Zavrieť

Porady

Poďakovanie za body

43 ročná účtovníčka
Poradáci mrzí ma, že keď prídem po pár dní na poradu nevidím od koho som dostala body vidíme len 15 posledných a tak Vám neviem poďakovať. Tak chcem Vám podakovať tu verejne všetkým, tým čo mi pridelili užitočné. Díki

Usporiadat
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Všetkým poraďákom zo srdca veľmi pekne ďakujem za bodíky aj obrázky. Mám Vás rada a ctím si Vás...ospravedlňujem sa že ďakujem takto spoločne, ale čas mi nedovoluje mnohé veci nestíham.a k tomu pre každého a každú aspoň takto prosím prijmite moju ružičku s poďakovaním.
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dovoľujem si všetkým poďakovať aspoň touto cestou za pridelenie užitočného ako aj neužitočného .

Srdečná vďaka , lebo sa cítim byť veľkým dlžníkom vo forme poďakovania .
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Zitka,
nenapisem, ze suhlasim, aby to nevyznelo, ze suhlasim, ze si dlznikom, ale suhlasim , ze je to dobry prispevok.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Vyuzijem i ja tuto formu, aby som sa vsetkym podakovala za suhlas, body, prípadne i nesúhlas,vsetkym, nakolko som urcite osobne nepodakovala vsetkým.
5 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...ďakujem za body každému, kto mi ich dal v gratulačných témach
3 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Ďakujem z celého srdca všetkým za body v témach,
http://www.porada.sk/147274-dakujem-...ml#post1514627
http://www.porada.sk/t147657-bezpecne-hniezdo.html
je ich veľa a tak nestíham osobne ďakovať.
3 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ďakujem všetkým, od ktorých som dostala bodíky alebo súhlas v gratuláciách a nepoďakovala som im osobne.
Naposledy upravil vieraaaa : 27.09.10 at 17:58
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..veru, už by sa patrilo aj mne poďakovať sa za bodíky a súhlasy...a tak vám ďakujem, dodávatelia dobrej energie.....
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ďakujem všetkým za bodíky aj súhlasy želám krásny deň
5 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... pripájam sa aj ja .. s potrebou poďakovania všetkým za ich bodíky a súhlasy ... Vďaka ... vďaka.
Naposledy upravil promont maja : 28.09.10 at 16:23 Dôvod: obrázok
3 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

pepsikova Pozri príspevok
..veru, už by sa patrilo aj mne poďakovať sa za bodíky a súhlasy...a tak vám ďakujem, dodávatelia dobrej energie.....

Veru, patrilo by sa poďakovať všetkým za bodíky. ĎAKUJEM PEKNE.
Pepsi, prepáč že som použila Tvoj obrázok,ale veľmi sa mi páči.Havkovia sú pekný.
4 0
JankaII JankaII

JankaII je offline (nepripojený) JankaII

4 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Ďakujem poraďákom za ich všetky minulé, súčasné i budúce body, ktoré mi pridelili, a za ktoré som sa nestihla poďakovať osobne...
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Chcem sa poďakovať za bodíky všetkým, ktorým som nestihla za uplynulé obdobie, nakoľko som nestíhala, a ešte do toho choroba...
Takže ešte raz ďakujem, a prajem Vám krásny slnečný dník.

3 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

Ďakujem všetkým, od ktorých som dostala bodíky alebo súhlas a nestihla som im poďakovať osobne.
5 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tieto kvietky posielam všetkým priateľom, ktorí pri mojom nicku odklikli užitočné, zábavné a za všetky súhlasy i v príspevkoch, ktoré by si zaslúžili nevhodné a neužitočné. ďakujem

a túto pieseň venujem tejto úžasnej stránke, kvôli ktorej chodím neskoro spať prajem si, aby sa vrátili staré dobré časy
4 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake


... a znova sa patrí poďakovať za bodíky, za ktoré som nestihla a ktoré vždy potešia. Ďakujéééééém
3 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ďakujem všetkým za bodíky a súhlasy želám krásny slnečný piatok a pohodový víkendík
1 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Ďakujem Vám ešte raz všetkým za všetko, rady, body, uznania, pekné obrázky a milé slová k ním. Ale zároveň ďakujem aj za oponencie, výtky, či nesúhlasy.Ďakujem, že som spoznala stránku "porada", aj všetkých okolo jej fungovania, cením si ich úmornú prácu a fandím im. Hlavne však ďakujem že som mala česť poznať mnoho báječných ľudí a príma úprimné priateľky a priateľov.

(preklad je: ĎAKUJEM a ja dodávam ešte k tomu slová...veľmi pekne.
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať