Zavrieť

Porady

Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jaj, to ti staci par mandarinok, hrusky, jablka, je to jednoduche a suprove, ja ich robim do sklicok od tatarky a majonezy, akurat to staci na jeden vecer pre nas doma. A kludne daj aj trstinovy cukor, nic s tym nepokazis.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ten mam v plane dat...musim kuknut este recept
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pokrajas na plech ovocie, nasypes cukor a pecies pri 180 st hodku, alebo, kym sa ti nevytvori dost stavy v plechu, das do poharov , uzavries, sterilizovala som to este, ale nie kazdy sterilizuje. ja pre istotu.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
to ta nevyjde draho,, ja robin na jeden velky plech a vyplati sa, aj ked kupis, ved jablka, hrusky, mandarinky, davala som niekedy aj hrozno, to uz nedavam, pomarance, ananas a co je v akci. Ja davam len pol kila cukru, v recepre je kilo. necham hodinu piect 180 st..
koľko toho ovocia? plech je široký pojem.....neskúšali ste bez cukru? ja totiž ovocný vôbec necukrím....
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Kopretinka, neviem kolko nikdy som to nevazila, pokrajhala som, co som mala, alebo kupila, ale urcite je na nete vela receptov, bez cukru to asi nepojde, ved treba, aby sa ti vytvorli "nalev".
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

ja si počas leta dávam do mrazničky rôzne druhy ovocia a potom naraz dám upiecť , v zime je to super aj sa napiješ aj naješ
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wirgi
ja si počas leta dávam do mrazničky rôzne druhy ovocia a potom naraz dám upiecť , v zime je to super aj sa napiješ aj naješ
Mam v mrazaku nabochnickovane jagody...mini dafky do džogurtu....asi to speciem
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Lui, kľudne aj jahody daj, základ sú jablká, 1 citrón ,1 pomaranč dá tomu aj tá kôra dobrú chuť.
2 0
lluucciiaa lluucciiaa

lluucciiaa je offline (nepripojený) lluucciiaa

Ahojte, mne sa osvedčila verzia: jablká, maliny, vanilka a medovka. Pokojne môžete sať bohatý zväzok (... veď je to čaj :-) ) Bylinky som pred uložením do pohárikov zo zmesi vybrala
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tak včera som kúpila 3kg hnedého cukru...idem dnes nato....jablká som dostala včérajagody vytáhla z mraziaku...aj rum je doma....juj ten vanikový struk by bol fajný....len tie sa macerujú v madlovom oleji
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

prvá várka upečená...na koniec som tam práskla ešte druhotriedne amareto...idem na dalšiu várku...s rumomvoní celý byt....
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

zase pečem 4 várka....ide to jak teplé komunistické rožky...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja iba pripomínam...ak by niekto .....
1 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

tento rok nepečiem ostalo mi veľa z minulého roku
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Idem si trochen "upiect"
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

ja som teraz zacala davat mrazenu ovocnu zmes z Lidlu, plus jablka, pomarance . Super to je
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ala...ja taky tak potrebovala som minut...exotik mix...lebo do jogurtu ee...tak som dala to...pakel jahod,jablka,pomarance,citrony,jablka...klince,bad ian,skorica a rumik
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Este som fukla cucoriedky mrazene...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tak zas gendžim
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Tak zas gendžim
ja uz som nagendzila, rozne, aj s aroniou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať