Zavrieť

Porady

Hladam tip, napad ako urobit zahlavie postele..

.. na manzelskej posteli totizto nemam zahlavie a chcela by som tam nejake dat, kedze v zime to dost vadi (taha chlad popod tehly a robi sa tam plesen, kedze tam mam teraz len taky matrac) a aj z estetickej stranky by to vyzeralo krajsie. co by ste mi navrhli?
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

erika123 Pozri príspevok
zalobaba, nespim s plesnou... v zime sa tam obcas robi!! je viac ako logicke, ze ju odstranim!!
Ak sa vám tam robí (občas) plieseň, tak v prvom rade dajte do poriadku steny, zistite , prečo vám vlhnú, skadiaľ ide vlhkosť.

Ak to neodstránite, tak budete chlad a vlhko z tej steny cítiť stále , hlavne ak máte blízko postele.

Ak to niečim prekryjete, asi bude vlhnúť ešte viac. Steny potrebujú dýchať. Ak dáš blízko vlhkej steny nejaké čelo z postele, zachvíľu ho môžeš vyhodiť , lebo Ti tiež navlhne a chytí plieseň...
2 0
erika123 erika123

erika123 je offline (nepripojený) erika123

arizona Pozri príspevok
Ak sa vám tam robí (občas) plieseň, tak v prvom rade dajte do poriadku steny, zistite , prečo vám vlhnú, skadiaľ ide vlhkosť.

Ak to neodstránite, tak budete chlad a vlhko z tej steny cítiť stále , hlavne ak máte blízko postele.

Ak to niečim prekryjete, asi bude vlhnúť ešte viac. Steny potrebujú dýchať. Ak dáš blízko vlhkej steny nejaké čelo z postele, zachvíľu ho môžeš vyhodiť , lebo Ti tiež navlhne a chytí plieseň...
tento rok maju zateplovat bytovku, tak uvidime ci to vyriesi moj problem... dakujem vsetkym
0 0
martinalul martinalul

martinalul je offline (nepripojený) martinalul

Akokoľvek sa nakoniec Vaše záhlavie rozhodnete riešiť musíte si uvedomiť že tým sa nezbavíte plesne. Skor naopak. V prvom rade treba zaistiť aby tam plesen nevznikala. Musite zistit dovod preco sa Vam robi prave na tom mieste a odstranit ho.
0 0
Ariel1 Ariel1

Ariel1 je offline (nepripojený) Ariel1

Cez dovolenku som bola v jednom hoteli, kde mali perfektne vyriesene celo postele, efektne, ucelne a v tvojom pripade riesenie. Za hlavou postele bol uzky tunel s hornou stranou presklenou (asi to bol mliecny plast) a pod nim svetla, velmi prijemne pri sledovani telky z postele i pri inych aktivitach. tebe by to zaroven stenu vysusovalo a pokial nemas vadny mur, tak by si zabezpecila dostatocne prudenie vzduchu.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať