Zavrieť

Porady

Zapoctovy list

Dobry den,chcel by som sa opytat...Nastupil som do noveho zamestnania,pozeral som sa na vyplatne pasky a mam nejake prilis velke odvody,isiel som za uctovnickou a povedala mi,ze jej mam doniest zapoctovy list z predchadzajuceho zamestnania a potom mi to znizi.Otazka je ci treba doniest zapoctove listy aj z inych zamestnani alebo staci ten posledny?Medzitym som pracoval v zahranici...Dakujem za odpovede
Usporiadat
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

TommzSK Pozri príspevok
Kto mi to povedal?asi tak ako jedna baba povedala :-)
od 16.4.2010 som nastupil...pasku nemam u seba...ale zajtra uz pride mzdarka tak sa jej na vsetko spytam...
Také informácie mám rada. Nastupoval si v priebehu mesiaca, pokial nemala doklad o tom, že si si NČZD za apríl uplatnil u predch. zamestnávatela, za apríl ti ju neuplatnila.
A ešte jedna poznámočka na okraj - o uplatnenie NČZD by sa mal u nového zamestnávatela zaujímať aj zamestnanec. Nie je to povinnosťou mzdárky, aj keď pre väčšinu z nich je to samozrejmosť.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Veronikasad, súhlasím až na jedno slovíčko - 2. veta "zaujímať aj zamestnanec" by som dala, že "zaujímať NAJMA zamestnanec" :-)
Vidíš, my mzdárky sme také dobré, ale furt nám len kydajú na hlavu :-(
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Svoj názor som napísala na základe prísp. č. 14
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať