Zavrieť

Porady

Právny postih rodičov strateného dievčatka v HC nieje žiadny?

Ahojte, v poslednom čase každodenne čítam o stratenom dievčatku z HC, ktoré je nezvestné už týždeň , a pomaly si myslím , že už asi fakt nežije,ale zaujíma ma iná vec- dievčatko sa údajne stratilo, keď rodičia boli opitý a proste ešte o 22 hod. 3 r. dievčatko behalo po ulici a hľadajú ho teraz desiatky policajtov a dobrovolníkov a otec si sedí v krčme a mama mení výpovede, klame až sa práši-najnovšie ju akože niekto ovalil- nemali by byť títo rodičia dávno za mrežami o chlebe a vode,keďže maria pátranie po dcére a ide tu o život? Nemajú policajti keď ide o život nejaký mimoriadny prostriedok aby ich poriadne "priškripli", aby neklamali a možno zachránili život? Alebo sú u nás také zákony, že kašleme na rodičov, aj keď kvoli ním zomrie človek?Myslím,že v Číne by to riešili troška inak a nekompromisnejšie...- toto je tá demokracia naša a pritom sa neviem prečo bránime trestu smrti, len to zbytočne škodí ostatným spoluobčanom...

http://krimi.cas.sk/clanok/171886/pr...-vypovede.html
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Možno, ale o tom teraz prd vieš. Na začiatku si tvrdil niečo iné, teraz zase iné. A podobné veci sa dejú aj inde, napríklad v rómskych osadách. Tam si sa neangažoval. Prečo?
Súhlasím s tebou, že tie zákony nie sú dokonalé, veď vidíš akí ľudia ich robia.
Za jasnú vraždu sa dáva 2,5 roka? (Žitný)
pokial ja viem janko a dobre čítam svoje zadanie témy,tak neviem o tom prd, ale viem celkom jasne od začiatku čo sa stalo- a preto som aj v zadaní uviedol,že ju mali policajti zobrať a poriadne priškripnúť na policii, akože fakt ju mali zobrať a poriadne strieskať a mala hned vyklopiť pravdu a nie že 500ľudí týždeň hladá úplne niečo iné a niekde inde...
Žitný? Málo dostal, mal dostať aspoň 5 rokov-a ten ma nahneval, aj tým,že si nepriznal chybu, akože záhadne na 3 sekundy odpadol a pod.-to ma tam veľmi mrzí...,že sa nezachoval ako sa mal...a škoda chalaniska malého...
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pokial ja viem janko a dobre čítam svoje zadanie témy,tak neviem o tom prd, ale viem celkom jasne od začiatku čo sa stalo- a preto som aj v zadaní uviedol,že ju mali policajti zobrať a poriadne priškripnúť na policii, akože fakt ju mali zobrať a poriadne strieskať a mala hned vyklopiť pravdu a nie že 500ľudí týždeň hladá úplne niečo iné a niekde inde...
Žitný? Málo dostal, mal dostať aspoň 5 rokov-a ten ma nahneval, aj tým,že si nepriznal chybu, akože záhadne na 3 sekundy odpadol a pod.-to ma tam veľmi mrzí...,že sa nezachoval ako sa mal...a škoda chalaniska malého...
Tak prečo si v úvodnom príspevku písal "údajne"? Tvoja povinnosť je potom svedčiť a bude "vymaľované"
A tie metódy máš odkiaľ? Z ŠTB? Alebo z Guantanáma? Pre toto sa štrngalo kľúčmi v novembri 89?
Že tí ľudia mohli radšej hľadať niečo iné, to s tebou súhlasím. Keď si dajú to zachraňovanie zaplatiť v Tatrách, tak by mohli aj v takýchto prípadoch.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
......Stanislav...ešteže Tebe je už lepšie........................................... .................................................. ..


P.s.... pretože mne je ťažko na grrc z Tvojich slov......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ajuška Pozri príspevok
......Stanislav...ešteže Tebe je už lepšie........................................... .................................................. ..


P.s.... pretože mne je ťažko na grrc z Tvojich slov......
A mne z tvojích, z tvojej ľahostajnosti...
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Mňa na tom zaráža jedno: Kde bolo okolie tých rodičov. Nežili predsa v New Yorku a teraz každý do TV vyhlasuje, že "rodičia" do krčmy chodili aj s dieťaťom, že sa dieťa hrávalo po večeroch samé vonku.... Toto nikomu nevadilo? Aj tá mater predsa musela mať nejaké psychické problémy, veď to je nonsens aby som sa dnes rozhodla a hneď aj dieťa hodila do rieky (možno sa ozaj šmyklo). Nikto nič nevidel, nikto si nič nevšimol a teraz je každý spravodlivým sudcom. KDE boli všetci, keď v rodine boli evidentné problémy? Naháňali peniaze, majetky a že trpelo dieťa? No čo už...... Nielen matka je vinná - teda podľa mňa - kto chce súhlasí, kto nechce nie, je to môj názor.
6 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A mne z tvojích, z tvojej ľahostajnosti...
...neprekvapuje ma... pretože si vôôbec nič nepochopil... a to, že svoju bezočivosť nazývaš mimoriadnym záujmom o osudy iných... môže napáchať viacej škody............ ...už len toľko som chcela dodať... o objasnenie predošlých mojich slov si radšej nekoleduj........................................
3 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
A mne z tvojích, z tvojej ľahostajnosti...
Ja som u Ajušky nepostrehol ani náznak ľahostajnosti.
To na každého takto budeš útočiť, ak prejaví iný názor ako je ten tvoj?
Tak potom tam nepíš také veci ako bolo v tom linku v príspevku č.4
Veď ty si vlastne na jednej lodi s tou matkou z HC.
Preto ťa to teraz tak štve?
Asi ti ten oddych od porady veľmi neprospel.
Naposledy upravil marjankaj : 04.07.10 at 08:18
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Ja som u Ajušky nepostrehol ani náznak ľahostajnosti.
To na každého takto budeš útočiť, ak prejaví iný názor ako je ten tvoj?
Tak potom tam nepíš také veci ako bolo v tom linku v príspevku č.4
Veď ty si vlastne na jednej lodi s tou matkou z HC.
Preto ťa to teraz tak štve?
Asi ti ten oddych od porady veľmi neprospel.
Nepochopím ako možeš porovnávať príspevky uvedené v bode 4-fakt to nepochopím-dieta sa može zatúlať každému a vela ludom sa to už aj stalo, ale je rozdiel,ked sa zatúla a keď nejaká fľandra svojou tuposťou a podľa mňa aj úmyslom( to sa ešte zistí, uvidíš)zabije svoje dieťa a v tom je ten rozdiel...Takže neprajem si aby ma nejaká ajuška a nakoniec aj ty porovnával s nejakou fľandrou...
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepochopím ako možeš porovnávať príspevky uvedené v bode 4-fakt to nepochopím-dieta sa može zatúlať každému a vela ludom sa to už aj stalo, ale je rozdiel,ked sa zatúla a keď nejaká fľandra svojou tuposťou a podľa mňa aj úmyslom( to sa ešte zistí, uvidíš)zabije svoje dieťa a v tom je ten rozdiel...Takže neprajem si aby ma nejaká ajuška a nakoniec aj ty porovnával s nejakou fľandrou...
Mať rodinné zázemie, prácu a dostatok finančných prostriedkov - znamená ocitať sa v priaznivých životných okolnostiach.
Nemať to a trpieť pritom chorobou závislosť na alkohole značne ničí osobnosť človeka a nielen jeho, ale aj jeho najlbližších.

Ako Stanislav môžeš o niekom hovoriť ako fľandre !?
Veď čo Tvoj príspevok, to sám negativizmus a nevhodné, zarážajúce slová?

Som smutná, že Ťa čítam takého...
Božemôj, čo sa to s nami ľuďmi deje?
1 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Stanislav 1975 Pozri príspevok
...Takže neprajem si aby ma nejaká ajuška a nakoniec aj ty porovnával s nejakou fľandrou...
...nik Ťa neporovnával... stačí si domyslieť súvislosti... inak možno jej nesiahaš ani po päty......
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nepochopím ako možeš porovnávať príspevky uvedené v bode 4-fakt to nepochopím-dieta sa može zatúlať každému a vela ludom sa to už aj stalo, ale je rozdiel,ked sa zatúla a keď nejaká fľandra svojou tuposťou a podľa mňa aj úmyslom( to sa ešte zistí, uvidíš)zabije svoje dieťa a v tom je ten rozdiel...Takže neprajem si aby ma nejaká ajuška a nakoniec aj ty porovnával s nejakou fľandrou...
Quod licet Iovi non licet bovi.
alebo
Faciunt duo idem non est idem?


Stano porovnávaš sa sám. Zaujímavé, že ty všetko vieš už dopredu. Nemal by si to využiť nejako užitočnejšie?

A čo si ty praješ mi môže byť ukradnuté.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Mať rodinné zázemie, prácu a dostatok finančných prostriedkov - znamená ocitať sa v priaznivých životných okolnostiach.
Nemať to a trpieť pritom chorobou závislosť na alkohole značne ničí osobnosť človeka a nielen jeho, ale aj jeho najlbližších.

Ako Stanislav môžeš o niekom hovoriť ako fľandre !?
Veď čo Tvoj príspevok, to sám negativizmus a nevhodné, zarážajúce slová?

Som smutná, že Ťa čítam takého...
Božemôj, čo sa to s nami ľuďmi deje?
No vsak aj ja som smutny,co sa to deje s nami ludmi?zomrie nevinne dieta a ani kusok lutosti poniektori neprejavia a este aj zenu ktora to vsetko sposobila budu ochranovat,urobia z nej martyrku,ona za nic nemoze-to len alkohol.neviem,dokedy budu ludia taki bezcitni ze lutuju pachatelov a nie obete!? Je mi z toho na vracanie,kam toto ludstvo dospelo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ajuška Pozri príspevok
...nik Ťa neporovnával... stačí si domyslieť súvislosti... inak možno jej nesiahaš ani po päty......
A mozno aj ty si niekde v bahne.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No vsak aj ja som smutny,co sa to deje s nami ludmi?zomrie nevinne dieta a ani kusok lutosti poniektori neprejavia a este aj zenu ktora to vsetko sposobila budu ochranovat,urobia z nej martyrku,ona za nic nemoze-to len alkohol.neviem,dokedy budu ludia taki bezcitni ze lutuju pachatelov a nie obete!? Je mi z toho na vracanie,kam toto ludstvo dospelo
Ja som nepostrehol, že by sa tu niekto vytešoval z toho, čo sa stalo.
Je zaujímavé, že ty jediný vieš presne, o čo ide.

Vidím dve možnosti:
1. Si náhodný svedok. - v tom prípade bolo tvojou povinnosťou tomu zabrániť, alebo vypovedať príslušným orgánom. Takže si konaj svoju povinnosť.
2. Si spolupáchateľ. V tom prípade nechápem, prečo tu píšeš. Že by oneskorená ľútosť?

Neviem aký "kapitál" chceš z toho vytĺcť.

PS: Že by si bol jasnovidec, tak s tým na mňa nechoď.
Naposledy upravil marjankaj : 04.07.10 at 10:24
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

marjankaj Pozri príspevok
Ja som nepostrehol, že by sa tu niekto vytešoval z toho, čo sa stalo.
Je zaujímavé, že ty jediný vieš presne, o čo ide.

Vidím dve možnosti:
1. Si náhodný svedok. - v tom prípade bolo tvojou povinnosťou tomu zabrániť, alebo vypovedať príslušným orgánom. Takže si konaj svoju povinnosť.
2. Si spolupáchateľ. V tom prípade nechápem, prečo tu píšeš. Že by oneskorená ľútosť?

Neviem aký "kapitál" chceš z toho vytĺcť.
na toto uz nebudem reagovat/zvratenosti nekomentujem
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Homo homini lupus est...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
No vsak aj ja som smutny,co sa to deje s nami ludmi?zomrie nevinne dieta a ani kusok lutosti poniektori neprejavia a este aj zenu ktora to vsetko sposobila budu ochranovat,urobia z nej martyrku,ona za nic nemoze-to len alkohol.neviem,dokedy budu ludia taki bezcitni ze lutuju pachatelov a nie obete!? Je mi z toho na vracanie,kam toto ludstvo dospelo
Tvoje expresívne výrazy skutočne tej obeti ľudskej ľahostajnosti nepomôžu. A fľandra robí celkom odlišné skutky, ako matka alkoholička. Poznám fľandry, ktoré majú úspešné deti, napriek svojím rozkošiam. Takže Stanko, každý má právo na svoj názor. Každý má svoj kus pravdy. Nechci nimi vyplniť mozaiku Tvojich predstáv.
Naposledy upravil Danila : 04.07.10 at 12:13
2 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

danushka Pozri príspevok
Homo homini lupus est...

Asi to bude pravda,keď to povedali pred viac ako 2000 rokmi.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Laco-monter Pozri príspevok
Asi to bude pravda,keď to povedali pred viac ako 2000 rokmi.
Aj mrchy sa občas trafia do starých múdrostí
1 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No vsak aj ja som smutny,co sa to deje s nami ludmi?zomrie nevinne dieta a ani kusok lutosti poniektori neprejavia a este aj zenu ktora to vsetko sposobila budu ochranovat,urobia z nej martyrku,ona za nic nemoze-to len alkohol.neviem,dokedy budu ludia taki bezcitni ze lutuju pachatelov a nie obete!? Je mi z toho na vracanie,kam toto ludstvo dospelo

Trochu no myslím si , že práve preto,že porada je anonymná
tak niektorí sa tu chodia zabávať , a z diskusie si urobili svoje pokusné laboratorium, kde sarkasticky provokujú iných až do krajnosti , a keď to dotyčný prekukne tak sa hrajú na urazených.

Zadanie témy málokoho zaujíma.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať