Zavrieť

Porady

Paralia, Sarti alebo Olympic Beach??

Ahojte,
s priatelom momentalne hladame nejaku dovolenku za dobru cenu, a rozhodli sme sa pre Grecko autobusom, Olympska riviera, resp. Sarti. Vie nam niekto poradit ci Olympic Beach,Paralia alebo Sarti, kde je dobre ubytovanie (nie sme narocni, no nejake tie svaby a podobne veci fakt neznesieme) a cez aku cestovku je najlepsie? Popripade vase nazory na plaz, more a podobne Viem ze 100 ludi 100 chuti, ale vzdy lepsie vediet aspon nejaky nazor ako ziadny Na dovolenku k moru idem 1.krat tak chcem aby bola co najlepsia
Dakujem
Usporiadat
makli makli

makli je offline (nepripojený) makli

Dakujem za info, tieto 2 recenzie som nasla, a este jednu, len aj tak oproti ostatnym zariadeniam je tych recenzii na Pepi malo, no horsie este je, ze si vo vsetkom odporuju... nuz, nevadi ked sa vratime, prispejem recenziou aj ja ))

Uf, takze na vecer prechadzka..parada neuskodi po celodennom vylihovani A toSarti vam teda zavidim, ja cim viac info a fotiek a for som o nom precitala, tym viac som bola do neho zamilovana dufam ze o rok vsetko vyjde a pojdeme aj my
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
ja som momentalne v sarti ak mozem len a len odporucit chodte sem do sarti je to uzasna dovoleka na uzasnom mieste v nadhernom prostredi skoda ze sa mi nedaju pridat fotografie
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

220870 Pozri príspevok
ja som momentalne v sarti ak mozem len a len odporucit chodte sem do sarti je to uzasna dovoleka na uzasnom mieste v nadhernom prostredi skoda ze sa mi nedaju pridat fotografie
To už hej... teraz 15. aug, prakticky celý týždeň tam budú mať nejaké slávnosti či hody, stánky, slávnosti, aj cirkevné ,. Tam za kostolom je taká budova, asi škola, tak na dvor vynesú stoly a stoličky (aspoň to tak bolo keď sme tam naposledy boli) a robia tam programy ich folklorne súbory. Ale bola tam aj vynikajúca skupina , hrala nádherné grécke pesničky. Tak som si to pred chvíľou doma púšťal...... Držím palce.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
koda 15- idem het
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Možnože niečo dajú v piatok, v sobotu, treba pokukať. Bolo to tak po západe slnka, aby sa tak nepotili, hlavný program o 21,00. Zaujímavé, že rozdávali nápoje zadarmo všetkým, v tých horúčavách
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Na plazi ,napoje sprite ,fanta atd predavaju za 3E= 3dcl obycajnu vodu v ktorej by som doma na slovensku ani ponozky nepral tu predavaju za 1.5E 3 dcl.0.5L kvalitneho capovaneho piva -za 2.5 E,nechapem tie cenove rozdieli, v obchode kupim tu istu vodu 1.5L za 0.2 cent
Ale dnes som bol na orange beach ,a to bola ina fantazia,az na tych uchylakov co tam behali holimi ko ...mi, nastastie len v jednej casti.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Oživím minuloročnú tému.Zo Sarti sme docestovali v pohode .Bolo super .
Tento rok znova Grécko len ešte neviem kam!Čítam všetky možné fóra.Podľa recenzií ktoré tu čítam možno NeiPori, Olympyjská riviéra,neviem.
Viete mi tý, ktorý ste tam boli odporučiť nejaké výlety z týchto destinácií ,alebo niečo čo by som tam mal vidieť.
Idem svojim autom všetko do 200 km od letoviska čo sa oplatí vidieť v okolí.Poprípade doporučte nejaké iné letovisko najlepšie aj zo vodnými atrakciami.
Ďakujem
0 0
greco greco

greco je offline (nepripojený) greco

Prešiel som oblasť Olympskej riviéry, no môžem potvrdiť, že najviac sa nám páčili Chalkidiky. Chalkidiky som prešiel aj Kasandru aj Sithoniu, proste odborník na Grécko. Momentálne som na Thassose a obchádzam celý ostrov. Prajem šťastný výber.
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Po Kasandre sa aj ja obzerám.Nepoznáte náhodou Neos Marmaras alebo Nikiti?Prechádzal som tade z diaľky to vyzeralo veľmi dobre.Mám tam zopár vytipovaných hotelíkov.Len neviem ako je to tam s plážami teplotou vody! atd.Ďakujem za akékoľvek info.
0 0
Kelmont Kelmont

Kelmont je offline (nepripojený) Kelmont

Minulý rok sme boli na dovolenke v Grécku v meste Nei Pory. More krásne, čisté, bez medúz. Pláž čistá piesočnatá. Oddych výborný. Môžem len odporúčať. Autobusom by som tam asi nešiel. Dopravu som riešil svojím autom. Odrádzali ma ale moji známi tam takto chodia už 5 rokov, a musím povedať, že to nie je o dosť náročnejšie ako ísť do Chorvátska. Pri 4 osobách ušetríte. Ubytovanie a cesta s poplatkami ma stála na 15 nocí 1100 EUR. Tento rok idem zas.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať