Zavrieť

Porady

bankové výpisy

Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mona091 je offline (nepripojený) mona091

    mona091
    v csob som potrebovala uskutocnit operaciu, ktora mohla byt z ich pohladu nestandartna, inac povedane, neda sa

    - zavolala som na call linku, kde sa hovory nahravaju, moj rozhovor bol najprv iba informativny, smerujuci k tomu, aby mi odpovedali, ci sa da , a ked ano, tak ako sa da moja poziadavka zrealizovat,
    na zaver som sa spytala, ci danu informaciu maju aj ich pracovnici na pobockach, dalej som sa spytala s kym hovorim zapisala som si cas, a
    s touto informaciou som isla na pobocku
    - najprv sa moja poziadavka nedala zrealizovat, vtedy som sa odvolala na ich call linku s konkretnou pracovnickou, kde bol rozhovor nahravany,
    a vysledok bol, ze sa to dalo, a uplne jednoducho, akurat mnohokrat sa pracovnikom nechce robit nadbytocne ukony,

    jacekova je offline (nepripojený) jacekova

    účtovník telom i dušou jacekova
    poviem ti narovinu, treba "bojovať vyššie". ja keď som mala problém v ČSOB s pracovníčkou, ktorej sa niečo nechcelo alebo mi čosi pokecala, napísala som oficiálnu sťažnosť na riaditeľstvo ČSOB. Dostala som odpoveď a odkedy prídem do banky a uvidia ma, všetko sa dá. Tipujem že danú zamestnankyňu "zhora riadne sprdli"... ale keď to inak nejde...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    slvk Pozri príspevok
    Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?
    Zmeniť banku.

    vierockak je offline (nepripojený) vierockak

    vierockak
    no, keď som ja mala termínovaný vklad, tak mi prišiel jeden výpis o tom, že som peniaze na účet vložila, ďalší na konci roka, keď mi pripísali úroky a ďalší, keď platnosť term. vkladu skončila a peniaze som vybrala
    no a keď už, čo takto žiadať od banky výpis elektronicky? dnes by to už nemusel byť problém

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    slvk Pozri príspevok
    Mám problemy s dorucovanim vypisov, uz druhy mesiac po sebe mi neboli doručené. Ked som si zakladala terminovany vklad v CSOB a chcela som si vypisy preberat na pobočke, bolo mi povedané, že sa to nedá, že výpisy musia chodiť poštou. Pokiaľ viem, všetky ostatné banky umožňujú klientom preberať si vypisy priamo v banke. Má CSOB právo takymto sposobom obmedzovať klienta? Čím mozem oponovať a ako sa mám domáhať toho, aby mi ich neposielali poštou?
    Neviem o tom, že by táto možnosť neexistovala. Skús si pozrieť www.csob.sk - malo by to byť uvedené vo všeobecných obchodných podmienkach, resp. na zmluvách, ktoré si uzavrela. Alebo nech Ti pracovníčka banky ukáže článok, podľa ktorého to nie je možné. Prípadne si uzavrela taký typ TV, kde Ti pošlú výpis až po jeho skončení, resp. na konci roka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.