Zavrieť

Porady

odvody

Dobry den.

Chcel by som sa opytat, mam na firmu novynovy stanok, resp trafiku, kde sa predavaju cigarety, tlac a veci s tym spojene, mam tam predavacku, ktora je na dochodku a mam s nou dohodu o pracovnej cinnosti.
Moja otazka je ci ju musim prihlasit na nejake urady, resp kvoli odvodm ak ano tak na ake a ci je moznost nejaka aby som za nu nemusel nic odvadzat, lebo popravde netusim ci musim alebo sa to da nejak obist.
Dakujem pekne.
Usporiadat
tinkas tinkas

tinkas je offline (nepripojený) tinkas

ale mne ide o s.r.o.....ked zamestná prvého zamestnanca treba ohlásiť na DU o dani z príjmov zo závislej činnosti??
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
tinkas Pozri príspevok
ale mne ide o s.r.o.....ked zamestná prvého zamestnanca treba ohlásiť na DU o dani z príjmov zo závislej činnosti??
Prepáč, opravila som tú druhu prihlášku - to je pre PO, na tej prihláške potom označíš krížikom na akú daň sa prihlasuješ.
0 0
tinkas tinkas

tinkas je offline (nepripojený) tinkas

dakujem ...a je mozne ze pri prvej registrácii s.r.o.-čky pri udelení dič sa hned zaregistroval pre dan z prjímov PO a platiteľa dane z prjímov - zo závislej činnosti? čize už nie je potrebné pri zamestnaní prvého zamestnanca niečo ohlasovať?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
tinkas Pozri príspevok
dakujem ...a je mozne ze pri prvej registrácii s.r.o.-čky pri udelení dič sa hned zaregistroval pre dan z prjímov PO a platiteľa dane z prjímov - zo závislej činnosti? čize už nie je potrebné pri zamestnaní prvého zamestnanca niečo ohlasovať?
Ak tak urobil, tak netreba. Len nezabudni, ak je prihlásený aj na daň zo závislej činnosti a nebudete mať žiadneho zamestnanca, treba na daňový úrad odovzdať štvrťročný prehľad ..., aj keď bude nulový.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať