Zavrieť

Porady

Blahoželanie dnešným oslávencom

Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Blahoželám k dnešným narodeninám všetkým oslávencom na Porade. Len šťastie, len zdravie, len lásku zo srdca prajem.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Hoci až takto podvečer, blahoželám všetkých Barbarám a Barborám k ich dnešným meninám a to hlavne Barbare.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Barbarka-CCCC-čka, pripájam sa k blahoželaniu a posielam Ti aspoň virtuálne kvietky. Prajem len to najlepšie čo si od života želáš a hlavne veľa zdravia. Básničku určite priložia tí zručnejší.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová



Barbarka, neviem či máš dneska mená, keďže podpis máš Anika, ale Ty vieš, že Ti môžem aj každý deň blahoželať, nakoľko máme k sebe blízko nastav mi dnes líčko, aby som Ti pusu sladkú, takú ako na obrázku vtisla na líčko.
0 0
Marta3 Marta3

Marta3 je offline (nepripojený) Marta3

Ďakujem všetkým za blahoželanie k včerajšiemu sviatku
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Milá sway, z dobrého to najlepšie, z veľkého to najväčšie, z pekného to najkrajšie, zo zlého to najmenšie.... a všetky ďalšie naj-naj-naj, vrátane zdravia, želá celá Porada! Živió!!!
O kvietky poprosím Maju , ktorej vopred ďakujem!
Naposledy upravil Viera123 : 06.12.06 at 08:30
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ku gratulácii pripájam kytičku pre potešenie. Vierka chcela obdarovať modrými kvietkami , ale myslím ,že tieto potešia rovnako.

0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Viera123
Milá sway, z dobrého to najlepšie, z veľkého to najväčšie, z pekného to najkrajšie, zo zlého to najmenšie.... a všetky ďalšie naj-naj-naj, vrátane zdravia, želá celá Porada! Živió!!!
O kvietky poprosím Maju , ktorej vopred ďakujem!
Rada som to pre sway a aj ostatných oslávencov mada Romana urobila.
Pripájam sa k blahoželaniu.


0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
ľudkovia moji zlatí, mooooc moooc vďaka - mala som strašne, strašne zlý deň, až teraz som sem mohla nakuknúť....

a táto Vaša gratulácia mi ozaj priniesla úsmev na tváričku cez slzičku, veľká vďaka všetkým, teším moc že ste tu !!!!!!!!!!!!!

ďakújéééém,
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Všetko najlepšie k dnešným narodeninám SWAY, hlavne veľa úspechov a dobrých rád /čo sú stále/ ti praje Katarina.j.Ozaj a dúfam, že aj Mikuláš už stihol zablúdiť a doniesť darčeky navyše.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Sany a DADA dnes krásny sviatok máte. Všetko dobré, šťastie, zdravie, lásku zo srdca želám.

Naposledy upravil ALDA : 08.12.06 at 10:23
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Pripájam sa ku gratulácii so želaním :
Všetko najlepšie!

Rok k roku pozvoľna sa radí, do stránok života zas nové riadky píše ... Na počesť toho, kto dnes sviatok slávi, zdvihnú sa k prípitku čaše! ...
0 0
Stina Stina

Stina je offline (nepripojený) Stina

Pripájam sa ku gratulácii so želaním :
Všetko najlepšie!

Rok k roku pozvoľna sa radí, do stránok života zas nové riadky píše ... Na počesť toho, kto dnes sviatok slávi, zdvihnú sa k prípitku čaše! ..
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Veľmi pekne ďakujem za priania
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Milá naša Evička - MARÍNA. Pri pohľade do kalendára som si hneď spomenula na Teba, aj keď tie svoje meniny máš až na Štedrý deň. Ale tie tvoje poraďácke nie sú o nič menej významné a tak Ti k tvojim nickovým poraďáckym meninám želá zo srdiečka len to najlepšie, aby sme ťa tu naďalej stretávali a mohli sa tešiť z Tvojich kvalitných príspevkov.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Elenka, veľmi milo si ma prekvapila. Veľmi pekne Tebe a ostatným poraďákom ďakujem za blahoželanie. Ste pozvané na prípitok.
Pri tejto príležitosti vysvetlím môj nick, ktorým som viacerým skomplikovala orientovať sa v mojom mene. Moja nebohá mamička sa volala Marína a ja som si ju svojim nickom chcela častejšie pripomínať netušiac, že tým viacerých dezorientujem. Takže pre ľahšiu orientáciu uvádzam ako svoj podpis Marína-Eva
4778425.jpg  
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Evička k najkrajšiemu nicku blahoželám! Už som ti dávnejšie písala, prečo je najkrajší...tie isté spomienky.
Dávam sa aj ja pozvať na Poraďácke nickové meniny na pohár bieleho vínka s minerálkou.
frézie.JPG  
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Marína-Evička
Máš krásne spomienky, tak si ich aj naďalej uchovávaj.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dievčatá moje, zo srdca vám ďakujem.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
K dnešným narodeninám prajem všetko naj! Lucke - Luckasari, pusa letí do Košíc.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Lucka pripájam sa k Jozefovi...všetko najlepšie k dnešnému sviatku.
kvety5.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať