Zavrieť

Porady

problém s post.sk

žena
dobrý den mám problém s emeilovou adresou ked chcem odoslat nejaký súbor trebars obrázky nejde mi ich načítat a nepošle mi ich ,alebo mi chodia správy čo sú nečitatelné ale nie všetky teraz som posielala z profesie životopis na prácu a na post mi prišiel meil čo som posielala na tú prácu,ale v prílohe čo mal byt životopis a ponuka sa objavilo iba error tak neviem či to príde na uvenú adresu správne alebo nie ? čo tam mám urobit aby mi pracoval post ako sa má dakujem za radu
Usporiadat
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

durisovad Pozri príspevok
Dakujem, napisala som z inej posty, som zvedava, ci sa dockam odpovede a riesenia.
Som skepticky, oni ti negarantuju vobec nic, takze ked nieco nejde smola.
Precitaj si podmienky pouzivania.
0 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Asi mas pravdu, na moju vcerajsiu otazku doteraz nezareagovali, ale posta zatial funguje. Ak negarantuju nic, povedz mi, kto dnes garantuje, ze to bude fungovat?
Dnes poobede nefunguje ani zoznam.sk, oznamuju, ze maju neplanovanu udrzbu.
Naposledy upravil durisovad : 10.08.10 at 14:49
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

durisovad Pozri príspevok
Asi mas pravdu, na moju vcerajsiu otazku doteraz nezareagovali, ale posta zatial funguje. Ak negarantuju nic, povedz mi, kto dnes garantuje, ze to bude fungovat?
Dnes poobede nefunguje ani zoznam.sk, oznamuju, ze maju neplanovanu udrzbu.
Uz som napisal, najspolahlivejsi je gmail.com a to nie je len moj nazor.
1 0
durisovad durisovad

durisovad je offline (nepripojený) durisovad

uctovnicka na dochodku
Dakujem za radu, uz som vykonala. Dufam, ze problemov bude menej.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Radostná správa!
Pred dvoma dňami som KONEČNE domigroval do "nového" post.sk . Ale im to trvalo - skoro rok.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
vraj mala trvať dva mesiace http://medialne.etrend.sk/internet-s...tori-novy.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Možno to násobili nejakým čínsko-kórejsko-hinduisticko-šintoistickým koeficientom.
0 0
PotPalo PotPalo

PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

posledný svojho druhu
Na post.sk mám dva účty, jeden už zmigroval, druhý ešte nie. Síce ich pozriem raz za týždeň, ale momentálne fungujú normálne.

Teraz sa vyskytol nový problém s gmail.com. Keď správu presuniem alebo zmažem, a hore to napíše že som ju presunul, a je tam tá možnosť "späť", tak tá nereaguje na klikanie. Predtým to normálne fungovalo, ale teraz ako je ten nový vzhľad, tak to nejde. Ja som tušil, že to budú vylepšovať až to vyhoršia...

To kur****e poštových schránok je tuším nákazlivé...
0 0
vierka26 vierka26

vierka26 je offline (nepripojený) vierka26

Tiez mam problem s postom...migracia presla po dlhom case a zmazalo mi vsetky e-maily. Pisala som na helpdesk, ze kde sa stratili a oni chceli odo mna, citujem:
"Zial, z Vaseho e-mailu nie je celkom jasne ktore e-maily mate na mysli. Je potrebne uviest aspon priblizne o ake mnozno e-mailov ide, ci sa len nepreniesli zo stareho postu, alebo Vam zmizli uz v novom poste, taktiez z akeho datumu boli dane e-maily a najlepsie bude ak uvediete aj zopar e-mailovych adries od koho ste dane e-maily dostavali."
No a to si mam este pamatat?
Takze s postom som skoncila nadobro.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

vierka26 Pozri príspevok
Takze s postom som skoncila nadobro.
To je najlepsie riesenie.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Dobrý večer, chcem sa spýtať, ako si vo svojej schránke nastavím Filter prichádzajúcich správ - preposielať na iný účet. Vďaka
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

alla66 Pozri príspevok
Dobrý večer, chcem sa spýtať, ako si vo svojej schránke nastavím Filter prichádzajúcich správ - preposielať na iný účet. Vďaka
Zrejme sa to nastavit neda. Tie filtre neponukaju takuto mozno, teda som ju tam nenasiel. Je mozne, ze sa to da nastavit inde, ale netusim kde a ci vobec. Nastavovania filtrov poznam z Thunderbirdu, no ten ponuka moznost preposlat dalej. Post nie.
1 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ahoj, potvrdil si moje podozrenie ohľadom tejto služby. Ďakujem
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Aj na poste ten filter bol .Zrušili to.Pol roka sa mi nedalo prihlásiť na moje tri aresy na poste.Už som to ako tak rozchodil ,ale tiež som im ukázal kopačky.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Všetci, čo majú emailovú adresu post.sk a mám ich v adresári, majú s týmto portálom problémy. Buď im neprijíma obrázkové správy, alebo neprijíma emaily nad 4 MB alebo sa mi jednoducho vracajú všetky správy späť.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať