Zavrieť

Porady

Register obnovenej evidencie pozemkov

Dobrý deň potreboval by som poradiť, kde by som mohol nájsť na internete register obnovenej evidencie pozemkov pre jednotlivé obce, z parcelnými číslami celej obce? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    - na internete nikde
    - register obnovenej evidencie je "pracovny" elaborat, ktory po schvaleni kataster zapise do katastra nehnutelnosti

    sarasara je offline (nepripojený) sarasara

    optimista sarasara
    Ak na liste vlastníctva si figuroval iba ty, pozri sa, a akom podiele. Neznamená to, že ak si tam bol len ty sám jediný, že si aj vlastníkom v podiele 1/1.
    Pri ROEP zapíšu aj tých vlastníkov, ktorí dovtedy boli vedení len pozemnoknižnej vložke, ale sú to vlastníci.

    Peterko1987 je offline (nepripojený) Peterko1987

    Peterko1987
    Aha Ďakujem.Na obecnom úrade som pozeral do tohto ROEP.Problém je v tom, že v tomto ROEP je evidovaných na mojom pozemku, ktorý vlastním už od roku 1988 ešte 12 vlastníkov, a pritom Od roku 1988 je iba v mojom vlastníctve, aj v katastri nehnuteľností je na daný pozemok list vlastníctva na ktorom figuruje iba moje meno.Neviem ako je to možné že v katastri nehnuteľností evidújú daný pozemok iba na moje meno a v ROEP sa objavilo ešte 11 vlastníkov? neviete mi poradiť?

    Register obnovenej evidencie pozemkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.