Zavrieť

Porady

Medivit???

Ahoj, teraz sa mi ozvali z firmy MEDIVIT, raz sme doma robili seansu s dalsim manzelskym parom, dostali sme za to 2x paplon a mozem povedat celkom fajn. Ale uz som si po tom co nam volali vselijake firmy, povedala, ze dost. Lenze dnes sa mi ozvali mila pani (ved to je samozrejme), ze mame moznost ziskat zajazd poznavaco-relaxacny do Turecka pre 2 osoby na 7 dni v hodnote 1000 EUR do 5 hviezd.hotela. Kedze nam tento rok vdaka pozicka dovolenka nevysla, potesilo by to. Pytala som sa aj na nejaky zadrhel, ale jedina podmienka, je zase seansa tusim z 3 manzelskymi parmi a chcu poznat nazor na ich vyrobky. Co by sme nejako prezili, aj ked kupovat urcite nebudeme. Nemate niekto s tym skusenost? Neviete ci v tom naozaj nie je nejaky chytak? Ci do nas nechcu celych 7 dni hucat o ich vyrobkoch?
Usporiadat
33filo3 33filo3

33filo3 je offline (nepripojený) 33filo3

lubko6394 Pozri príspevok
Mne sa zdá, že všetky takéto superkšefty aj tak pomôžu akurát TV Markíza, aby mali o čom natáčať Lampáreň.

No dnes mi to akurat doviezli tak som zvedavy ci to bude pomahat,dakujem za odpoved.
0 0
fida fida

fida je offline (nepripojený) fida

Je tu popisane vselico...ja len skratka..ja som tu poukazku vyuzil a tento piatok 18.3.2011 some sa vratil z toho zajazdu v Turecku. A co k tomu poviem..super dovolenka. Aj moja zena mala z toho neprijemne pocity a nechcela tam ist. A teraz ja rada ze bola a este raz by si to zopakovala. Kto chce viac info tak ma mozte kontaktovat mailom patrik.cerny@gmail.com
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

fida Pozri príspevok
Je tu popisane vselico...ja len skratka..ja som tu poukazku vyuzil a tento piatok 18.3.2011 some sa vratil z toho zajazdu v Turecku. A co k tomu poviem..super dovolenka. Aj moja zena mala z toho neprijemne pocity a nechcela tam ist. A teraz ja rada ze bola a este raz by si to zopakovala. Kto chce viac info tak ma mozte kontaktovat mailom patrik.cerny@gmail.com
Iná reklama...
0 0
fida fida

fida je offline (nepripojený) fida

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Iná reklama...
Ako si na to prisiel ze raklama????
Ja som si len zakupil matrace a ine a dostal poukazku a vyuzil som ju..
A ja tie ich matrace su super..
A chcel len podat info..ak ma niekto zaujem..
0 0
33filo3 33filo3

33filo3 je offline (nepripojený) 33filo3

fida Pozri príspevok
Ako si na to prisiel ze raklama????
Ja som si len zakupil matrace a ine a dostal poukazku a vyuzil som ju..
A ja tie ich matrace su super..
A chcel len podat info..ak ma niekto zaujem..


Ja by som sa chcel opytat,mas skusenosti aj s tou ich poduskou do elektriky?Lebo mi ju uz mame ale niako nam to nepomaha,len nam je strasne teplo ked ju zapneme ale chrbtica stale boli.
0 0
fida fida

fida je offline (nepripojený) fida

33filo3 Pozri príspevok
Ja by som sa chcel opytat,mas skusenosti aj s tou ich poduskou do elektriky?Lebo mi ju uz mame ale niako nam to nepomaha,len nam je strasne teplo ked ju zapneme ale chrbtica stale boli.
Hej mam ja ja tu podusku..ja mam tiez problemy u krizama a hlavne z klbom..na tie kriza je to fajn, tam citim ze mi to pomaha...ale na ten klb nie...
0 0
Marcela Janíčková Marcela Janíčková
Ozve sa niekto, kto bol na poznávavcom zajazde v Turecku s Medivitom tento rok??? Ak áno, aké máte skúsenosti, doporučujete tento zájazd?
0 0
Elka7 Elka7

Elka7 je offline (nepripojený) Elka7

Dobry den, chcem sa spytat ci ma niekto novsie skusenosti so spolocnostou MEDIVIT TOURISTIK INTERNATIONAL, s.r.o.. Mame totiz kupeny zajazd na dovolenku do Turecka. O 11 dni mame letiet, ale dnes som sa chcela blizsie informovat a nefunguje im stranka, a telefon je nedostupny. Tak som dost vylakana. Bol niekto prosim tento rok s nimi na dovolenke? Dakujem Vam.
0 0
Elka7 Elka7

Elka7 je offline (nepripojený) Elka7

Dobry den, chcem sa spytat ci ste boli s nimi na dovolenke, alebo planujete ist? Dakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať