Zavrieť

Porady

vzatie do väzby kedy???

Pekné ráno Vám prajem všetkým ..Som tu po 1x ,verím že si nenarobím hambu . Súrne by som potrebovala poradiť , môj bývali kolega ktorí ako sa vysvitlo je dosť problematicky napr. nehoda na aute (smrť 2 malolet),dalšia nehoda kde mu zobrali vodičak a dostal podmienku ,počas podmienky pri kontrole vozidla našli drogy ,dostal roka pol ,potom sa odvolali , na krajskom znel rozsudok prvého stup.6 mesiacov.... to bolo ešte koncom apríla ...medzi časom som aj ja podala naňho trestné oznámenie ublíženia na zdraví..Moja otázka sa týka milí poradáci to je normálne ,že je ešte na slobode?? Uprimne sa priznám , nakoľko sú dosť majetní ,bojím sa ,že mu vybavia aj slobodu... Nechcem nikomu a ani neprajem nič zlého , ale mne denno denne vypisuje či smsky ,maily,či na forumoch....vyhráža sa mi ,nadáva ,ponižuje ,9 ročnej dcérke po polnoci ...vypisuje mama aka je..ku...pi...šte....a že pôjdem do basy a nech stiahnem oznámenie...za mesiac som menila 3x tel.číslo... uloži moju fotku napr,,na pokec s komentárom najv.ku...na svete......je toho dost,,,...milí poradaci viete mi tak z rána poradiť...som vdačná za každú odpoved
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

zuzanka12 Pozri príspevok
ak by si riadne čítala tak by si asi dočítala ,že už dáááááávno ma rozhodnutie súdu a ja som neskor podala tresne oznamenie...to su dva odlišne veci...A čo ked píšem otvorene o mojej téme?? nemám čo skrývať a ked si sa dala na kontrolu pravopisu a aby si tu mňa okydala...resp. poúčala tak si to nechaj pre seba. Možno nie som taká múdra ako ty , ale aspoň neponižujem ľudí ,
A dakujem bohu ,že na rozdiel od teba sú tu poradáci so srdcom a ochotou pomôcť .Dakujem ,ale neprosím si z tvojej dobrosrdečnosti a už vôbec nepotrebujem tvoju radu.
Fíííííha, ty si toho popísala. No toto toto. Za niekoľko hodín, a takto ma poznať? Si dobrááá. Vážne.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
zuzanka12 Pozri príspevok
ak by si riadne čítala tak by si asi dočítala ,že už dáááááávno ma rozhodnutie súdu a ja som neskor podala tresne oznamenie...to su dva odlišne veci...A čo ked píšem otvorene o mojej téme?? nemám čo skrývať a ked si sa dala na kontrolu pravopisu a aby si tu mňa okydala...resp. poúčala tak si to nechaj pre seba. Možno nie som taká múdra ako ty , ale aspoň neponižujem ľudí ,
A dakujem bohu ,že na rozdiel od teba sú tu poradáci so srdcom a ochotou pomôcť .Dakujem ,ale neprosím si z tvojej dobrosrdečnosti a už vôbec nepotrebujem tvoju radu.
Zuzana, Poradu zneužíva veľa ľudí, srandistov, ktorí si nevážia nezištnú, často aj vysoko odbornú pomoc poraďákov. Tvoje vyjadrenia na adresu Petry sú len dôkazom Tvojej ješitnosti, ktorou prezentuješ následne aj svoje chovanie. Napriek všetkému Ti však ešte niečo napíšem. Možno ak by si bola slušná, ústretová a pokorná, dokázala by si na svoju stranu získať matku toho beťára. Lebo matka svojim konaním ani netuší, ako svojmu synovi ubližuje. Jej správanie je pre neho kontraproduktívne. Neumožňuje mu meniť svoje postoje, hľadať dôvod k abstinencii, dovoľuje mu užívať si beztrestnosť. A onedlho si bude o stenu búchať hlavu ona, ako Ty dnes. Lebo aj " v chládku " je možno hlavu prečistiť, ak doteraz nevyhľadal iný druh pomoci, zodpovedať sa za svoje činy a pochopiť, že pomoc neprichádza cez peniaze, ale cez porozumenie a pravdu. A pokoru. A tak trošku to odkazujem aj Tebe. Lebo hlavou múr neprebiješ.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ak dovolíš Zuzanka, za Teba sa ospravedlním Peti ja
Normálne mnou otriaslo...

Na to, že si od dnes prihlásená na tomto fóre máš jazyk riadne nabrúsený a popravde môj pocit z Teba bude, že aké dostávaš od spomínaného beťára, také mu aj vraciaš.
A nezabúdaj, že násilie plodí násilie, je jedno či je verbálne alebo neverbálne.
Niekedy treba radšej kusnúť do jazyka a počkať, nie hneď všetko hŕ, hŕ.

A keďže sme tu trošku možno starší a skúsenejší a kadečo sme prežili, v dobrom padla otázka smerovaná k Tebe od Danilky, čo všetko môže použiť dotyčný voči Tebe a čo všetko na tom môže byť aj pravdy...
Rozmýšľaj, poriadne rozmýšľaj.

Na záver,
keby som raz nechcela, aby sa moje telefónne číslo raz, dva razy zmenené nedostalo do rúk toho, komu sa dostať nemá...tak sa mu ani nedostane.
A fotky zneužité na pokeci?....to je pre Teba veľká skúsenosť, že si treba dávať pozor a poriadne preberať, kým si s nikeým začneš vzťah.
Tieto rady sú mienené naozaj v dobrom, tak akoby od staršej sestry alebo matky to ber, ak chceš
2 0
zuzanka12 zuzanka12

zuzanka12 je offline (nepripojený) zuzanka12

Poradáci .... Petra....ak som sa ťa dotkla mojím prístupom resp. odpovedou na tvoj názor ja sa ti ospravedlňujem .Možno majú ostatné pravdu , radšej si zahryznúť do jazyka ,alebo sa vyvetrať .....ale ver mi pri takom nátlaku čo mi spôsobuje som psych. aj fyzicky zničená ,ja viem to zasa není tvoj problém , ale musíš uznať to ,že som otvorená a píšem tu veci mne veľmi "šokujúce" kde sa ozaj obávam o svoju dcérku a mňa ,dosť ma vybilo ,že skôr dávaš dôraz na môj pravopis. Petra verím ,že si to brala športovo ,alebo aspoň trocha si ma pochopila a bola by som rada aby si moje ospravedlnenie prijala.....dakujem

......veronikasad....ja som sa nechcela nikoho dotknúť uznávam asi to bola prehnaná reakcia z mojej strany




Naposledy upravil zuzanka12 : 15.07.10 at 15:35
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať