Zavrieť

Porady

sex každý deň

dobrý deň,
môžete mi prosím poradiť či som chorá, ak nechcem mať sex každý deň, mám priateľa a máme spolu rodinu, všetko je super, máme prácu a zdravé deti, rozumieme si vo všetkom až na sex. on chce stále ja nie, už sme to rozoberali veľakrát, boli všeliaké dohody ale aj keď veľmi chcem ja to proste tak často nemôžem robiť. Preto je kopec hádok a že mám niekoho iného a tak, ja nemám už nato moc síl stále to riešiť. nemá niekto pre mňa dobrú radu.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ajuška Pozri príspevok
...buchačaaa?... ...
Buchačaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeee možno Teba pošli ss
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Rozalka Pozri príspevok
Asi bola moja rada super ...... od Ajušky 2x "užitočné"
...... to som sa zakoktala od záaavisti... ...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pivko Pozri príspevok
Buchačaaaaaaa neeeeeeeeeeeeeee
Tak prečo si skočil práve naňho?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... je pravda, že libido u každého je iné, ale hlavne je to v psychike .... osobne si myslím, že " presvedčiť" partnera sa dá závisí od kreativity a hlavne, aby to nebola čisto len fyzická záležitosť event. niečo z povinnosti.
Hádky tomu určite nepomôžu, práve naopak.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sonamici Pozri príspevok
to je fakt že máme smolu, minule som stretla kamaráta a ten sa mi sťažoval že ho stále žena naháňa a on by radšej kľud, to by som hneď brala )
že by ste urobili výmenu ale nie, je to tak ako to tu písal tuším roman, proste ľudia sú rozdelení do typov sexuálnej aktivity-apetítu a keď sa stretnú rozdielne typy tak je problém asi ako v tvojom prípade
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dohodni sa s ním takto: na mesiac si vymeníte povinnosti t.j. keď prídeš z roboty tak budeš robiť to čo zvykne robiť on a naopak. Myslím že po mesiaci bude so sexuálnym apetítom na tom horšie ako ty (stačí keď sa každý deň postará o večeru, čo dať deťom na desiatu, urobiť s nimi úlohy, nachystať všetkým veci na druhý deň ....... a o 23.00 hod. zaspí od únavy. A potom ho zobuď a rozčuľuj sa že si dnes nemala sex. Odskúšané už našimi babkami heh!
4 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

Rozalka Pozri príspevok
Tak skúste ráno ....
no to hej, len nech si nezabudne nastavit budik o hodinu skor, dufam, ze je ranne vtaca
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...žiadúca partnerka je najlepší budík...
0 0
mona091 mona091

mona091 je offline (nepripojený) mona091

ale tu je opacne garde ...
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Zožeň si bróm na vojne to zberalo a šupni mu ho do gulášu
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Chce by som mať vaše starosti ... he he ...
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jaros5 Pozri príspevok
Chce by som mať vaše starosti ... he he ...
To si teraz na ktorej strane? Máš málo alebo priveľa?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hm , robíme si prdel ...aj ja ...

Ale je to inak na zváženie . Veľa manželstiev a aj začínajúcich vzťahov práve na tomto fakte - nesúlade stroskotalo ...

Chcel by som vidieť za dvere poniektorých vašich spální , či je to tam fakt tak ružové , ako tu píšete ...

Rozalka
Citát:Pôvodca textu príspevku: buchač
...a opačne ????
2 krát za deň by nebolo náhodou lepšie.... ???
Ale to je môj názor . môj sexuálny apetít ....
To sa chváliš alebo sa sťažuješ?
Ani jedno , ani druhé ...
Zbožné želanie ...
Ajuška
Citát:Pôvodca textu príspevku: sonamici
... sú také blbé dni, práca - domácnosť - druhá práca - dieťa a večer odpadnem do postele rada že si oddýchnem a nie ešte... a zasa je tu problém
...zapriahni ho okolo domácnosti, dieťaťa... keď má veľa energie......možno bude aj on (občas) rád, že odpadne do postele... alebo Ty budeš oddýchnutejšia..
Never tomu ...
hubatá
Dohodni sa s ním takto: na mesiac si vymeníte povinnosti t.j. keď prídeš z roboty tak budeš robiť to čo zvykne robiť on a naopak. Myslím že po mesiaci bude so sexuálnym apetítom na tom horšie ako ty (stačí keď sa každý deň postará o večeru, čo dať deťom na desiatu, urobiť s nimi úlohy, nachystať všetkým veci na druhý deň ....... a o 23.00 hod. zaspí od únavy. A potom ho zobuď a rozčuľuj sa že si dnes nemala sex. Odskúšané už našimi babkami heh!
Aj TY si to odskúšala ?????....hej , ja viem , napíšeš , že Ty si takto úlohy nepotrebuješ meniť ...
pivko
Poraďák
Zožeň si bróm na vojne to zberalo a šupni mu ho do gulášu
....do čaju sa dávalo , do čaju ...ale za čias Férencza Jóžku ....
jaros5
Poraďák
Chce by som mať vaše starosti ... he he
Nechci , respektíve nehovor hop , pokiaľ Ti ešte stojí ...

P.S.:
A tento poznáte ???

SEX je dobrá vec ....ale Vianoce sú častejšie ...
2 1
Bast Bast

Bast je offline (nepripojený) Bast

a to poznas buchac? .... hladnému sa o chlebe sníva ....
mas najrozsiahlejsi prispevok
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

buchac komentar nema chybu bolo by ta treba pochvalit.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Bast Pozri príspevok
a to poznas buchac? .... hladnému sa o chlebe sníva ....
mas najrozsiahlejsi prispevok
....a u Teba ako , ako ..?????

Dnes si už jedol ??????...lebo ja som aspoň ochutnávku dal ...
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

sonamici Pozri príspevok
dobrý deň,
môžete mi prosím poradiť či som chorá, ak nechcem mať sex každý deň, mám priateľa a máme spolu rodinu, všetko je super, máme prácu a zdravé deti, rozumieme si vo všetkom až na sex. on chce stále ja nie, už sme to rozoberali veľakrát, boli všeliaké dohody ale aj keď veľmi chcem ja to proste tak často nemôžem robiť. Preto je kopec hádok a že mám niekoho iného a tak, ja nemám už nato moc síl stále to riešiť. nemá niekto pre mňa dobrú radu.
Radsej menej casto a kvalitne ako kazdy den a bezducho...

A ked sa nevie ovladat, ukaz mu dvere do kupelne
5 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tému uzamykám.
2 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Nech tvoj drahý zmení prácu a začne chodiť na týždňovky. Uvidíš, ako ho budeš v piatok nedočkavo vyčakávať
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
... tiež si myslím, že uzatvárať tému nie je dôvod... chcela som dodať, že existuje aj odborná pomoc- sexuológ, ktorý by ti možno poradil event. doporučujem spoločnú návštevu - teba s partnerom...
Držím palce,lebo naozaj pri nesúlade to často vedie k rozchodu partnerov , nakoľko je pravdebodobnosť podvedenia vysoká....
6 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať