Zavrieť

Porady

Netkaná textília

Ahojte. Vedel by prosím vás niekto poradiť ako sa používa netkaná textília? Pestujú sa rastliny POD nariasenou textíliou, alebo ju mám hneď od začiatku nastrihnúť? Preniká cez nenastrihnutú textíliu voda? Je nejaký rozdiel medzi bielou a čiernou netkanou textíliou? a pod.

Ďakujem vám všetkým za odpovede.
Usporiadat
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...ešte by som rada vedela či používa niekto aj tú čiernu gumovú fóliu...a na čo konkrétne...díky
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Valčake Pozri príspevok
...ešte by som rada vedela či používa niekto aj tú čiernu gumovú fóliu...a na čo konkrétne...díky
ja som použila v dlhšie neudržiavanej záhradke na prvotné vyničenie buriny. Rok bola záhradka prikrytá, až potom som s ňou začala niečo robiť.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Valčake Pozri príspevok
...ešte by som rada vedela či používa niekto aj tú čiernu gumovú fóliu...a na čo konkrétne...díky
Ja ju davam pod bazen a ked skonci "bazenova sezona", tak foliu davam na prazdne hriadky do zahrady.Zabranuje zaburineniu.
0 0
invest invest

invest je offline (nepripojený) invest

Valčake Pozri príspevok
...ešte by som rada vedela či používa niekto aj tú čiernu gumovú fóliu...a na čo konkrétne...díky
ja ju používam na melóny.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...ďakujem Vám za odpovede a ešte: môžem použiť na jahody?...nebude hniť? Mám ju pod kamienkami dekoračnými, ale tam som s ňou spokojná.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať