Zavrieť

Porady

pozicka

ahojte poradaci,potrebujem poradit,ci by som mohla dostat pozicku,ked som na rod.dovolenke.Byvam v podnajme sama s dcerkou,doteraz sa to este ako-tak dalo,pokial som mala zvyseny rod.prispevok,ale teraz uz nebudem mat z coho ani zaplatit byt.Mam dlzoby,uver v banke,nezaplatene ucty za mobil(uz tam mam asi 500eur a stale sa to navysuje)ked som sa v banke pytala na uver,mam tam ucet peknych par rokov,myslela som,ze mi isto vyjdu v ustrety,tak ma odbili odpovedou,ze by so m musela mat prijem aspon 400e,co nemam.Naozaj neexistuje ziadna moznost pre zenu na rd okrem nebankoviek,za 100% uroky?najhorsie je,ze ani nemam cim rucit?poradi mi nieto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    1. Prejisť všetky svoje vydavky. Nemozes zit dlhodobo do dlzoby. Ak mas nizsi prijem ako vydavky, musis nevyhnutne znizit vydavky. Zrus vsetky poplatky ktore nie su zivotne nutne - napriklad mobil (zozen si predplatnu kartu na ktoru bueds hovory prijimat ale nebudes volat).
    2. Prejisť všetky svoje dlzoby. Oslovit veritelov, poziadat ich o odklad splatok, splatkovy kalendar.
    2. Vyhodnu pozicku ti ziadna institucia neda a ak nejaku dostanes, pravdepodobne bude nevyhodna a len odlozi dalsie problemy, ktore budu este vacsie.
    3. Poziadat o pomoc blizkych, rodinu, priatelov - sadnut si s nimi, prejist prijmy a vydavky, skusit spolu najist riesenie. - poziadat ich o pozicku, spisat s nimi dohodu, dohodnut sa na splatkach, ktore dodrzovat!
    4. Ale hlavne splnit bod.1!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    domca7 Pozri príspevok
    ahojte poradaci,potrebujem poradit,ci by som mohla dostat pozicku,ked som na rod.dovolenke.Byvam v podnajme sama s dcerkou,doteraz sa to este ako-tak dalo,pokial som mala zvyseny rod.prispevok,ale teraz uz nebudem mat z coho ani zaplatit byt.Mam dlzoby,uver v banke,nezaplatene ucty za mobil(uz tam mam asi 500eur a stale sa to navysuje)ked som sa v banke pytala na uver,mam tam ucet peknych par rokov,myslela som,ze mi isto vyjdu v ustrety,tak ma odbili odpovedou,ze by so m musela mat prijem aspon 400e,co nemam.Naozaj neexistuje ziadna moznost pre zenu na rd okrem nebankoviek,za 100% uroky?najhorsie je,ze ani nemam cim rucit?poradi mi nieto?
    A hlavne - neber si úver od nebankovky, lebo z tých dlhov sa nevymotá ani tvoja dcérka...

    domca7 je offline (nepripojený) domca7

    domca7
    pokial by som nejaku dostala,tak si poplatim dlhy a ostane mi aj na splacanie pozicky.koncom roka by sa mal vratit priatel s vykonu trestu a ked sa zamestna,uz to bude dobre.len neviem,co dovtedy,bohuzial mi nema kto pomoct...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.