Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ďakujem Melnick, za to, že ma prívitala alo prvá, ďakujem Lenkak, Chobotovi, Veronikasad , Mária 27, Rozálke za to. že som sa od nich asi najviac naučil na Porade, ďakujem Cathyc, Hali, Gabhus za to, že ma podržali, keď som to najviac potreboval, ďakujem Pepsi za vždy dobrú zábavu, Alle 66 za to, že je asi jediná na porade voči ktorej mám zlé svedomie,Bastianovi a Danushke, za to, že i keď sme sa nie vždy zhodli,ale aj oni ma posunuli vpred a v neposlednom rade aj Xanti, ktorej občas napíšem ss a ona vie čo a jak
Takže ďakujem -bez týchto ľudí by som dneska nebol tam kde som dnes- bez nich by na Porade teraz neštekol ani pes...
Ďakujem za druhých aj Jožkovi Mihálovi, že voľakedy pomohol viacerým poraďákom, len teraz by radšej mohol občas zbehnúť do Tatier pozrieť kamzíky a nemiešať sa toľko do politiky...
5 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ďakujem všetkým za bodíky, potešili. Ale veľa som sa od Vás aj naučila, poradili ste,....... je my s Vami fajn všetkými. Pekný slniečkový deň.
5 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba



Ďakujem vám všetkým, užívajte si slniečko.
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz


Chcela by som poďakovať za pomoc a podporu poraďákom, ktorí ma milo na porade privítali a podržali. Je to hlavne "sito(odrazu sa odmlčal, dúfam, že sa mu nič zlé nestalo), Zitulda, Arizona, Halli, Bucháč,Misoft, Mária 27, truch, Chobot a
mnoho iných.
Ani si neviem momentálne spomenúť , tak ďakujem všetkým, ktorí mi pridelili body a tým ma ocenili. Vďaka
Naposledy upravil verkaz : 30.05.11 at 09:11
6 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ďakujem všetkým ...

7 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Veľmi pekne ďakujem všetkým za bodíky, potešia.
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ďakujem Vám všetkým za užitočné, i za to, že ste tu prítomní, aj duchom , aj písmenkami. Bez Vás by to nebola Porada.
Rozoberte si ružičky, sú pre Vaše potešenie.

Naposledy upravil terezamaria : 02.06.11 at 15:11
7 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ďakujem, ďakujem, ďakujem...(mama ma bila, keď som neďakovala a tak sa fčuľ hanbím v kúte mojej guľatej izby a vykrikujem, že som rada, že vás mám....
5 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..ďakujem, ďakujem, ďakujem...(mama ma bila, keď som neďakovala a tak sa fčuľ hanbím v kúte mojej guľatej izby a vykrikujem, že som rada, že vás mám....

Pepsi, krásne si to napísala. Aj mňa mama okríkla či sa nehambím keď som nepoďakovala. Takže, veľmi pekne ďakujem. A som rada že Vás máááááám.....
5 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Ďakujem všetkým, ktorí ste ocenili moje príspevky súhlasmi či bodmi – v posledných dňoch ich bolo toľko, že ste mi rýchlo zmizli zo zoznamu a nestihla som sa poďakovať osobne ...
3 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

... a keďže sa zároveň nebezpečne blížim k tisícemu bodu, ďakujem vopred aj zaň,
pretože aj tak nezistím, kto mi ho dal
(keď to občas sledujem, zdá sa mi, že sčítavanie bodov prebieha nejako zvláštne - mňa v škole učili inak počítať )
– ale veď napokon nejde ani tak o body, ako o to, že ...

„Priatelia – tak ako kvety – nám spôsobujú radosť už len tým, že sú.“



A tak ĎAKUJEM tiež všetkým, ktorí ste mi ponúkli svoje alebo prijali moje priateľstvo,
veľmi si to vážim a teším sa, že sa zoznam mojich priateľov stále rozširuje...!
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Kedže sa nestíham poďakovať každému zvlášť, veľké ďakujem patrí vám priatelia, za bodíky užitočné v odborných témach, aj tie v iných. Prajem vám krásny slnečný dník. Maja
6 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Patrí Vám srdečná vďaka
6 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ďakujem Vám, posielam ružičky. Každému, komu sa páčia. Rozoberte si ich do domovov,nech Vás potešia, ahojte.

6 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
6 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dakujem velmi pekne vsetkym za bodiky.
5 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
pripájam sa ďakujem, ďakujem ďakujem
4 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dakujem velmi pekne za bodiky..

5 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ďakujem všetkým za bodíky. Potešia. Ešte raz srdečne ďakujem.
6 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

[IMG]http://i875.photobucket.com/albums/ab319/evahnizdo/88.gif[/IMG
]Zase mi pribudla hromada bodov, tak by som všetkým chcela veľmi pekne poďakovať za ocenenie, ktoré poteší.
Naposledy upravil verkaz : 17.06.11 at 16:52
6 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať