Zavrieť

Porady

Oprava hodnotení, uzatváranie tém

admin
Oprava hodnotení
Od dnes je možné hodnotenia príspevku zmeniť po dobu 1 hodiny od udelenia hodnotenia.

Zmenu je možné vykonať dvoma spôsobmi:
1. Zrušením hodnotenia (po kliknutí na pridelené hodnotenie)
2. Zmenou hodnotenia (po kliknutí na iný typ hodnotenia)

Uzatváranie tém
Už niekoľko dní máte možnosť aj uzatvárať vyriešené témy, tlačítkom "Vyriešené" v prvom príspevku. Po 3 hlasoch sa téma automaticky uzavrie.
Uzatváranie tém je dôležité najmä kvôli "najlepšej odpovedi" aby súvisela s otázkou v prvom príspevku. Predídeme tým zadávaním následným, niekedy úplne nesúvisiacim otázkam v téme (téma v téme) a samotné otázky budú lepšie nájditeľné, rovnako ako aj najlepšie odpovede k nim.


Poznámka:

Oprava hodnotení má veľa súvislostí kde a ako sa body zobrazujú. Poprosím Vás preto ak by sa objavila nejaká chyba napíšte ju v tejto téme.

K odborným resp. neodborným užitočným bodom tu prosím nepíšte, sledujem pôvodnú tému a túto časť budeme ešte upravovať aby mala čo najlepšiu vypovedaciu schopnosť. Momentálne sa aj preto celkový počet bodov nezobrazuje.

P.S. túto tému som znovuotvoril
Naposledy upravil Richard : 09.07.10 at 14:09
Usporiadat
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

no mne to tlačítko aj funguje,ale však tam sa len nežiadúce príspevky ,vulgarizmy nahlasujú...ja by som bola za otvorenie témy
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Alla66, pozri sa, kto moderuje tú tému a skús napísať odkaz priamo jemu. (Neviem, či sa to takto môže, ale využila som to pri jednej téme, kde bol preklep v názve - najskôr som išla cez "nahlás", ale keď to po pár dňoch stále nebolo opravené, tak som si pozrela moderátorov, každému som napísala odkaz a niekto z nich to potom opravil).
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

alla66 Pozri príspevok
čo robiť, keď mi pri téme http://www.porada.sk/t148836-ako-sa-...na-porade.html tlačítko NAHLÁS nefunguje?

Podľa akých pravidiel sa určité témy otvoria okamžite a poniektoré zostanú zamknuté?
Komu nevyhovovala, komu vyhovuje?
0 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

mne napr. vyhovuje a viem ,že sa niektorí chystali prispieť a už nestihli
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

[QUOTE=alla66;

Podľa akých pravidiel sa určité témy otvoria okamžite a poniektoré zostanú zamknuté?[/QUOTE]

napriklad ja som si všimol , že téma /je to jedno aká/

je uzatvorená IHNEĎ po tom, ako sa v diskusii vyskytnú čo len náznaky vedomej alebo nevedomej KONFRONTÁCIE

napr. téma PETÍCIA.

Nerozumiem tomu.

Veď v diskusii by mali dostať priestor rovnako súhlasne aj nesúhlasné stanoviská .
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Indeed Pozri príspevok
napriklad ja som si všimol , že téma /je to jedno aká/

je uzatvorená IHNEĎ po tom, ako sa v diskusii vyskytnú čo len náznaky vedomej alebo nevedomej KONFRONTÁCIE

napr. téma PETÍCIA.

Nerozumiem tomu.

Veď v diskusii by mali dostať priestor rovnako súhlasne aj nesúhlasné stanoviská .
Čomu stále nerozumieš? Čo je pre mňa súhlasné, to môže byť pre teba nesúhlasné, a keď je tu viac súhlasných, ako nesúhlasných, nemám na mysly správnych-nesprávnych, tak sa to uzavrie, aby nesúhlasné neprehlasovali súhlasné, prípadne naopak. Veď je to také jednoduché jak facka.
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Ale veď obidve témy, o ktorých je tu vyššie reč, boli uzamknuté označením najlepšej odpovede zadávateľom, teda sám zadávateľ témy ju zamkol. Asi treba zistiť, ako sa takto uzamknutá téma dá znovu otvoriť, asi by mal o to požiadať zadávateľ, že chce odznačiť najlepšiu odpoveď. Inak asi nie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
napriklad ja som si všimol , že téma /je to jedno aká/

je uzatvorená IHNEĎ po tom, ako sa v diskusii vyskytnú čo len náznaky vedomej alebo nevedomej KONFRONTÁCIE

napr. téma PETÍCIA.

Nerozumiem tomu.

Veď v diskusii by mali dostať priestor rovnako súhlasne aj nesúhlasné stanoviská .
Pikoška Pozri príspevok
Čomu stále nerozumieš? Čo je pre mňa súhlasné, to môže byť pre teba nesúhlasné, a keď je tu viac súhlasných, ako nesúhlasných, nemám na mysly správnych-nesprávnych, tak sa to uzavrie, aby nesúhlasné neprehlasovali súhlasné, prípadne naopak. Veď je to také jednoduché jak facka.:D
Každý má svoj názor a má na neho plné právo.
Preto rešpektujte názory druhých.
Nie vždy s vami bude každý súhlasiť, to však ešte neznamená, že je blbec.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Pre buchača: O čom si to hovoril? Lebo asik si stojím na kábliku. Tak rešpektuj môj názor, lebo nikoho nepovažujem za blbca. Povedz svoj názor, ten si nepovedal a nepodsúvaj tvoje pocity. Sú od veci.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pikoška Pozri príspevok
Pre buchača: O čom si to hovoril? Lebo asik si stojím na kábliku. Tak rešpektuj môj názor, lebo nikoho nepovažujem za blbca. Povedz svoj názor, ten si nepovedal a nepodsúvaj tvoje pocity. Sú od veci.
Veď to napísal spisovne po slovensky.
Nepovažuj za blbca každého, kto s tebou nesúhlasí.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pikoška Pozri príspevok
Pre buchača: O čom si to hovoril? Lebo asik si stojím na kábliku. Tak rešpektuj môj názor, lebo nikoho nepovažujem za blbca. Povedz svoj názor, ten si nepovedal a nepodsúvaj tvoje pocity. Sú od veci.
...he a čo tak čítať poriadne ????
Veď predsa s Tebou súhlasím ....mňa sa musíš naučiť čítať ...

....áááále inak ???...nerieš ...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

buchač Pozri príspevok
...he a čo tak čítať poriadne ????
Veď predsa s Tebou súhlasím ....mňa sa musíš naučiť čítať ...

....áááále inak ???...nerieš ...
Tak to teda idem na pivo. Ráno mi jazyk vycapila moja moja mamička, lebo som neodhrnul sneh.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

marjankaj Pozri príspevok
Veď to napísal spisovne po slovensky.
Nepovažuj za blbca každého, kto s tebou nesúhlasí.
A čo chceš od blbca? Ja už som sa tak narodil.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať