Zavrieť

Porady

Pochvaly

admin
Pri zavedení nového hodnotenia som sľúbil nahradiť bývalé ocenenia novými pochvalami.
Dnes bol spustený nový systém pochvál. Každý môže získavať pochvaly za príspevky, máme hneď niekoľko typov pochvál:
Ďakujem, Dobrá rada atď.

Pochvaly sa zobrazujú a sčítavajú v profile člena. Je to zakomponované do systému odkazov, takže funguje aj možnosť odpovedať na pochvalu, prípadne ju odstrániť.

Používanie pochvál je myslím intuitívne, viac obrázky:

Link na udelenie pochvaly sa nachádza v príspevku v rámiku člena.



Po kliknutí sa zobrazia rôzne typy pochvál s možnosťou doplnenia aj textového odkazu.


Pochvaly sa zapisujú do odkazov v profile:
Naposledy upravil Richard : 22.06.10 at 21:47
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
JankaII Pozri príspevok
Síce dostala veronikasad,,mimotémy",ale mňa by tiež zaujímalo načo mi je vyše 2000 bodov za pridávanie obrázkov do kaviarne...ešte keď dám dobrý recept..nepoviempomaly ,ale isto mi to začína pripadať ,ako preteky,kto získa viac bodov a ešte keď som kontaktovaná aj v ss prečo som nedala užitočné ,keď ona mi dala a keď jej nedám ,už ani ona mi dávať nebude....to je choré nie?..nebolo by od veci porozmýšľať nad zrušením bodovania v oddychových témach
Toto je asi zlý sen. Hnevajte sa , nehnevajte - toto sa v minulosti na Porade "nenosilo".

A just nostalgická Poraďáčka.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Prečo žobrať? A čo tak zaviesť burzu, bazár, výmena, predaj bodov. To tu tiež ešte nebolo.
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

A preco je pri volbe "super rada" zobrazeny zub? Ci je to meduza?
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

misomiso Pozri príspevok
A preco je pri volbe "super rada" zobrazeny zub? Ci je to meduza?
nie to je zub múdrosti
2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..a si cool ?...snehová vločka? či...nebodaj obrúsok?
0 0
Almena Almena

Almena je offline (nepripojený) Almena

alla66 Pozri príspevok
Akú odmenu získa najusilovnejší člen pri dosiahnutí najväčšieho počtu pochvál?
Radšej sa ani neponáhľaj, lebo ešte jedna pochvala potom na teba bude čakať.

Pochvaly
(12)(3)(38)(7)(5)(4)(5)
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Almena Pozri príspevok
Radšej sa ani neponáhľaj, lebo ešte jedna pochvala potom na teba bude čakať.

Pochvaly
(12)(3)(38)(7)(5)(4)(5)


O mňa sa nejedná .....koho pochvaly si vytiahol?


Viac mi prekáža, keď po zmazaní zostane v profile záznam:
meno člena ktorý zaslal pochvalu
Túto správy zmazal alla66.

Aktuálny stav v profile: 1331 odkazov na 134 strán s textom "Túto správy zmazal alla66"
1 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
alla66 Pozri príspevok

Viac mi prekáža, keď po zmazaní zostane v profile záznam:
meno člena ktorý zaslal pochvalu
Túto správy zmazal alla66.

Aktuálny stav v profile: 1331 odkazov na 134 strán s textom "Túto správy zmazal alla66"

To vidíš len ty osatní po zmazaní nevidia nič. Pri takýchto pochybnostiach sa je najlepšie najprv odhlásiť a skontrolovať ako to vidia ostatní.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ja viem, že to vidím iba ja. Prekáža mi to v profile. Prepáč, sú to zbytočné záznamy, ktoré nie sú vôbec užitočné
Kedysi som založila tému,http://www.porada.sk/t147168-delete-messages.html žiaľ nebola vyslyšaná
Naposledy upravil alla66 : 04.11.10 at 17:14
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Richard Pozri príspevok
To vidíš len ty osatní po zmazaní nevidia nič. Pri takýchto pochybnostiach sa je najlepšie najprv odhlásiť a skontrolovať ako to vidia ostatní.
Richard vieme, že to vidíme len my. Ale je to veľmi nepríjemné sa pozerať na kopu strán ........zmazala terezamaria.......Naozaj sa to nedá, že by po zmazaní odkazu, pochvaly, obrázku tam nezostávala tá veta ....zmazala XYZ...?

Viem, že kopa poraďákov si chce urobiť " poriadok " na profile vymazaním odkazov a pod., ale nerobí to len z toho dôvodu,že tam ten záznam o zmazaní zostane a vlastne ten dotyčný poraďák, ktorý si uprace profil tam ten záznam o zmazaní vidí.
7 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tú tému si pozriem.

Ono predpoklad je taký že nebude každý druhý odkaz vymazaný a slúži to k tomu aby si človek dokázal aj spätne pozrieť čo tam bolo. Ak je občas niečo zmazané, tak to až tak nekole do očí. Ak je tam však more pomazaného, tak to fakt vyzerá špatne.

Ja tiež vidím všetky pomazané príspevky, témy, či už to je od členov, moderátorov alebo aj mňa. Tieto veci sa občas zídu.
Napríklad ak je niekto vylúčení za vulgárne reči a podobne, ktoré už nikto nevidí (a čuduje sa prečo bol dotyčný vylúčení, keď on tak milo píše).... Ale ja to vidím

Nie je problém skôr v tom že si tam ľudia píšu zbytočne veľa súkromných vecí? Pričom na to máme SSky?

Môžeme založiť anketu, ak sa nazbiera napríklad 100 ľudí, ktorým to vadí, tak to môžeme prestať zobrazovať (tú správu o vymazaní).
3 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Richard Pozri príspevok
Tú tému si pozriem.

Ono predpoklad je taký že nebude každý druhý odkaz vymazaný a slúži to k tomu aby si človek dokázal aj spätne pozrieť čo tam bolo. Ak je občas niečo zmazané, tak to až tak nekole do očí. Ak je tam však more pomazaného, tak to fakt vyzerá špatne.

Ja tiež vidím všetky pomazané príspevky, témy, či už to je od členov, moderátorov alebo aj mňa. Tieto veci sa občas zídu.
Napríklad ak je niekto vylúčení za vulgárne reči a podobne, ktoré už nikto nevidí (a čuduje sa prečo bol dotyčný vylúčení, keď on tak milo píše).... Ale ja to vidím

Nie je problém skôr v tom že si tam ľudia píšu zbytočne veľa súkromných vecí? Pričom na to máme SSky?

Môžeme založiť anketu, ak sa nazbiera napríklad 100 ľudí, ktorým to vadí, tak to môžeme prestať zobrazovať (tú správu o vymazaní).
Možno Ty vidíš zmazané správy, ale mne je to na dve veci....buď sa dostanem k svojmu profilu, alebo k odosielateľovmu.......k obsahu zmazaných správ nemám pristup


Len prosím Ťa nedávaj hlasovať, pretože ani hlasovanie nie je korektné. kuk http://www.porada.sk/t150576-zvidite...cich-temy.html
Naposledy upravil alla66 : 04.11.10 at 23:22
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Richard Pozri príspevok

Môžeme založiť anketu, ak sa nazbiera napríklad 100 ľudí, ktorým to vadí, tak to môžeme prestať zobrazovať (tú správu o vymazaní).
Nemôžeš tú anketu prosím Ťa vypísať?

Veľmi veľa poraďákov by využilo tú možnosť, upratať si profil a nerobí to len z toho dôvodu, že ten odkaz je tam trebárs na celej strane viditeľný.
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

....hmmm dievčatá asi som aj mimo témy alebo nechápem
alla vraví, že nedávaj hlasovať atď a Terezamária prosí zadať anketu.
Dúfam, že nikoho nenazlostím mojou úvahou, či vyjadrením , ak áno, vopred sa ospravedlňujem
Myslím si však jedno: že hlasovať za niečo, alebo vyjadriť sa v ankete je (podľa mna) to isté, iba v inom šate.
Ja som si ešte neupratovala v profile (okrem už nezobrazovania avataru)alebo pár zmazaní pre náhodne daného príspevku samej sebe si miesto niekoho iného, mne osobne to nevadí, že je tam napísané "príspevok zmazal"zitulda". Vadia mi iné veci, pre niekoho podstatné, (pre mňa určite nie), ale nikdy sa nedá každému vyhovieť a urobiť každého spokojným.
Je to ťažké a niekedy mnohé zmeny minú dobre mienený zámer a cieľ.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Podľa mňa pochvalami admin spustil taký pokec o akom sa mu ani nesnívalo....a ss ostali iba vysoko utajené informácie alebo čo ja viem ešte čo...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Presne si to vystihla Jožka . Mám kopu "užitočných" a všetky svietia na modro a nepripisujú sa mi nikde. No načo sú mi ? A vlastne, načo sú mi aj tie čo sa mi pripisujú, ja z toho veru osoh nemám, ten má niekto iný .Iba mám výčitky, že ani slušne nepoďakujem za udelené užitočné. Nemám častokrát čas a keď ho mám už sa zoznam oceňujúcich poriadne posunie.

Prosím, prosím, zrušte nič nevypovedajúce užitočné .

PS: za dobrú , ale podotýkam odbornú odpoveď stačí malilinké tlačítko "Ďakujem" a hotovo.
10 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a ja si rada nechám pozdravienky od mojej bandy a aj od iných , čo mi nakuknú do profilu a nechajú tam slovko-dve...a rada sa v nich prehrabujem a spomínam na cactusík, mpca, kýblik, rozumčok,otázku,tých, čo tu boli prv ako doma a fčuľ sú neviemkde.....tak...
...súhlasím s jožkou...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Poprosím na všetko čo je mimo tejto témy nebudem reagovať lebo už teraz sa v tom nedá orientovať nie aby som tomu ešte pridal...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
terezamaria Pozri príspevok
Richard vieme, že to vidíme len my. Ale je to veľmi nepríjemné sa pozerať na kopu strán ........zmazala terezamaria.......Naozaj sa to nedá, že by po zmazaní odkazu, pochvaly, obrázku tam nezostávala tá veta ....zmazala XYZ...?

Viem, že kopa poraďákov si chce urobiť " poriadok " na profile vymazaním odkazov a pod., ale nerobí to len z toho dôvodu,že tam ten záznam o zmazaní zostane a vlastne ten dotyčný poraďák, ktorý si uprace profil tam ten záznam o zmazaní vidí.
Priznám sa že je tu kopec dôležitejších vecí, ktoré mi robia vrásky. Napríklad sa mi zdá dôležitejšie dať možnosť skryť odkazy pre neregistrovaných, doriešiť hodnotenia, vzhľad hlavnej stránky, dobré odčlenenie účtovníctva od ostatného...

To že sa zobrazuje správa o zmazaní... budem na to pamätať ale okamžité riešenie nesľubujem.
4 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať