetrení som sa z výsledkov dozvedela, že 4 nádory, ktoré mi po operácii ostali sú už minulosťou a dva zvyšné sú o polovicu menšie, takže som samou spokojnosťou zabudla aj na tých (vy moji poraďáci), ktorí ste pri mne stáli, keď som Vás najviac potrebovala. Takže posielam dobré energie a posolstvá pre všetkých, ktorí bojujeme s touto potvorou a držím palčeky, aby sme to spoločne zvládli....cmuky a určite sa ešte ozvem:-)
...tiež som bol na tom podobne ...

Jeden veľký von...na zvyšné ( fest veľké ) dva zapôsobila chémia tak , že sa dali skalpelom následne vonku dať ...

...že drž sa....
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dostala som dnes od mojej milej kamky zaujímavý email...dávam ho sem nie pre to, žeby to bol milionový recept proti pliage rakovine, ale preto, že citrón sa dá využiť so všetkým-teda aj so šupkou, ktorú zväčša vyhodíme...vyskúšala som to,nastrúhala citron, a na druhý deň dala trochu do vody, ktorú pijem, len tak, pre chuť..fajnové čosik!..prosím, čítajte...alebo aj nie...

Citron do mrazáku- proč ne ?
V žádném případě,to neberte jako lékařskou pomoc ,
ale pokud to pomůže jen jediné osobě, bude to stát za to.
Mnoho profesionálů v restauracích používá nebo konzumuje
citron a je možné používat jej tak, aby nic nevyšlo nazmar.
Jak můžete využít celý citron bez odpadu?
Jednoduše .. dejte umytý citron do mrazícího boxu
lednice. Jakmile je citron zmrzlý, celý citrón nastrouhejte

(není potřeb loupat) a posypte jím vaše potraviny.
Posypte ho na whisky, vína, zeleninový salát, zmrzlinu,

polévky, nudle, špagety omáčku, rýži, suši, rybí pokrmy.
Všechny potraviny budou mít nečekaně nádhernou chuť,
něco, co jste možná nikdy předtím neochutnali.
S největší pravděpodobností si jen myslíte,že citronové
šťávy mají mnoho vitaminu C. To už není úplná pravda.
Nyní, když jste se dozvěděli toto citrónové tajemství,
můžete použít citron i do instantních nudlových poháru.
Co je hlavní výhodou použití celého citronu kromě
zabránění jeho plýtvání a přidávání nové chuti ?

No, vidíte, citronové slupky obsahují o 5 až 10 krát
více vitamínů než citronová šťáva samotna. A ano, to

je to, co je plýtvání. Ale od této chvíle tento jednoduchý
postup zamrznutí celého citronu pomůže skonzumovat všechny
tyto živiny a ještě mnohem zdravěji. Je také dobré, že
citronové kůry jsou schopny z těla odstranit zdravotně
závadné toxické prvky . Takže dejte citron do mrazáku
a pak každý den ním posypejte svá jídla.

Je to klíč k tomu, aby byly vaše potraviny chutnější a
vy budete žít zdravěji a déle! To je tajemství citronu !
Lepší pozdě než nikdy!

Překvapující výhody citrónu!
Citron (Citrus) je zázračný produkt - zabíjí rakovinné

buňky. Je 10.000 krát silnější než chemoterapie.
Proč o tom nevíte? Protože laboratoře mají zájem dělat
syntetickou verzi, která jim přinese obrovské zisky.
Nyní můžete pomoci příteli v nouzi tím, že mu dáte vědět, že
citronová šťáva je prospěšná v prevenci onemocnění.
Jeho chuť je příjemná a nepřináší strašlivé účinky chemoterapie.
Kolik lidí zbytečně zemře při tomto přísně střeženém tajemství jen
proto ,aby nedošlo k ohrožení multimilionářských společnosti?
Jak víte, jsou známy citronovníky více odrůd citronů a limetek.
Můžete jíst ovoce různými způsoby: můžete jíst řízky,džusy,

přípravené nápoje, sorbety, pečivo, atd. . Má mnoho ctností,
ale nejzajímavější je efekt, vyvolán u cyst a nádorů. Tato rostlina
je osvědčeným lékem proti rakovine všech typů.

Někteří říkají, že je velmi užitečný ve všech variantách
rakoviny a je považován i jako anti mikrobiální spektrum
proti bakteriálním infekcím a plísním, účinný proti vnitřním
parazitům a červům, reguluje krevní tlak, který je příliš vysoký,
je antidepresivem, bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Zdroj těchto informací je fascinující: pochází od jednoho z největších
výrobců léků na světě, říká, že po více než 20 laboratorních testu
od roku 1970, extrakty ukázaly, že ničí zhoubné buňky ve 12 druzích rakoviny,
včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky břišní...
Sloučeniny tohoto stromu ukázaly 10000 krát lepšívýsledky než

produkty Adriamycin, drog běžně používných v chemoterapii na
celém světě, což zpomaluje růst nádorových buněk.

A co je ještě více udivující: tento typ léčby s extraktem z citronu pouze
zhoubné rakovinné buňky a nemá vliv na zdravé buňky.




















0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je teraz online mariana11

pepsikova Pozri príspevok
..dostala som dnes od mojej milej kamky zaujímavý email...dávam ho sem nie pre to, žeby to bol milionový recept proti pliage rakovine, ale preto, že citrón sa dá využiť so všetkým-teda aj so šupkou, ktorú zväčša vyhodíme...vyskúšala som to,nastrúhala citron, a na druhý deň dala trochu do vody, ktorú pijem, len tak, pre chuť..fajnové čosik!..prosím, čítajte...alebo aj nie...
Zaujímavé...hneď som začala hľadať aj iné informácie ohľadom tohto a našla som niečo :

Vnútorná citrónová kôra je bohatá na rastlinný antioxidant citrín, ktorý posilňuje a znižuje bolestivosť stien žíl a vlásočníc. Môže byť účinnou pomocou i prevenciou pred vznikom kŕčových žíl. Ďalej je v ňom obsiahnutá látka limonén, ktorá vykazuje určité pôsobenie proti rastu nádorov. Vedci zistili, že táto látka výrazne potlačuje rast nádorov, najmä rakoviny prsníka. Zaujímavé je tiež zistenie, že v organizme vyvoláva rozpad estrogénu na slabšiu formu. Zvýšená hladina tohto hormónu je spájaná s vyšším výskytom rakoviny prsníka. Limonén rovnako posilňuje činnosť pečene.

http://fit.server.sk/vyziva/citron-b...roti-rakovine/
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Prajem pekný deň dievčatá a chlapci,

ďakujem všetkým, ktorí sem prispievajú so svojimi poznatkami, radami a i bohužiaľ problémami s týmto ochorením. Všetci viete, že podporujem alternatívnu medicínu, ale ruka v ruke s lekárom-onkológom.
Prečo práve to teraz zdôrazňujem, keď som to tu už niekoľkokrát písala, jednoduchý dôvod, stala som sa svedkom ako dopadla čistá alternatívna medicína, bez onkologickej liečby. Bohužiaľ ide o moju dobrú priateľku a keďže sa dostala do rúk onkológa, ktorý mal na všetko čas, tak sa jednoducho rozhodla liečiť sa čiste alternatívnou medicínou. Výsledok by bol skoro rovnaký i pri klasickej liečbe, nakoľko sa jedná o melanóm IV., no to nie je dôležité, ide skôr teraz o terminálne štádium, kde sa nevedia zjednotiť rodinný príslušníci . Jeden presadzuje čistú alternatívnu medicínu i teraz, druhý len klasickú onkologickú liečbu, ja som za komfort pacienta, aby čo najmenej trpel a mal pocit akého - takého pohodlia, kľudu a rodinného zázemia.
A tu je problém deti a manžel sa priklonili k mojej verzii a ostatná rodina na nej ak sa k nej dostanú skúšajú všelijaké zaručené alternatívne liečby.
Ja osobne si myslím, že v tomto štádiu jej už alternatívna medicína skôr ubližuje ako má nejaký efekt, nakoľko vždy vyvolá nejaké nežiaduce účinky, napriek tomu naďalej som za ňu, ale nie v tomto prípade.
Alternatívna medicína by sa mala nasadzovať po dobrom zvážení pacienta, onkológa a prípadne osobných skúseností iných pacientov, i keď u každého organizmu zaberie , alebo podporí chorý organizmus niečo iné.
A čo ma najviac nahnevalo v tomto prípade, že jeden tzv. ľudový liečiteľ rodine na 100% garantuje vyliečenie a berie nehorázne peniaze, no bohužiaľ má to veľmi dobre ošetrené, že si dáva podpisovať súhlas rodiny so všetkými prípadnými následkami, ktoré by mohla liečba vyvolať.
Kroky, ktoré budem neskôr zvažovať si zatiaľ nechám pre seba, no zaujímal by ma hlavne názor chorých, ktorí vyskúšali alternatívnu medicínu či už za spolupráci s onkológom, alebo nie a na alternatívnu medicínu, ktorá má v terminálnom štádiu skôr deštrukčný účinok v tomto prípade ako osoh.

Zdôrazňujem, že i napriek tejto skúsenosti alternatívnu liečbu nevylučujem, len zvažujem či je správne ak rodina napriek zlým výsledkom na nej trvá a či nie je dôležitejší spokojný pacient, alebo spokojná rodina.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..dostala som dnes od mojej milej kamky zaujímavý email...dávam ho sem nie pre to, žeby to bol milionový recept proti pliage rakovine, ale preto, že citrón sa dá využiť so všetkým-teda aj so šupkou, ktorú zväčša vyhodíme...vyskúšala som to,nastrúhala citron, a na druhý deň dala trochu do vody, ktorú pijem, len tak, pre chuť..fajnové čosik!..prosím, čítajte...alebo aj nie...

...pozdravujem Tvoju kamku ......

Cílem serveru HOAX.cz je informování běžného uživatele Internetu o nástrahách, se kterými se může na této síti setkat a tím přispět k jeho vyšší bezpečnosti.
...

http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
...pozdravujem Tvoju kamku ......


...

http://www.google.sk/search?client=o...hannel=suggest
..


...ďakujem..odovzdám...a keby si lepšie čítal, prečítal by si si, že podstatu toho emailu som najprv vyskúšala na vlastnej koži mojich rúk- ono, strúhať zmrznutý citron neny žádná sranda...teda až potom som ho sem dala,len som nemala dosť možností vypitvať ten ostrúhanec detailne a hodiť sem aj overený rozbor...nuž, ale tvojej múdrosti sa nič nevyrovná,takže asi škoda mojich omrznutých rúčok..hoax je hoax!..
0 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
VieraPopluharova Pozri príspevok
Prajem pekný deň dievčatá a chlapci,

ďakujem všetkým, ktorí sem prispievajú so svojimi poznatkami, radami a i bohužiaľ problémami s týmto ochorením. Všetci viete, že podporujem alternatívnu medicínu, ale ruka v ruke s lekárom-onkológom.
Prečo práve to teraz zdôrazňujem, keď som to tu už niekoľkokrát písala, jednoduchý dôvod, stala som sa svedkom ako dopadla čistá alternatívna medicína, bez onkologickej liečby. Bohužiaľ ide o moju dobrú priateľku a keďže sa dostala do rúk onkológa, ktorý mal na všetko čas, tak sa jednoducho rozhodla liečiť sa čiste alternatívnou medicínou. Výsledok by bol skoro rovnaký i pri klasickej liečbe, nakoľko sa jedná o melanóm IV., no to nie je dôležité, ide skôr teraz o terminálne štádium, kde sa nevedia zjednotiť rodinný príslušníci . Jeden presadzuje čistú alternatívnu medicínu i teraz, druhý len klasickú onkologickú liečbu, ja som za komfort pacienta, aby čo najmenej trpel a mal pocit akého - takého pohodlia, kľudu a rodinného zázemia.
A tu je problém deti a manžel sa priklonili k mojej verzii a ostatná rodina na nej ak sa k nej dostanú skúšajú všelijaké zaručené alternatívne liečby.
Ja osobne si myslím, že v tomto štádiu jej už alternatívna medicína skôr ubližuje ako má nejaký efekt, nakoľko vždy vyvolá nejaké nežiaduce účinky, napriek tomu naďalej som za ňu, ale nie v tomto prípade.
Alternatívna medicína by sa mala nasadzovať po dobrom zvážení pacienta, onkológa a prípadne osobných skúseností iných pacientov, i keď u každého organizmu zaberie , alebo podporí chorý organizmus niečo iné.
A čo ma najviac nahnevalo v tomto prípade, že jeden tzv. ľudový liečiteľ rodine na 100% garantuje vyliečenie a berie nehorázne peniaze, no bohužiaľ má to veľmi dobre ošetrené, že si dáva podpisovať súhlas rodiny so všetkými prípadnými následkami, ktoré by mohla liečba vyvolať.
Kroky, ktoré budem neskôr zvažovať si zatiaľ nechám pre seba, no zaujímal by ma hlavne názor chorých, ktorí vyskúšali alternatívnu medicínu či už za spolupráci s onkológom, alebo nie a na alternatívnu medicínu, ktorá má v terminálnom štádiu skôr deštrukčný účinok v tomto prípade ako osoh.

Zdôrazňujem, že i napriek tejto skúsenosti alternatívnu liečbu nevylučujem, len zvažujem či je správne ak rodina napriek zlým výsledkom na nej trvá a či nie je dôležitejší spokojný pacient, alebo spokojná rodina.
Prajem pekný dník. Váham či sa mám zapojiť do diskusie. Ale zaujíma ma čo Vaša priateľka, aký má názor na svoju liečbu. Ja som najprv všetko o svojej chorobe naštudovala a potom sa rozhodla. Bolo to moje rozhodnutie a moja rodina ma v tom podporila. Najprv som volila:
1. Liečbu onkológom- v mojom prípade operácia, chemoterapia + podpora imunity
2. Po ukončení liečba alternatívnou medicínou + očista tela od toxínov, pod kontrolou lekára.
Hovorí sa, že topiaci sa aj slamky chytá, v týchto prípadoch to platí na 100 %. Kto chce zvíťaziť , musí bojovať, nesmie nikdy rezignovať..
Prajem Vašej priateľke aby ju sily ani viera v skoré uzdravenie nikdy neopustili.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať