Zavrieť

Porady

winpam :(

chcela by som niekoho poprosiť o pomoc,dúfam sa mi to podarí,roky som tu nebola )....začala som spracovávať mzdy pre jednu rozpočtovku,softver bez manuálu,nikto tu nič o nom nevie...neviem si poradiť s pár vecami...zadala som čísla bankových účtov pre zamestnancov,neobjavili sa mi tam osobné čísla...neviem ako zmeniť dovolenku za súčasný rok...a neviem ako vypočítať mzdu pre dohodára,kam zadať počet hodín a odmenu...dakujem
Usporiadat
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

amelia Pozri príspevok
aha...ano...už ako som dala výpočet, tak je to správna....neskutočné ....a už aj ja mám mzdu vypočítanú....velice sa teším
nič nevravím, ale sa ešte budeš čudovať.....držím ti palce, pevné nervy ..... myslím na Teba pri tvorbe zostáv....
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
nič nevravím, ale sa ešte budeš čudovať.....držím ti palce, pevné nervy ..... myslím na Teba pri tvorbe zostáv....
smejem sa, tvorbu zostáv dnes neriešim....skúšala som, výstupy pre banku, sumarizácie pre účtovníčku, ale zatiaľ vezvýsledne... .. dokonca som zistila, že ja ako dohodárka mám v odvodoch len UP, GP nie...idem riešiť toto....a dokonca ma p.riaditeľka upozornila, nech si dávam pozor, lebo program chybne vyrátava odvody...vraj ich musím kontrolovať....je to pravda?
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

amelia Pozri príspevok
smejem sa, tvorbu zostáv dnes neriešim....skúšala som, výstupy pre banku, sumarizácie pre účtovníčku, ale zatiaľ vezvýsledne... .. dokonca som zistila, že ja ako dohodárka mám v odvodoch len UP, GP nie...idem riešiť toto....a dokonca ma p.riaditeľka upozornila, nech si dávam pozor, lebo program chybne vyrátava odvody...vraj ich musím kontrolovať....je to pravda?
a nemáš malý vymeriavací základ ? mne tiež jednej nepočíta a je to OK, lebo má VZ 24,56.
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
a nemáš malý vymeriavací základ ? mne tiež jednej nepočíta a je to OK, lebo má VZ 24,56.
určite ano....musím pozrieť, či na výkaze som ...toto by mali byť automatické veci asi....a tie výpočty? stáva sa ti, že sú chybné? kontroluješ to?
Naposledy upravil amelia : 04.06.10 at 11:41
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

amelia Pozri príspevok
smejem sa, tvorbu zostáv dnes neriešim....skúšala som, výstupy pre banku, sumarizácie pre účtovníčku, ale zatiaľ vezvýsledne... .. dokonca som zistila, že ja ako dohodárka mám v odvodoch len UP, GP nie...idem riešiť toto....a dokonca ma p.riaditeľka upozornila, nech si dávam pozor, lebo program chybne vyrátava odvody...vraj ich musím kontrolovať....je to pravda?
Neviem o tom, neprepočítavala som, ale kde by som dospela, keby som ručne mesačne prepočítavala ľuďom odvody - potom si tým 40 zamestnancom vypočítam výplaty ručne .
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
a nemáš malý vymeriavací základ ? mne tiež jednej nepočíta a je to OK, lebo má VZ 24,56.
z 80€ by ale vyšlo...0,20...takže neviem
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
Neviem o tom, neprepočítavala som, ale kde by som dospela, keby som ručne mesačne prepočítavala ľuďom odvody - potom si tým 40 zamestnancom vypočítam výplaty ručne .
tiež si myslím...ja tu mám 17ľudí, ale veru by som to tiež nepočítala...hoci teraz ma to gp trošku zaskočilo
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
a nemáš malý vymeriavací základ ? mne tiež jednej nepočíta a je to OK, lebo má VZ 24,56.
....ááá teraz mi došlo, že rozpočtovky garančné neodvádzajú....ach jaj
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

amelia Pozri príspevok
určite ano....musím pozrieť, či na výkaze som ...toto by mali byť automatické veci asi....a tie výpočty? stáva sa ti, že sú chybné? kontroluš to?
výpočty výplat myslíš ? Vieš program IVES-ákov poznám cca 14 rokov - predtým mali dosácku verziu - teraz robím 2 rok vo WINPAM - a neviem, žeby robili chyby vo výpočte či už výplat alebo čo sa týka poistného. Podľa mňa dosť promptne reagujú na nové zákony - niekedy IVES patril pod MV SR, my sme - okresy - museli pod nimi robiť - a oni museli robiť správne výplaty - chyby v začiatkoch boli skôr v zohrávaní údajov, alebo že bol zle použitý kód . Spolupracujú s inštitúciam ako SP, ZP - ministerstvá - ak majú nejasnosti obracajú sa na nich písomne a žiadajú vyjadrenia..... nechcem robiť reklamu - ale ja im verím - a žiadny program nie je dokonalý - keby bol dokonalý - mzdárky by nevedeli urobiť ručne výplatu - a to by už bol horor...
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

amelia Pozri príspevok
....ááá teraz mi došlo, že rozpočtovky garančné neodvádzajú....ach jaj
ale tie čo sú pod obcou tak áno....
0 0
amelia amelia

amelia je offline (nepripojený) amelia

judita1971 Pozri príspevok
výpočty výplat myslíš ? Vieš program IVES-ákov poznám cca 14 rokov - predtým mali dosácku verziu - teraz robím 2 rok vo WINPAM - a neviem, žeby robili chyby vo výpočte či už výplat alebo čo sa týka poistného. Podľa mňa dosť promptne reagujú na nové zákony - niekedy IVES patril pod MV SR, my sme - okresy - museli pod nimi robiť - a oni museli robiť správne výplaty - chyby v začiatkoch boli skôr v zohrávaní údajov, alebo že bol zle použitý kód . Spolupracujú s inštitúciam ako SP, ZP - ministerstvá - ak majú nejasnosti obracajú sa na nich písomne a žiadajú vyjadrenia..... nechcem robiť reklamu - ale ja im verím - a žiadny program nie je dokonalý - keby bol dokonalý - mzdárky by nevedeli urobiť ručne výplatu - a to by už bol horor...
...tak dobre, toto mi stačí....už nebudem nad takýmito vecami filozofovať ....dakujem, čo som mohla, som spravila, veľmo si mi pomohla a teraz to tu balím....prajem pekný víkend ahoj
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

potrebujem pomoc. urobila som výplaty za jún už sú zadané do ŠP. no lenže teraz mi riaditeľka dala este návrh na odmeny pre zamestnancvo...da sa to nejak tak urobiť že by som im tie odmeny poslala na účty a potomzadala do winpamky akozálohu? či ako?
0 0
sun77 sun77

sun77 je offline (nepripojený) sun77

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť prečo mi nepočíta úrazové, garančné a rezervný fond pri výplatách? Všetko ostatné mi počíta správne, ale tieto tri poistenia mi stále udáva nulové. Nahodila som si v Číselníkoch-mzdové-poistovne, tam som zadala všetky poistenia a aj tak nič. Som už zúfalá a potrebujem nahodiť výplaty za celý minulý rok behom víkendu
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

máš u pracovníkov pozadávané ich zrážanie?
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať