Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..


...ďakujem vám, moji milí,za bodíky a súhlasy, aj za všetko...(aj za to, že "vypijete aj studenú kávu"..asi preto ste takí pekní, dobrí a stále mladí)...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..


...a ešte vám posielam takúto krásnu anjelku, aby vám priniesla šťastie a úsmev...
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dakujem velmi pekne vsetkym za bodiky. Nie som taka sikulka, ako pepsikova, dost mam problem s natahovanim obrazkov. Ale naozaj dakujem velmi pekne...
2 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

...čas a dni letia raketovou rýchlosťou a ja sa nestačím poďakovať Vám všetkým, čo ste ma obdarovali krásnym slovom, obrázkami, či vídeom, ale aj bodíkmi a hlavne neoceniteľnými radami vo svojich príspevkoch, či inou formou. Moja veľká vďaka patrí dnes Vám, ctím a vážim si Vás.

5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Aj ja dakujem vsetkym za doteraz udelene body. Ja ani netusim, kde vobec mozem vidiet tych poslednych 15. Vsetkym vdaka.
155210.jpg  
4 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Opäť som otvorila túto tému, aby som všetkým za udelené ocenenia vyslovila slovo: Ď A K U J E M !!!

3 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

nika.sum Pozri príspevok
Dakujem velmi pekne vsetkym za bodiky. Nie som taka sikulka, ako pepsikova, dost mam problem s natahovanim obrazkov. Ale naozaj dakujem velmi pekne...
Nič si z toho nerob, ja tiež neviem kam na tie obrázky chodia... a nemožeme byť všetci takí romantici...
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... ja sa pripájam ... ďakujem všetkým za všetky bodíky, súhlasy, za všetko ...
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Vďaka všetkým, ktorí ste mi pridelili užitočné, posielam Vám po jednej ružičke, zoberte si do vázičky........

3 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

ĎAKUJEM VŠETKÝM ZA BODÍKY

5 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Aj ja ďakujem za body a pochvaly. Nemám zrejme ako nováčik možnosť poďakovať sa jednotlivo každému v jeho profile. Tak aspoň takto zatiaľ ďakujem.
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nepýtajte sa komu ďakujem, ďakujem veľa ľuďom, kde vídim záujem- som poraďák, ktorý nemá iba plán,ale aj zámer...-pozdravujem Spišsku novú ves,Starú Turú, Petržalku, Bratislavu, Prešov, Nové zámky, Nitru , Malacky a aj nebezpečný východ- nebudem Vás menovať, lebo Vás mám veľmi rád- radšej žiadne mená nepovedať ako mená zabúdať...

Pre niekoho som sa zmenil, dal som bokom ľudí, ktorým som nemohol veriť- a tí ktorým som veril, zostali verní- dal som si od pár ľudí odstup, aby som bol presnejší a to, že som spravil dobre, o tom som sa presvedčil...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 14.04.11 at 09:49
7 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

dakujem za nove body, som rada, ze niekomu pomozem pri zivote s milacikom
6977481.jpg  
6 0
kaupke kaupke

kaupke je offline (nepripojený) kaupke

Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac
Veľké Ď A K U J E M za dnešné ocenenia poradáci , pekný zvyšok nedele , papa
3 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

Opäť ďakujem za "užitočné", ktoré som dostala vo svojich príspevkoch.
Mám otázočku, prečo ja nemôžem niekomu prideliť "užitočné"? Vypisuje mi hlášku, že na hodnotenie príspevku musím mať aspoň 10 bodov. Ako je možné, že niektorí nováčikovia takú možnosť majú hneď?
1 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ďakujem všetkým za ocenenia ...
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ďakujem pekne všetkým a prajem pekné Veľkonočné sviatky.
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

4 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Milí poraďáci, pridelili ste mi veľa bodov, za ktoré by som touto cestou chcela veľmi poďakovať
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Snažím sa poďakovať všetkým, ktorí ma ocenia, nie vždy mi to však vyjde, preto aspoň takto.

poradaci, dakujem.jpg  
13 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať