Zavrieť

Porady

Blahoželanie dnešným oslávencom

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Zlož ruky do lona, počúvaj pieseň,
dnes ju len pre Teba vánok sem nesie.
Zlož ruky do lona,
počúvaj slová,
možno sa mladosťou opiješ znova.
Zlož ruky do lona,
počúvaj tóny,
40 – krásny vek,
zvonček Ti zvoní,
že ešte veľa liet život Ti chystá,
Porada, priatelia, a láska čistá.
Zlož ruky do lona,
dane sú v diali,
aktívne pasíva
by čerti vzali!
Zlož ruky do lona, prácu daj bokom,
priatelia pomôžu
s daňovým rokom.

Pekný narodeninový deň želám
Biela krása.jpg  
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Milá Malina - Ľudmilka, k Tvojim dnešným meninám všetko najlepšie, veľa zdravia, radosti a pozitívnej energie
K Tvojim dnešným meninám želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza. Krásny sviatok meninový!
Naposledy upravil abel : 16.09.06 at 12:56
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Milá Ľudmilka, dodatočne Ti želám všetko, všetko najlepšie k Tvojim meninám, nech sa Ti všetky sníčky splnia...


Naposledy upravil ALDA : 17.09.06 at 08:04
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
karpis - Zuzka
k tvojim dnešným narodeninám Ti prajem hlavne veľa veľa zdravia, šťastia, rodinnej a pracovnej pohody bez otravných kontrol a nech sa ti splní všetko, po čom túžiš
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Malina - Ľudmilka , všetko naj naj naj .....................k meninám , veľa zdravia , štastia,lásky a porozumenia .......


Naposledy upravil Zita5 : 17.09.06 at 09:09
0 0
karpis karpis

karpis je offline (nepripojený) karpis

Všetkým Vám ďakujem
0 0
malina malina

malina je offline (nepripojený) malina

Tiež vám všetkým znova a úprimne ďakujem.
0 0
Gido Gido

Gido je offline (nepripojený) Gido

Keby som vedel vyčarovať takú peknú kyticu ruží ako Zita5 pre Ľudmilku, tak ju celkom určite priložím k tejto gratulácii k narodeninám suzie111:
k Tvojim milým narodeninám Ti prajem veľmi veľa všetkého, čo si len zaželáš, ale hlavne hodne zdravia a šťastia a samozrejme lásky.
Verím, že sa ku mne s gratuláciami pridajú aj viacerí a Zita5 alebo aj iní, čo to vedia Ti za mňa pošlú aj peknú kyticu....
0 0
Gido Gido

Gido je offline (nepripojený) Gido

ALDA ďakujem Ti a nemohol by si takú peknú poslať aj za mňa...? vopred Ti ďakujem. Gido
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Gido
Keby som vedel vyčarovať takú peknú kyticu ruží ako Zita5 pre Ľudmilku, tak ju celkom určite priložím k tejto gratulácii k narodeninám suzie111:
k Tvojim milým narodeninám Ti prajem veľmi veľa všetkého, čo si len zaželáš, ale hlavne hodne zdravia a šťastia a samozrejme lásky.
Verím, že sa ku mne s gratuláciami pridajú aj viacerí a Zita5 alebo aj iní, čo to vedia Ti za mňa pošlú aj peknú kyticu....

OD GIDA
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Gabika, k tv. narodeninám Ti želám veľa veľa zdravia, šťastia, radosti, rodinnej i pracovnej pohody a ostatné nech sa splní podľa Tvojich prianí a snov.
kvet pre gabiku.jpg  
kvet pre gabiku2.jpg  
1/1
0 0
alušik alušik

alušik je offline (nepripojený) alušik

Dnes pozerám do kalendára a vidím Simona...
Takže - milá Simonka (Simonab), dovoľ mi, aby som Ti zatiaľ aspoň touto cestou popriala všetko najlepšie... Prajem Ti všetko to dobré a pekné, čo si sama želáš a iní Ti to nezablahoželajú.
019-340-geddes35.jpg  
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Simonka, prajem Ti veľa lásky, zdravie, šťastie a pokoj v duši.
flowers_187.jpg  
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Kytica rúží dnes patrí na tvoj stôl,
prajem ti Simonka aby tvoj život krásny bol.
Všetko najlepšie k meninám veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Dovoľ Simonka aj mne popriať Ti k Tvojim meninkám ak to bude len trošku možné, aby osud rešpektoval a splnil Ti to, čo si najviac praješ. Viem, že nič iné by si v Tvojej ľudskej jedinečnosti a ľudskosti nepotrebovala.
narodky.gif  
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Ďakujem, Vám všetkým z celého srdca. Veľmi ste ma potešili. Práve som prišla z mesta celá uzimená a vaše blahopriania ma hneď zohriali. Srdiečko mám až kdesi v hrdle a v očiach slzy šťastia. Ďakujem, ďakujem, a ešte raz ďakujem....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Simonka my ďakujeme Tebe,že nám sem okrem iných užitočných rád prinášaš formou fotografií čaro našej krásnej krajiny,ktoré mnohí z nás často pre zaneprázdnenosť, už ani nedokážeme vnímať. Je v nich odzrkadlená celá Tvoja dušička.
Prajem Ti k meninám všetko dobré ,nech sa tvoje želania naplnia do poslednej bodky.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Majka ďakujem, veď nebyť vás tak sem neprispievam. Mám Vás všetky rada.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Dnes tých oslávencov je o čosi viac...
Marianna01 dnes sláviš svoje okrúhle narodeniy, a ja Ti chcem zaželať všetko najlepšie, hlavne zdravie, pokoj, pohodu, radosť a spokojnosť... V tomto uponáhľanom svete sú to dôležité devízy, hodné zlata... Ani jednu nevynímajúc, tak nech sa ti z nich ujde čo najviac!!!
Taktiež chcem všetko najlepšie popriať aj Zuziane, tiež veľa zdravia, šťastia, osobných i pracovných úspechov!
A aj keď ostatných, dnes oslavujúcich poraďákov nepoznám ani po písmenkách, nechcem ich obísť , takže Jura, Hytat, romoc i maqa1 - aj Vám želám všetko naj-naj-naj, nech Vás zdravie neopúšťa a dobrá pohoda a šťastie tiež nie!!! ŽIVIÓ!
Naposledy upravil Viera123 : 31.10.06 at 23:28
ruže pre marinannu a spol..jpg  
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Dnes majú sviatok všetky Denisky, preto dnes aj im vinšujeme:
aby ste pri pevnom zdraví každý deň pocítili aspoň kúsok šťastia, aby sa vám od vašich najbližších dostalo lásky, aby ste im lásku mohli rozdávať, aby ste boli obklopené priateľmi, aby sa vám darilo v práci, aby ste nachádzali pozorumenie, aby dnešný deň bol pre vás radostný, aby sa vám splnilo všetko ostatné čo si samé želáte... Všetko najlepšie !
Naposledy upravil liba2 : 05.04.07 at 22:19
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať